..:: Forum Imperium Diablo ::..

Forum Ogólne - Reset laddera - 12 Grudnia 2017

gomez898 - 2017-11-13, 22:35
: Temat postu: Reset laddera - 12 Grudnia 2017
Reset laddera - 12 Grudnia 2017

Oficjalne info:
https://us.battle.net/forums/en/bnet/topic/20759291519?page=1

Widziałem, że dyskusja na ten temat zaczęła się już w topicu o poprzednim resecie,
ale pozwoliłem sobie założyć nowy wątek żeby nikt nie przeoczył :)

Gdzieś tam widziałem rozpiskę stref czasowych (nie chce mi się szukać), ale chyba wychodziło że na polski czas to wyjdzie w nocy z 12 na 13 grudnia.
Artel - 2017-12-08, 13:37
:
Pierwszy post, także witam wszystkich!

Przez przypadek dowiedziałem się o resecie, gdzieś w otchłaniach yt. Czy jest ktoś chętny powalczyć dla przyjemności, bez ciśnień na itemy itd ? Może uda się skrzyknąć parę osób i pograć trochę we wspólnym gronie.

Pozdrawiam
Artel
Orson - 2017-12-09, 00:20
:
Ja na pewno znowu wystartuję ale umawianie się na wspólną grę raczej nie ma za bardzo sensu.
Przerabiałem to wiele razy i cała zabawa kończy się po pierwszym razie.
Najlepiej dołączyć do jakiejś gry i dojechać dokąd się chce, a następnego dnia to samo.
Trzeba szybko zrobić sensowną postać np soskę na mf, żeby znajdowała itemki, a potem można się bawić w pomaganie innym tworzenie i ubieranie nowych postaci, wypróbowywanie buildów i taktyk.
Niemniej jednak jak będziesz chciał to napisz o której zaczniesz i podaj nazwę konta lub postaci, żebym mógł Cię znaleźć.
Ja zacznę soską na fb/blizz bo taka jest najskuteczniejsza na początek.
Potem, a nawet równolegle będę robił smitera (a nóż się DC trafi i nie będę miał go czym zabić :) )
Pozdrawiam

BTW
Masz jakieś doświadczenie w Diablo2 czy jesteś świeżaczkiem czyli noobem ?
shurikan - 2017-12-09, 00:50
:
Siema! Ja jestem chętny na wspólne granie po resecie, nawet chciałem temat zakładać ale widzę że już nie potrzeba :) Ze swojej strony deklaruję chęć do gry w środę wstępnie od 18:00 do 24:00, a w kolejne dni to się zobaczy. Zagram pewnie czarką light. Jestem w miarę doświadczony.
ASX76 - 2017-12-09, 01:21
:
Orson napisał/a:
Ja na pewno znowu wystartuję ale umawianie się na wspólną grę raczej nie ma za bardzo sensu.
Przerabiałem to wiele razy i cała zabawa kończy się po pierwszym razie.

Najlepiej dołączyć do jakiejś gry i dojechać dokąd się chce, a następnego dnia to samo.

Trzeba szybko zrobić sensowną postać np soskę na mf, żeby znajdowała itemki, a potem można się bawić w pomaganie innym tworzenie i ubieranie nowych postaci, wypróbowywanie buildów i taktyk.

Ja zacznę soską na fb/blizz bo taka jest najskuteczniejsza na początek.

Potem, a nawet równolegle będę robił smitera (a nóż się DC trafi i nie będę miał go czym zabić :) )

Pozdrawiam

1. Też przeżyłem coś takiego ;)

2. Owszem. Trza szybko wbijać lvl-e... a później polowanie na itemy... ;)

3. Na początek musi być soska, niestety...

4. Na początku chyba największy dmg zadaje dudu na fire ;)

5. Słusznie, tyle że bez itemów nakryje się... nogami w starciu z DC ;)

6. Ja również :)
Orson - 2017-12-09, 01:51
:
Milo Cię znowu widzieć ASX76 :)
Co do smitera to ja mam go na 78 lvlu i jest baaardzo kiepsko ubrany, a zdobyłem nim na tym ladderze 3 anniki.
Hełm Wilhelma, Czerń, Gobliny, Spirit w akarańskiej rodeli, Trujący Uchwyt, Grzechocząca Klatka, Gniew Lorda, Powłoka Nosferatu, Kruczy Lód i Spokój Natury.
Taki wystarczy, a można go szybko ubrać i tylko czekać na pojawienie się DC.
Niestety z tym jest problem, bo skończyła się zabawa w sprzedaż sojów na nld żeby go wywołać na ld i trzeba liczyc na fuksa.
Artel - 2017-12-09, 09:28
:
Tak się składa, że kolejny tydzień mam wolny, więc mogę grać od samego resetu. Doświadczenie ? Trochę go mam ;)

Masz rację z tym graniem. Chodzi o tą początkową fazę gry, by w zgranej ekipie sobie polecieć z pierwszą postacią i przy okazji pogadać o głupotach :)

ps. Jak nie problem to ja bym wziął soso fire. (bez sensu by się dublować).

edit; literówka
ASX76 - 2017-12-09, 13:21
:
Orson napisał/a:
Milo Cię znowu widzieć ASX76 :)

Co do smitera to ja mam go na 78 lvlu i jest baaardzo kiepsko ubrany, a zdobyłem nim na tym ladderze 3 anniki.
Hełm Wilhelma, Czerń, Gobliny, Spirit w akarańskiej rodeli, Trujący Uchwyt, Grzechocząca Klatka, Gniew Lorda, Powłoka Nosferatu, Kruczy Lód i Spokój Natury.

Taki wystarczy, a można go szybko ubrać i tylko czekać na pojawienie się DC.

Niestety z tym jest problem, bo skończyła się zabawa w sprzedaż sojów na nld żeby go wywołać na ld i trzeba liczyc na fuksa.

1. Ciebie również :) Może uda się ruszyć z nowym sezonem Ligi Itemów i HR-ów? :) Oczywiście gdy już będziemy gotowi... ;)

2. Jak na Smita, to jest bdb ubrany... :) Ale na samym początku gry o takim "ubranku" można ino pomarzyć, a zwłaszcza o Spokoju Natury ;) Assa Kick też spoko daje radę i nawet nn Spokoju Natury, bo ma fajną trutkę działającą z kopami... :) Problem "tylko" z AR, więc amu + ring Aniołka mus mieć... Dracule też by się bardzo przydały...

3. No ba!

4. Na Ladderze, który lada moment się skończy, stosunkowo szybko "wymiękłem", a później już nie wracałem. Na pocieszenie, po raz pierwszy znalazłem Dead Web i to o fajnych statach ;)
ASX76 - 2017-12-12, 17:38
:
Czy ktoś się orientuje o której godzinie jest start nowego Laddera? :?
Orson - 2017-12-13, 00:41
:
Za 5 minut się zacznie reset.
ASX76 - 2017-12-13, 00:59
:
Dzięki! :)
POTF - 2017-12-21, 00:34
:
Ktoś może gra w trybie hc ?
mesual - 2018-01-04, 16:40
:
witam,
klepie ktos euscl nie hc???
ConraT - 2018-01-11, 11:40
:
Siemka,

ja jestem zupełnym noobem na bn. Przeszedlem Diablo od małolata pewnie z 30 razy, ale zawsze na singlu i dla klimatu. Jak by się komuś chciało to wrzućcie jakieś rady, jak zacząć grać bardziej profesjonalnie.

Pozdr
Obishedo - 2018-01-11, 13:46
:
ConraT jeśli przeszedłeś całego Singla 30 razy włącznie z poziomem Piekło to jesteś lepszy od większości tych co grają na Batttlenecie. Oni tylko w kółko robią sobie taxi itd. Sorry, takie mam zdanie na ten temat. Gra na Singlu wymaga więcej umiejętności niż ta na Battlenecie.
gomez898 - 2018-01-30, 14:58
:
Spoko się gra na nowym ladderze, blizz faktycznie zbanował wszystkie boty i hacki.
Zostali sami legalni gracze.
Przez wysokie ceny przedmiotów trochę ciężko o dobre BaalRuny na hellu,
bo wciąż większość osób ma ubraną tylko czarodziejkę na zimno (mało kogo stać na enigmę itd).

Ale generalnie jak ktoś chce wrócić do d2 to polecam.
Nie ma ani botów, ani spam-botów, ani serwery się nie tną.
ASX76 - 2018-02-02, 14:50
:
Wszystko prawda, ale u mnie stosunkowo często zdarzają się lagi - nie zliczę, ile razy przez to kaputnąłem ;)
A na Baalruny (łatwiej o Diabloruny) też można się załapać przy odrobinie cierpliwości.
Ceny już nie są tak wysokie, jak na początku, a szkoda... :?
siwy88 - 2018-02-07, 06:14
:
siema ja zaczynam po 8 letniej przerwie :D ktoś ma czas poprzypominać ?