..:: Forum Imperium Diablo ::..

Postacie - Nekromanta

Werneq - 2017-09-03, 13:01
: Temat postu: Nekromanta
Tak wiem byla masa takich tematow ale jest to moja 2 proba necro na singlu. Za pierwszym razem nie dalem rady z baalem tymi mobami przed nim bilem je moze jakies 15 min i nie ubilem.
Szkielety zadawaly bardzo maly dmg. Teraz moja 2 proba zaczynam od zera. Zastanawiam sie czy warto wogule wybuch zwlok dawac max czy lepiej jednak leciec totalnie pod summony czyli szkielety magowie i ozywience.
Obishedo - 2017-09-03, 14:13
:
Proponuję jednak grać Bonerem, ze względu na to, iż znikoma ilość potworów ma niewrażliwość na magię. Sporo czasu temu przeszedłem Singla Nekromantą, któremu dałem po 20 pkt. w zęby, włócznię z kości oraz ducha z kości, 11 punktów dałem w mistrzostwo golemów, po 1 w każdego golema, kilka pkt. w więzienie z kości... Jak widać atak typowo magiczny... Obowiązkowo dałem jeden punkcik w Wybuch Zwłok - myślę, że bez tego na Piekle byłoby ciężej a ten atak już na 1 levelu zadaje piękny dmg jeśli na zwłoki wejdą potwory a się go użyje...
ms-trex - 2017-09-03, 14:32
:
Skeleton mastery i raise skeleton na maxa, raise skeleton mage, revive, clay golem, bone armor, ampliy damage, po jednym punkcie, a dalej maksowanie corpse explosion i bone wall - jedyne sensowne rozdanie punktów.