..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 146
..:: Forum Imperium Diablo ::.. Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Plugy crash w skrzyni
rmx65

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 9913

PostForum: Modyfikacje   Wysłany: 2018-12-11, 21:30   Temat: Plugy crash w skrzyni
Naprawdę gj. Dzięki, przydało się :)
  Temat: Stan moda
rmx65

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 34129

PostForum: Apokaliptic   Wysłany: 2018-10-16, 22:31   Temat: Stan moda
Pomyślałeś nawet o tym ? Jestem pod wrażeniem. Haha goblinek całkiem niezły, ale coś za łatwo go zablokować o takie drzewo, co nie pasuje chyba do ogólnego poziomu trudności moda, chyb że goblin ma być takim tylko smaczkiem wtedy ok. Wykonanie perfect ;)
  Temat: Stan moda
rmx65

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 34129

PostForum: Apokaliptic   Wysłany: 2018-09-24, 23:19   Temat: Stan moda
No proszę, ktoś tu jednak żyje. Nie spodziewałem się, że ten mod jeszcze ma szansę do nas wrócić, ale skrycie miałem taką nadzieję. Jednak już sporo czasu minęło od ostatniej informacji w tym temacie. Niemniej jestem pod wrażeniem progresu i włożonej pracy. Zachciało mi się ostatnio wrócić do klasyka, więc dalej będę trzymał kciuki za projekt i wracał tu co jakiś czas, by sprawdzić co i jak :)

PS, jeśli mogę coś zasugerować. W oryginalnym D2 bardzo spodobał mi się pomysł itemów typu Torch czy Annihilus, które były do zdobycia tylko w jeden sposób, z jednego konkretnego bossa. Wpadłem wtedy na pomysł (kiedy myślałem jeszcze, że moda można sobie w dwa dni w Paint'cie zrobić :< ) żeby dodać ekstremalnie rzadkiego, ale to naprawdę unikalnego super op potwora, z którego wypadałby przedmiot o całkiem innej potędze, a który miałby szansę (potwór ów) pojawić się po otwarciu skrzynki/dzbana.jaja pająka czy skrytki na piekle. Mówię tu o szansie 1 do Tyrael przy tym to common, nawet rzadsza szansa niż na perf Tomb Reavera (nooo może teraz przesadziłem - pozdrowienia Graalowicze ;) ).

No tak PS dłuższe niż główna treść, ale trzymam kciuki za ludzi pracujących nad tym, bo to coś niezwykłego co już powstało, a całość będzie niesamowita ^^
  Temat: [Mod Apokaliptic] Nowości nowości...
rmx65

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 73558

PostForum: Apokaliptic   Wysłany: 2016-04-11, 15:21   Temat: [Mod Apokaliptic] Nowości nowości...
Eh, a już mi nadzieję zrobiliście, że coś się ruszyło... No nic, czekamy dalej, aczkolwiek przydałby się jakiś screen na pocieszenie :)
  Temat: Bardziej bezużyteczny skill
rmx65

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5320

PostForum: Apokaliptic   Wysłany: 2016-01-23, 13:56   Temat: Bardziej bezużyteczny skill
Ja również jestem za usunięciem ściany z racji tego, że raczej używam więzienia. Jest bardziej przydatne.
  Temat: Kilka pytan
rmx65

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7495

PostForum: Apokaliptic   Wysłany: 2016-01-01, 16:47   Temat: Kilka pytan
O widzę, że pierścionki z LOTR. Pewnie ciężkie do znalezienia, ale warte szukania :>
1. Czy jest jeszcze coś z LOTR/Tolkiena ? Jedyny pierścień ? ^^
  Temat: [Mod Apokaliptic] Nowości nowości...
rmx65

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 73558

PostForum: Apokaliptic   Wysłany: 2015-12-02, 13:14   Temat: [Mod Apokaliptic] Nowości nowości...
@Up x4/5 Filtr mógłby być, ale nie wiem czy będzie potrzebny, bo nie będzie można używać /players 8 :)
  Temat: Pytanie: Pride, Doom, Hand of Justice - ktora bron.
rmx65

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1336

PostForum: Forum Ogólne   Wysłany: 2015-10-06, 18:39   Temat: Pytanie: Pride, Doom, Hand of Justice - ktora bron.
Jak dla mnie to baaaardzo ogólne pytanie. Zacznijmy od tego do czego ma broń służyć i na jakiej postaci. PvP czy PvM. Single czy BN. Cóż... na ten moment nie jestem w stanie Ci doradzić, ale mogę powiedzieć, że zawsze najlepiej jeśli (masz możliwość) wypróbować wszystkie opcje. Jak chce Ci się to śmiało można pokombinować z RW i broniami do nich w Hero Editorze.

No dobra zobaczmy wszystkie opcje.

Pride. Jest dość drogie. Daje spory dmg i to z aury, ale nie ma ias. Za to zamraża i ma 20% cs. W BA go nie zrobisz. Jedynie w broni drzewcowej, co dość poważnie ogranicza jego zastosowanie.

Doom. Nieco tańsze, ale nie tanie. Mamy Św. Chłód, czyli całkiem przydatna aura. Jest dmg, ias i +2@ skills. 20% cs i 25% ow - miłe dodatki no i też zamraża, ale to bez sensu, bo i tak ma aurę (O_o). Bronie drzewcowe, młoty, topory. Lepiej niż w Pride. Można by zrobić w BA. Moim zdanie to najlepsze z tych 3 RW, ale zależy jeszcze do czego ma służyć.

HoJ. Tutaj też dość drogo. Aura jest, ale mniej przydatna. Ma ias, dmg również jest. Zamrażanie i 20% cs tak jak Pride. Dodatkowo jeszcze ll. No i moż na go zrobić w jakiejkolwiek broni, czyli w BA również. IMO to lepszy wybór od Pride, chyba że szukasz broni na merca to nie. W każdym razie masz tutaj wypisane zalety i wady wszystkich 3, jak chcesz szczegóły, to na stronce jest zakładka RW.

Zostaje tylko porównać sobie co Ci lepiej pasuje. Ja tu nie pomogę, bo moje upodobania mogą znacznie się różnić od Twoich, a po drugie mam za mało informacji. Pozdrawiam :)
  Temat: [Mod Apokaliptic] Nowości nowości...
rmx65

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 73558

PostForum: Apokaliptic   Wysłany: 2015-10-06, 18:20   Temat: [Mod Apokaliptic] Nowości nowości...
@Up Nope, żadnych niestety, ale jeśli to pomoże to mogę powiedzieć, że kiedyś z nudów chciałem wejść na zwykły BN, ale miałem tak samo. Zamiast BN, na które nie dało się wejść wchodziłem na IDR, które było "zainstalowane" wcześniej. Próbowałem to rozwiązać, ale wszystkie starania nic nie dały. Zapomniałem o sprawie i tak jest do dziś.
  Temat: Pytanie dotyczące skutków zdolności
rmx65

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 2482

PostForum: Pomoc   Wysłany: 2015-09-27, 15:38   Temat: Pytanie dotyczące skutków zdolności
Z tego co wiem, to połowa czasu zamrożenia się nie kumuluje. Aby mieć 100%, czyli "niezamrażalność" potrzeba cbf (cannot be frozen - nie można zamrozić). Cbf i hbf nie działają na aurę Duriela. Co do skilli, to jak masz wymaxowany i do tego bonusy, to w drzewku pokazuje dany lvl, dmg i inne statystyki skilla, np. na 25 lvl Błyskawica zadaje 1-2340 dmg (zmyślam teraz na potrzeby przykładu). Kumulacja jest powyżej 20 nawet. Czyli jeśli masz orba dla soso z +1 do Zamieci, to nawet jak masz Blizza na lvl 20, to łącznie daje 21 poziom i obrażenia się zwiększają. +X do skilla nie ma wpływu na dmg jedynie w synergiach. To znaczy, że jak masz +1 do Lodowego Pocisku, to Zamieć nie odnosi korzyści z tego. Jedynie wydane punkty na synergię odnoszą skutek, dlatego np. hammer nie używa unikatowych nagolennic z plusem do Wigoru (który jest synergią), zapomniałem nazwy tych butów xD
  Temat: [Mod Apokaliptic] Nowości nowości...
rmx65

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 73558

PostForum: Apokaliptic   Wysłany: 2015-09-21, 22:23   Temat: [Mod Apokaliptic] Nowości nowości...
@Up x2 Łatwo widzę narzekać, nie mając pojęcia o temacie swojego narzekania, ale ciągle pisać farmazony ? Zlitujcie się ludzie... Zamiast tego czy nie lepiej po prostu przekazać jakieś cenniejsze informacje w swoich postach. Takie, które nie wprowadzają chaosu i niezgody, tylko motywują do działania.

"Ogarnięty mod mejker zrobiłby to w 5 dni" - to był tak zwany żart -.-, ale nvm.

Nie wypada się wypowiadać w taki sposób, jeżeli samemu ma się zerowe doświadczenie w takich sprawach jak modding, czy stawianie serwerów, a co Nizariemu powinno wychodzić łatwo, a co nie, to on sam już dobrze wie. Najlepiej spróbować samemu, wtedy można dopiero się wymądrzać i krytykować cudze starania.

Z Apo 3.0 to już lekka przesada, albo niezbyt udany żart...

Demo moda ? Może i tak, ale biorąc pod uwagę jego trudność i to, że demo D2 to jedna misja teoria ta nie jest do końca przemyślana poprawna. Poza tym czy to, że Nizari i wszyscy inni, którzy pracowali i pracują nad modem trawają w pracy przez kilka lat nie jest potwierdzeniem ich zapału i motywacji ? Gdyby byli marnym modmakerami raczej dali by sobie spokój z projektem.

Na koniec mam nadzieję, że twoja sygnatura nie odnosi się do treści twoich postów :shock:

Moje prywatne zdanie w tym bałaganie, który zaczyna znów się pojawiać powoli jest takie: jak coś robisz zrób to dobrze. W moddingu oznacza to przykładanie się do dzieła i szlifowanie go, nawet jeśli cała społeczność ma się bulwersować odkładaniem premiery. Zaś w pisaniu postów oznacza to, że lepiej przemyśleć kilka razy, zanim napisze się coś nieodpowiedniego :)

Gwoli ścisłości moim zamiarem nie był atak na osobę kogokolwiek, lecz wezwanie do zaprzestania wzajemnych "przyjemności".

@Nizari rób co do Ciebie należy, nie daj się prowokować i po prostu wydaj moda gdy będzie gotowy, bo już tera to fantastyczna modyfikacja, a całokształt będzie pewnie jeszcze lepszy. Ufff.... gdybym tylko miał więcej czasu na takie wywody i dyskusje... Jeszcze raz nawołuję do chociażby zachowania spokoju do czasu wydania Apo 2.0
Dziękuję i pozdrawiam :)
  Temat: [Mod Apokaliptic] Nowości nowości...
rmx65

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 73558

PostForum: Apokaliptic   Wysłany: 2015-08-28, 22:34   Temat: [Mod Apokaliptic] Nowości nowości...
@Artdom ja czeak od dawna i jakoś się nie niecierpliwię :P

Fajnie jest jak chociaż wiadomo, że twórcy moda żyją, ale ja wiem ile czasu i pracy wymaga tworzenie takich modyfikacji (w sensie tak obszernych modów...), więc nie spinam się i nie ponaglam, bo na niektórych działa to motywująco, ale na innych niekoniecznie.

Także pozdrawiam, życzę wytrwałości i mam nadzieję, że wkrótce wyjdzie 2.0 :)
  Temat: Porady dla graczy
rmx65

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 19480

PostForum: Apokaliptic   Wysłany: 2014-09-25, 17:04   Temat: Porady dla graczy
Dzięki Kreon polatam na Grisa i Radę :)

Tak przy okazji kiedy wyjdzie Apokaliptic 2.0 g:>
  Temat: Porady dla graczy
rmx65

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 19480

PostForum: Apokaliptic   Wysłany: 2014-09-17, 15:24   Temat: Porady dla graczy
Dzięki za rady, wczoraj wydropiłem porządny armor i zabiłem Duriela. I tak było ciężko, ale dało radę.
Teraz dobiję lvl i może popróbuję z Hrabiną, bo na razie dałem radę tylko wejść na 3 poziom Wieży. :)

Btw bardzo fajny mod. (najlepszy w jaki grałem)

E: Przeszedłem właśnie cały 3 akt i zatrzymałem się na Mefie. Mam zbyt mały dmg aby mu hp schodziło dostatecznie szybko :(
Hrabiny też nie dałem rady zabić (nawet się do niej zbliżyć). Zatrzymałem się na Upiorach Kurhanu. Nie wyglądały mi na mocne, ale ich zdolność jest chyba zbyt mocna na mnie narazie :)
Mam 1 pytanie. Gdzie znaleźć lepsze eq - biegam narazie z 45 lvl dmg ok 1500 z zeala.
Do dyspozycji mam cały 1 akt(bez ostatniego poziomu u Hrabiny, bo tam nie daję rady),
cały 2 akt i cały 3 z wyjątkiem Mefa oczywiście :(
  Temat: Porady dla graczy
rmx65

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 19480

PostForum: Apokaliptic   Wysłany: 2014-09-16, 21:20   Temat: Porady dla graczy
Mam pytanie odnośnie Pala Zealota.
Jak takim Palkiem pokonać Duriela ? Mam 34 lvl, 600-1500 dmg z Zeala na Fanatyzmie, 7,5K ar,
3,7K defa, 1,4K hp. Resy to 83 fire 90 cold 75 light 66 psn. Mam cbf, 15ll, 15ml, aure Święty Chłód z tarczy i 102 fhr.

W momencie jak wbijam do Duriela merc pada od razu, jak go biję to dmg powoli wchodzi, mam 75% block, więc zanim Durek mnie trafi musi ze 4 razy spudłować, ale jak już trafi, to zabiera mi ~80-90% życia! To jednak nie jest najgorsze... z chwilą pierwszego zgonu ubicie go staje się niemożliwe.
Po prostu nie mogę podnieść zwłok, bo jak wchodzę do niego to insta dead :(

Jak macie jakieś porady to mówcie, bo ja już nie wiem... może powinienem wymienić niektóre itemki, ale jak tak to gdzie dostać coś dobrego ?
 
Strona 1 z 10
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum należy do serwisu Imperium Diablo