..:: Forum Imperium Diablo ::..

Pomoc - diablo 2 win sie i problem z dodatkiem

diabololo - 2017-12-16, 15:23
: Temat postu: diablo 2 win sie i problem z dodatkiem
Witam,
mam win7 64 bit i zainstalowałem sobie d2. pobrałem patche i gra hula i śmiga. d2 + dodatek mam ze starej serii od cd-projekt (orginałki) problem jest za to z instalką dodatka. podczas instalacji wszystko jest git tak długo jak odbywa się z płyty LOD. potem program prosi o płytę z grą i tak jakby jej nie widział więc instalacja utyka w martwym punkcie. a płyta z grą działa bo cały czas na niej gram w podstawkę (już IV akt). co mam robić? co jest źle? dawnieej nie było tego problemu i brat normalnie na swoim kompie zainstalował dodatek z tych samych płyt.
pozdrawiam
Obishedo - 2017-12-16, 17:35
:
Mając oryginalne klucze możesz spróbować wpisać je na koncie Battlenet 2.0 (oczywiście na stronie Blizzarda z poziomu konta), dostaniesz nowe CD-Keye a przy okazji ściągniesz całe "Diablo II" z dodatkiem i będzie Ci działać bez problemu.
diabololo - 2017-12-17, 11:32
:
a jak zachować save'y ?
Obishedo - 2017-12-17, 17:05
:
Zgraj sobie je w bezpieczne miejsce np. na pendrive'a.
diabololo - 2017-12-17, 21:45
:
jak wchodzę w grę to mam nieaktywny przycisk battlenet ;/ (wersja gry 1.14B) muszę przeinstalowac całą grę ?
w moim koncie battlenet d2 mogę tylko kupic
Obishedo - 2017-12-19, 16:43
:
Obecnym obowiązującym patchem jest 1.14d.

Save z Single Player od wprowadzenia patcha 1.14a są zapisywane nie w folderze z grą lecz gdzie indziej. Ja np. w Windows 7 mam je tutaj:

C:\Users\Obishedo\Saved Games\Diablo II

Pozdrawiam!
diabololo - 2017-12-20, 19:54
:
poprawka. gdy instalowałem d2 wybrałem opcję minimalną (uruchamia mi się tylko z płyty) i dlatego pewnie nie mam battle net. chciałem przeinstalować grę ale nie mogę znaleźć foldera z save'ami. jak go znaleźć ?

https://zapodaj.net/2c4efad2640c2.png.html
pszczola548 - 2017-12-20, 19:56
:
stwórz jakaś postać i powinien się pojawić
diabololo - 2017-12-20, 20:26
:
znalazłem, były w folderze user. problem mam za to z instalką dodatku (też oryginalny). podczas instalacji instalator prosi o płytę z grą, instaluje się i ponownie prosi o płytę z grą. nie ważne jaką bym dał do napędu (nawet ponownie płyta z grą) on cały czas wywala komunikat o płytę z grą ;/ i nie można dokończyć instalacji dodatku