..:: Forum Imperium Diablo ::..

Forum Ogólne - Reset obecnego laddera - 15 czerwca 2018 r.

Vighelod - 2018-06-04, 21:20
: Temat postu: Reset obecnego laddera - 15 czerwca 2018 r.
Witam,

Pozwoliłem sobie założyć temat, i przekazać wam jakże świeżutkie info sprzed kilkunastu minut z oficjalnego forum Battle.net, dotyczące resetu drabinki.

Oficjalne info pod linkiem: https://us.battle.net/forums/en/bnet/topic/20765057401

Mówiąc w skrócie - Reset nastąpi 15 czerwca 2018 r. o godz. 17:00 czasu pacyficznego PST, czyli na nasz polski czas przypada to na noc z piątku na sobotę o godz. 2:00

Za tych co się jeszcze "ostali" trzymam kciuki, i życzę miłego naparzanka :)
ASX76 - 2018-06-05, 09:46
:
Witaj, dzięki za info! :)
Trza będzie znów sięgnąć po mieczyki ;)
Finrod_mw - 2018-06-05, 21:56
:
Hmmm, a czy ktoś kojarzy jak wyglądała na poprzednim (w zasadzie jeszcze "obecnym") ladderze sytuacja z botami? Kojarzę jakieś newsy z początku obecnego sezonu mówiące o tym, że blizzard całkiem skutecznie poradził sobie z tą zarazą. Dotrwało tak do końca?
rafineria888 - 2018-06-05, 22:25
:
Podpinam się pod to pytanie!!!
POTF - 2018-06-05, 23:54
:
No i doczekałem się tej informacji !!! :564:
Masyw - 2018-06-06, 00:16
:
Botów praktycznie nie ma jeżeli wgl jakieś są potwierdzam ceny na jsp skoczyły niebotycznie i ogólnie sytuacja jest dobra powodzenia na nowym ladderze !
Finrod_mw - 2018-06-06, 10:13
:
Masyw napisał/a:
Botów praktycznie nie ma

No to chyba nie pozostaje mi nic innego jak wrócić do diabełka - ciężko o lepszą okazję ;)

Jakie macie Panowie preferencje co do rodzaju rozgrywki? HC/SC? LOD/Classic? Ja ostatnio grywałem głównie na HC Classic ale chyba czas wrócić do LOD'a.
Vighelod - 2018-06-06, 11:28
:
Z tego co wiem to Blizz całkiem skutecznie ukrócił szumowinę jaką są boty, przynajmniej na samym początku obecnego laddera. Co prawda grałem przez raptem pierwsze 2-3 tygodnie ale było naprawdę czyściutko i fajno... Nie wiem jak jest teraz, nie chcę nikogo wprowadzać w błąd, może więcej osób bardziej "dzisiejszych" niż ja mogło by potwierdzić słowa Masywa?

Finrod_mw napisał/a:
No to chyba nie pozostaje mi nic innego jak wrócić do diabełka - ciężko o lepszą okazję ;)

Też tak myślę i pluję sobie w brodę, że tak szybko zakończyłem swoją grę na obecnym ladderze. Myślę, że to w miarę dobry czas by wrócić bardziej na poważnie i ubrać chociaż tą soske na MF ;)

Finrod_mw napisał/a:
Jakie macie Panowie preferencje co do rodzaju rozgrywki?

SC LoD

Pozdro ;)
rafineria888 - 2018-06-06, 11:59
:
https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=78693595&f=21&o=0
Tutaj piszą, że boty są dość mocno uciążliwe jak na ostatnie czasy na chwilę obecną.
Jest też info, że było ich tylko kilka na początku laddera, a potem sporo.

Jedynym wyjściem wydaje się dołączenie do jakiejś zamkniętej społeczności, która organizuje prywatne gry pod jakąś konkretną nazwą i hasłem ustaloną przez nich. Na przykład kojarzę, że community Mr LlamaSC robią jakieś gry typu: LLama001, hasło: 123lama i handlują tylko ze sobą itp. Robią swój własny "realm" na ladderze BN olewając gry publiczne.
Finrod_mw - 2018-06-06, 12:59
:
Mr LlamaSC i zapewne Xtimus będą robić "klany" choć raczej powinno nazwać się to community. Z tymi botami to średnio zachęcająca informacja no ale zobaczymy. Ja w każdym razie uderzam w HC LOD. Można by ewentualnie się zastanowić czy nie dołączyć do nich tylko tam jest kwestia taka, że to będzie US East/West.
rafineria888 - 2018-06-06, 20:00
:
Zanim się napalę na poważnie na grę mam pytanie:
Ile czasu trzeba poświęcić tygodniowo, żeby ubrać full mf soso i średnio drogą fb pvp? Oczywiście uczciwą drogą, tak jak u nas na IDR.
Z tego co wiem co ladder na BN trwa pół roku, a to wydaje się strasznie mało...
Finrod_mw - 2018-06-06, 21:25
:
To chyba w dużej mierze będzie zależało od tego, czy blizzard wyeliminuje boty (chociaż na początku). Jest oczywiste, że ich istnienie drastycznie szybko obniża ceny w stosunku do "legalnego laddera". Pamiętam jak rok temu na HC jeszcze z botami w zasadzie niecały miesiąc po starcie laddera Tal armor chodził po kilkanaście fg na d2jsp co w realiach "bezbotowych" wydaje się abstrakcją. Jeśli botów nie będzie to strzelam, że pewnie zejdzie przynajmniej 1 miesiąc grania po 1-2h/dzień.

Jeśli pisałbyś się na tryb HC to ze swojej strony mogę gwarantować wszelaką pomoc - prawdopodobnie wracamy z bratem do diabełka. Ale my już tacy zboczeni jesteśmy, że u nas w grę wchodzi tylko HC :)
rafineria888 - 2018-06-07, 17:58
:
Dam znać jeszcze przed ladderem, ale na 80% będę grał HC LOD.

Mi zależy na graniu w gronie osób, które nie mają ABSOLUTNIE NIC wspólnego z całym towarzystwem public Europe.

Chodzi głównie o to, żebym nie grał z ludźmi, którzy kupują przedmioty po zaniżonych cenach i idą na łatwiznę wchodząc do gier public, gdzie wbijają 94 level w kilka dni na brh0000001. Mam nadzieję, że ty i brat nie jesteście tacy.
Może uda się zgromadzić jakąś małą grupkę z IDR itp i można by też dołączyć do jakiegoś dobrego community, które nienawidzi public serwerów z oczywistego względu.
Finrod_mw - 2018-06-07, 19:59
:
Osobiście nic nie mam do publicznych gier zakładając, że nie są to boty robiące baal runy jeden za drugim tylko realni gracze. Nie raz zdarzało mi się przypadkiem stworzyć zgraną ekipę 8 zupełnie obcych sobie osób które cały wieczór robiły baal runy i wg mnie to jest własnie jeden z fajniejszych aspektów grania na bnecie.

Tak czy inaczej HC rządzi się trochę innymi prawami i tutaj raczej stawiam na gry prywatne z "pewnymi" ludźmi bo już niejedna moja postać zaliczyła RIP na grze publicznej poprzez PK TP w tronie zniszczenia.

Od razu też mówię, że od handlu nie odcinam się jakoś kategorycznie bo i czemu? Nie mam na tyle czasu do poświęcenia by grać w tzw "self found " ;)
jin12345 - 2018-06-08, 14:28
:
Podczas poprzednego resetu zbanowali duza czesc botterow i nielegalnych kluczy, sam dostalem bana za loadera - potrzebny byl mi do odpalenia 4 instancji gry, ale potem o dziwo zdjeli mi BANA i klucze odzyskalem LOL! Teraz boty lataja, az milo, kwestia tylko czy i kiedy zrobia ban wave'a, zreszta bez roznicy bo i tak najbardziej po dupie dostana frajerzy uzywajacy public botow, prywatne jak smigaly tak beda smigac, wiec dla mnie walka z botami chyba nie ma sensu, skoro w WoW i D3 lataja boty, a content jest glownie serwer side to jakim cudem oni chca zwalczyc boty w 18 letniej podziurawionej grze, gdzie przez lata ja lamali na wszelkie mozliwe sposoby. Tak czy inaczej ja dalej bede jechal na loaderze, bo gra jedna postacia jest dla mnie za malym wyzwaniem i poprostu nudna, w przypadku bana kij im w oko i tak boty beda latac po kilku dniach jezeli bedzie jakis patch, jezeli nie to po kilku godzinach po resecie ;)

Pozdrawiam, milego farmienia
rafineria888 - 2018-06-08, 19:20
:
jin12345 a ty będziesz grał na HC LOD po resecie?

Jeżeli tak to mielibyśmy już 4 osoby na start.
Wy pewnie zaczniecie soskami, a ja z chęcią zacznę z palem conv i tak do Baala hell dojdziemy w 2 godzinki :P

[ Dodano: 2018-06-08, 20:17 ]
Znalazłem na d2jsp fajny temat. https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=78708275&f=21
Nie ma ludzi, więc można by dołączyć. Ja osobiście nie mogę zagwarantować, że będę grał bardzo długo.
Orson - 2018-06-09, 12:07
:
Siema Weterani :)
Gram praktycznie cały czas i potwierdzam, że nie ma ani botów, ani tak wkurzającego spamu.
Do zobaczenia po 15 czerwca.
rafineria888 - 2018-06-09, 12:44
:
Na d2jsp jest absolutnie inne zdanie na ten temat. Podobno na public boty są prawdziwą zmorą teraz.

Będziesz grał z nami HC LOD po resecie?
Orson - 2018-06-10, 08:57
:
Będę grał SC LOD jak zawsze. HC nie lubię ale życzę Wam powodzenia.
Boty są zmorą? To dlaczego moja soska kończy ladder na zaledwie 78 lvlu?
Bo tak mało botów latało, że ciężko było znaleźć baalruny.
Masyw - 2018-06-10, 11:16
:
Ja grałem jakoś 2-3 tygodnie po starcie ostatniego laddera nie zauważyłem ani jednego bota więc też nie rozumiem o co im chodzi na tym d2jsp.
jin12345 - 2018-06-10, 13:08
:
rafineria888 napisał/a:
jin12345 a ty będziesz grał na HC LOD po resecie?

Jeżeli tak to mielibyśmy już 4 osoby na start.
Wy pewnie zaczniecie soskami, a ja z chęcią zacznę z palem conv i tak do Baala hell dojdziemy w 2 godzinki :P

[ Dodano: 2018-06-08, 20:17 ]
Znalazłem na d2jsp fajny temat. https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=78708275&f=21
Nie ma ludzi, więc można by dołączyć. Ja osobiście nie mogę zagwarantować, że będę grał bardzo długo.

Dzieki, ale ten reset gram na noob core bo juz dolaczylem do ekipy, bede lvlowal postac pod pvp, potem moze z mulami jak zwykle.

Orson napisał/a:
Będę grał SC LOD jak zawsze. HC nie lubię ale życzę Wam powodzenia.
Boty są zmorą? To dlaczego moja soska kończy ladder na zaledwie 78 lvlu?
Bo tak mało botów latało, że ciężko było znaleźć baalruny.

Masyw napisał/a:
Ja grałem jakoś 2-3 tygodnie po starcie ostatniego laddera nie zauważyłem ani jednego bota więc też nie rozumiem o co im chodzi na tym d2jsp.

Nie ma public bo zakladaja priv, jest masa nawiedzonych, ktorzy zamiast korzystac nagrywaja/robia screeny i zglaszaja delikwentow, dlatego pub prawie nie ma.

Dla mnie boty nie sa problemem, przy tak beznadziejnym dropie przynajmniej ceny na jsp sa niskie i mozna spokojnie ubrac postac pod pvp jak pvm sie znudzi; problemem sa natomiast hacki typu tmc aa to dopiero gowno, ale chyba latwiej wykrywalne.
Finrod_mw - 2018-06-10, 16:49
:
No weeeeź Orson chodź na HC :D Zrobimy sobie Ligę HC MF :D
ASX76 - 2018-06-11, 09:48
:
W przypadku mojego laptopa gra na HC = dead nie z własnej winy :(
Mam przeto nadzieję, że Mistrz MF Orson pozostanie wierny tradycji SC :)
Może w końcu uda mi się zdobyć więcej punktów... albo i nie... ;) Złote Kalesony mi się marzą, wszak winter (w końcu) is coming :P

Na poprzednim Ladderze pograłem całkiem sporo i uciążliwych botów nie widziałem, można było sobie spokojnie grać.
A co do Baalrunów, to dało się takowe znaleźć, ino trza było nieco cierpliwości podczas poszukiwań tego typu gier. Szybko mi się znudziły i wolałem sam sobie nabijać exp. przy okazji licząc na itemy, bo podczas Baalrunów szansa na pochwycenie czegoś dobrego była mała.
Orson - 2018-06-11, 20:28
:
Dobrze prawisz ASX76 :)
Na HC nigdy mnie nie ciągnęło choć parę razy próbowałem.
Sorry Finrod_MW ale pozostanę wierny SC, przynajmniej na początku.
Podobnie jak ASX76 najbardziej lubie grać samemu, bo nie lubię jak mi ktoś zwinie sprzed nosa choćby zbroję Sigona hehe.
Startuję zaraz po resecie z kumplem. Robię oczywiście soske fb/blizz.
Nie wiem do której godziny dam radę grać, bo lata już nie te ale ze 3-4 godzinki chyba wytrzymam.
Pomału wraca mi chęć do D2 więc tak myślę że możemy znowu zacząć walkęi o Złote Gacie im. Dizelskyego. :)
ASX76 - 2018-06-12, 09:14
:
Oby były uprane w dobrym proszku ;)
W czwartek zaczynają się MŚ w piłce nożnej, więc czasu na "Diablo 2" będzie mniej, niestety, lecz tym razem nie będę tracić czasu na ciuciubabkę z czarką i od razu zabieram się za assę trap :P
Anubin - 2018-06-12, 16:42
:
Aż się lepiej na sercu robi jak się widzi taką dyskusję na forum :)

Ja swój powrót na CBN miałem w zasadzie na krótko przed resetem, doszedłem do Hella z kumplem, a potem zaczęliśmy grać w modyfikacje. Jednakże byłem zaskoczony CBNem, bo zasadniczo nie było lagów, było całkiem sporo ludzi, nie było spambotów(!), ale też ceny przedmiotów bardzo skoczyły w górę.

Nie wykluczam powrotu po resecie, bo dobrze jest czasami przypomnieć sobie stare dobre Diablo 2 :)

No i fajnie, ze Blizzard konsekwentnie i regularnie robi te resety.
rafineria888 - 2018-06-12, 20:11
:
Rozumiem, że chciałeś powiedzieć: "jasne wbijam po resecie grać z wami HC LOD !" :)
Ktoś z d2 trade chyba jeszcze wbije do nas na HC LOD.
Masyw - 2018-06-12, 23:23
:
Ja również z ekipą zaczynam hc lod więc po tym pierwszym starcie będzie coś można razem polatać :P
rafineria888 - 2018-06-14, 21:57
:
Piszcie kiedy macie czas na start HC LOD jutro. Reset jest chyba około południa. Bez was nie startuje :twisted:
Finrod_mw - 2018-06-14, 22:36
:
Restart jest o 5:00 PM Pacific Standard Time czyli u nas będzie to 2:00 w nocy z piątku na sobotę. Ja prawdopodobnie zacznę jakoś w sobotę rano ale nie wiem jeszcze na 100%, zalezy jak brachol się wyrobi.
rafineria888 - 2018-06-15, 00:35
:
Dobrze by było razem zrobić start w przynajmniej 4 osoby. Jakiś discord?
Finrod_mw - 2018-06-15, 18:23
:
Ja niestety nie zacznę w weekend. Najprawdopodobniej dopiero w pon.
ASX76 - 2018-06-16, 10:33
:
Panowie, co jest do jasnej ciasnej rozczochranej?
Na (h)amerykańskie i azjatycką bramkę wchodzę bez problemu, natomiast do europejskiej za Chiny Ludowe się nie da... Napis: "sprawdzanie wersji" ciągnie się w nieskończoność... :567:

EDIT:
Problem rozwiązał się sam. 3 miesiące nie wchodziłem na konto i wygasło na amen. Wszystko stracone :cry:
rafineria888 - 2018-06-16, 12:37
:
Ja mam to samo: sprawdzanie wersji.
Blizzard czyści boty albo jest atak DDOS.

Już możesz wejść?

Mi też konto wygasło. Raz na 10 prób mogę się połączyć do panelu logowania, ale konta już utworzyć nie mogę bo się nie łączy...

__

Udało mi się zarejestrować. Trzeba po prostu klikać na BN i liczyć na to, że połączy... jak już połączy to znowu trzeba mieć farta, że połączy do rejestracji :D

__

W ogóle to kilka godzin po resecie już 90lvle latają xDD

__
pierwszy rip palem 15lvl :D
ASX76 - 2018-06-16, 15:57
:
Tak, nowe konto utworzyłem, bo stare straciłem :wink:
rafineria888 - 2018-06-16, 18:40
:
Kolejny rip palem na 18lvl :D pooper 200 na hita
jin12345 - 2018-06-16, 18:56
:
Mi tez pokazuje komunikat "sprawdzanie wersji...", ale wciskam cancel, lacze ponownie i problem znika.

Ladder juz sie skonczyl, boty lataja, az milo, teraz pozostaje tylko PvP.
rafineria888 - 2018-06-16, 19:15
:
Jeszcze botow nie widzialem, ale pewnie lataja na 80lvl cos...
Orson - 2018-06-17, 09:24
:
O 23 trwał jeszcze reset. O 3 zacząłem grać, a najlepsze postacie byłu już na 23 lvlu. Po pół godzinie mojej gry oni mieli już 36 lvl. O 6.30 byli na 77, a o 9 na 86 lvlu z tytułami patriarch i matriarch :lol: Teraz moja czarka ma 16 lvl i jest w drugim akcie, a liderzy rankingu są na 92 poziomie. Ale to na pewno ludzie grają, bo przecież botów nie ma..... hahaha
rafineria888 - 2018-06-17, 11:41
:
Jeżeli chodzi o wbijanie do 85lvla to wierzę, że robili to ludzie w tak krótkim czasie. Wiadomo, że potem to już na 100% boty, albo jacyś maniacy...
Mi się udało z randomową ekipą zrobić 60lvl w ponad godzinę, a kilka lat temu jak pamiętam to 83lvl w 2.5 godziny.

___
A HC wydaje się niebezpieczne... średnio co 10 minut lag i cofa bohatera...
jin12345 - 2018-06-17, 22:46
:
Bardziej chodzilo mi o te 9x lvl'e (chroniczna bezsennosc?!?) chyba, ze paru kolesi gra na jednym koncie w co watpie i szybkosc "znajdowania" Tronu, nie chce mi sie wierzyc, ze az tak duzo ludzi dobrze czyta mapy (~1x sek)... raczej obstawiam bot + mh tmc aa combo, czyli jest jak zawsze.

Jezeli zrobia ban wave to jak pisalem pobanuja casuali na public'ach, grube ryby i tak beda bocic i dalej dupe'owac, a juz nie jest do konca pewne czy casuale kupia znowu klucze...chyba, ze remaster i si anti cheat nowej generacji comming ;)
Finrod_mw - 2018-06-17, 22:49
:
Orson napisał/a:
O 6.30 byli na 77, a o 9 na 86 lvlu z tytułami patriarch i matriarch

Nie twierdzę, że nie ma botów natomiast nie widzę co za problem wbić 86 poziom w 7 godzin grania na softcore...

Oczywiście to jest granie non stop zgraną ekipą ale tak wygląda granie po resecie. Najczęściej Ci jak to określacie "maniacy" są już dużo wcześniej umówieni całą 8ką no i mówiąc kolokwialnie "jazda z koksem" bez przerwy. Wystarczy przypomnieć, że rekordziści w przechodzeniu sorc całego d2 (norm, nm, hell) oscylują w okolicach 4h30 min (jeśli mnie pamięć nie myli).
rafineria888 - 2018-06-18, 00:18
:
W ogóle to ja jestem pierwszy raz na HC tak na prawdę i wziąłem pala na początek, żeby było bezpiecznie.
Widziałem kiedyś taki filmik jak full hammer pada na kilka hitów na starych...
https://clips.twitch.tv/BraveWimpyYakinikuChocolateRain

Od teraz już nigdy nie będę się czuł "safe" :572:
Finrod_mw - 2018-06-18, 08:11
:
rafineria888 napisał/a:
wziąłem pala na początek, żeby było bezpiecznie.

Polecam necro summon - jedna z "najbezpieczniejszych" postaci.
rafineria888 - 2018-06-18, 09:06
:
Tylko ja idę w 95% self found, żeby mieć trochę satysfakcji z gry...
Dlatego też chciałbym być trochę samowystarczalny. Summon jest beznadziejny do solo na początek. Co ciekawe jest zdecydowanie najpotężniejszy pod koniec IMO :)
Finrod_mw - 2018-06-18, 10:08
:
Czy ja wiem czy beznadziejny. Fakt - ma problem w niektórych lokalizacjach jeśli idziemy samotnie (np. robacze) ale jeśli chodzi o self found to jest banalny. Różdzka - u kupców, amu +3 summon banalne na gamble, to samo z obręczą +3 summon. Tarcza +2 necro też nie jest specjalnie trudna do znalezienia. Do tego w przypadku gry na BNET bardzo łatwo zrobić rw "olśnienie" dla merca i problem braku many znika - a wtedy wybuch zwłok pokazuje swoją prawdziwą siłę...
rafineria888 - 2018-06-20, 22:39
:
I co, gracie to HC czy nie?
Szukam kogoś, bo na public zaraz dostane pk.
Masyw - 2018-06-20, 23:27
:
Ja grałem nawet się z finrodem spotkaliśmy parę razy ale ripłem na 82 trapką więc na razie robię sobie przerwę. A co do public gierek ja bardzo lubię grać z randomami diablo ma całkiem fajne community jeżeli o to chodzi.
rafineria888 - 2018-06-21, 13:30
:
Rip hammer 75lvl. Dla mnie ladder się już skończył.
Ludzie na hc latają z griefami, CtA, enigmami... szkoda gadać. Czekam na sierpień, albo wrzesień jak będzie reset laddera na IDR.
Finrod_mw - 2018-06-21, 21:22
:
Ja ripłem sorc na 78 więc został mi hammer. Ja tam sobie na luzie gram z bratem, czasem tez na public i szczerze mówiąc zwisa mi to i powiewa z czym ktoś lata, nie ścigam się z nikim więc w sumie co by miało mnie to obchodzić :)

Btw, mieliśmy z Masywem całkiem spoko ekipę jak robiliśmy act 2 hell - było zabawnie. Mi udało się wyjść z gry przy 15 HP, Masyw też coś podobnie :D Generalnie kwintesencja HC :)
rafineria888 - 2018-06-21, 22:54
:
Tak... ja jestem mega szczęściarzem, bo hammerem miałem z 10 takich sytuacji. Zaliczyłem ripa jak biegłem do wp w 5 akcie. z****** mnie impy tak szybko, że na 1300hp nie zdążyłem użyć full potiona.
Macie jakiegoś discorda, czy coś? Na HC nie ma już publicznych gier prawie, a pograłbym z kimś.
gomez898 - 2018-07-21, 09:56
:
Ja gram na SC ladder,
w obecnym ladderze raczej sporadycznie.

Ale jakby ktoś nie grał obecne i chciał wiedzieć jak wygląda sytuacja, to powiem jak to teraz wygląda.
Niestety - botów jest masa!
W poprzednim ladderze (grudnowym) blizz zbanował dosłownie wszystkie boty. Po 2-3 miesiącach botterzy wrócili.
I w obecnym ladderze (czerwcowym) boty są od samego początku, nie było żadnych banów.
Więc ekonomia jest jak to z botami, już w pierwszym tygodniu były osoby na JSP sprzedające 6x shako po cenie znacznie poniżej rynkowej, lub po kilka różnych HRs.

HRs dość długo były coś warte,
Jah/Ber wciąż chodzą po 130fg.

Ale poza tym już wszystko jest już tanie.
shako = 1fg
ist = 4fg
unid torch = 15fg
itd.
A minął dopiero miesiąc laddera.

Słowem mówiąc, ladder z grudnia 2017 był wyjątkiem, a teraz wszystko wróciło do normy :D Ceny i tak są chyba nieco wyższe niż w starych ladderach, gdzie jeszcze więcej ludzi botowało.

Są też zalety botów - dzięki temu zawsze jest dużo gier Diaruns / Baalruns. Ludzie się nawet fatygują żeby konfigurować boty robiące BRs norm, żeby ludzie sobie podexpili ;)

Przyjemniej się grało bez botów, ale co poradzić ;p
Jak na blizza to i tak jest nieźle, że choć trochę wspiera tak starą grę.
Benny - 2018-07-22, 12:45
:
Cytat:
Ludzie się nawet fatygują żeby konfigurować boty robiące BRs norm, żeby ludzie sobie podexpili ;)

z tego co widziałem grając ostatnio to takie boty reklamują sklepy z itemami
nie jest to więc czysto bezinteresowne
Finrod_mw - 2018-07-23, 07:13
:
Botów jest sporo - potwierdzam. Ale tych z reklamami póki co nie widziałem. Chyba, że to kwestia HC bo gram tylko tam...
jin12345 - 2018-07-26, 18:16
:
Gdyby nie boty ta gra była by już martwa, słyszałem, że duża część botterów odzyskała klucze po grudniowym banie, w sumie to chyba prawda bo sam odzyskałem za loadera wow, podobno niebiescy się osrali, że po banie grało 1/10 tego co wcześniej więc pooddawali klucze, moze to "fake news", ale sam pamiętam że było ok 1-3k świeżo po odzyskaniu moich kluczy, teraz jest 12-15k.

W sumie nie zdziwiłbym sie jeżeli byłby to ostatni ban wave w D2, liczby musza sie zgadzac, nikt nie bedzie inwestowal dodatkowych srodkow w gre, w ktora gra ~1k osob.

D2HD to co innego, chyba przetestowali systemy na D2, potem beda masowo banowac przy D2HD, i tak ludzie kupia kolejne kopie przez jakis czas, pozniej oleja jak z D2, zwazywszy, ze juz podobno spokojnie dzialaja private hacki na SCR.

Moje trzy grosze
cya