..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Po Gali Tyraelów 2010
Autor Wiadomość
Morfi 
Redaktor Imperium

Konto na BN: Morfinoo#2101
Wysłany: 2010-05-22, 18:16   Po Gali Tyraelów 2010

Kolejny plebiscyt i Gala Tyraelów za nami, poznaliśmy już wszystkich laureatów. Pragniemy serdecznie Wam pogratulować!

Ten topic zostawiamy otwarty specjalnie dla was. Możecie tutaj na przykład dziękować za wyróżnienie, gratulować zwycięzcom, czy też komentować tegoroczną galę ;)

Kalisz 
Prince of Retardia

Konto na BN: ---
Klan: ---
Konto na IDR: zapomniałem :/
Wysłany: 2010-05-22, 18:18   

dziękuje, za każdą nominację i głos oddany na mine ;) gala jak zawsze przeprowadzona profesjonalnie przez naszego Mistrza Ceremoni :d

Mam pytanie. Jaka była frekwencja w drugiej turze głosowania ? Poniewaz pierwsza cześć nas nie powaliła.

Ulver 

Konto na IDR: Ulver
Wysłany: 2010-05-22, 18:22   

Z całego serca gratuluję wszystkim laureatom. Każda nagroda była jak najbardziej zasłużona. ;)

Sarevok92 

Wysłany: 2010-05-22, 18:23   

Gratuluję wszystkim zarówno nominowanym jak i zwycięzcom ;)
Gala oczywiście bardzo fajna, z humorem. Oby tak dalej :)
Dziękuję wszystkim głosującym na mnie :d

Kalisz napisał/a:
Mam pytanie. Jaka była frekwencja w drugiej turze głosowania ? Poniewaz pierwsza cześć nas nie powaliła.

Też jestem tego ciekaw :<

Robertos 

Wysłany: 2010-05-22, 18:26   

gala na poziomie
Morfi dobra robote odwala pod tym wzgledem :wink:
jeszcze raz gratulacje wszystkim laureatom i nominowanym
postaram się wam dorównać w tym roku choć ciężko będzie :wink:

sir.kristoff 

Konto na BN: dlsc
Wysłany: 2010-05-22, 18:27   

Gratulacje dla wszystkich nominowanych i zwycięzców.
Noi oczywiście podziękowania dla Mistrza Ceremonii, który jak co roku świetnie się spisał i bardzo fajnie przygotował galę :)

Anubin 

Grafik 3D

Konto na BN: anubin#2524
Klan: Komturia Zachodniej Marchii
Konto na IDR: anubin
Wysłany: 2010-05-22, 18:31   

śledziłem całą galę od początku do końca i nie sądziłem, że godzina czasu(ponad!)może tak szybko upłynąć. Dzisiaj fajny dzień, który trwa dla mnie właściwie od północy, a skończy się pewnie dopiero po finale Ligi mistrzów. Ciekawe przedstawienie gali, aczkolwiek jedna rzecz mi się nie podobała
Cytat:
Uśmiechnął się szeroko po czym czekał na przybycie laureata. I wtedy wyjaśniło się czemu malymis – zwycięzcy towarzyszył malutki niedźwiadek, niemal identyczny jak misiek druida. Podczas gdy druid i malymis rozmawiali, a następnie laureat odbierał statuetkę i gratulacje, dwa misie bawiły się wspólnie tarzając po posadzce. Miejmy tylko nadzieję, iż to była tylko zabawa a misie były tej samej płci, gdyż inaczej może wyjść więcej Małych Misiów :d
Odrazu przed moimi oczami pojawiły się misie homoseksualiści na które z uwagą spogląda pedobear, ale każdy ma swoje poczucie humoru ;p
Chciałbym też pogratulować wszystkim tym, którzy dostali statuetki, ale też tym, którzy byli nominowani. Dla mnie oczywiście najbliższą sercu kategorią była "najlepsza twórczość roku". Dostałem w tej kategorii aż 2 nominacje, z czego jestem bardzo dumny, cały czas ostrząc ząbki na statuetkę, ale nie tym razem ;) Wygrał najlepszy i chwała mu za to, trzeba się zmobilizować i tworzyć dalej, aby udowodnić, co się potrafi. Chciałbym podziękować tym, którzy zgłosili moje prace, zaznaczając, że w zeszłym roku nie miałem żadnych nominacji.Jeszcze raz, dziękuję za uznanie, postaram się w tym roku nie zawieść osoby, która mnie zgłosiła i pokazać jak wygląda prawdziwe 3D, na pewno
Cytat:
tanio skóry nie sprzedam
. Dzisiaj jednak najwyższe słowa uznania kieruję w kierunku użytkownika Tepes_warlock. Jeszcze dziś oglądałem jego Art i tak myślałem"z taką świetną pracą raczej nie mam szans-ten art na pewno wygra" i nie pomyliłem się ;)

Karol1987 
Uwaga. Były Nolife.

Konto na BN: Kaka_Zabijaka/Kaka_Mulki
Klan: Dębowa Akademia ;)
Konto na IDR: Kaka
Wysłany: 2010-05-22, 20:09   

Gratulacje zwycięzcom, browarek się wam należy :mrgreen: Oczywiście MC też ;)
Tak jak patrzyłem na nominację to, aż się zdziwiłem ile razy się pojawiłem. Ale i tak to nie pomogło, może za rok się uda :P .

Noob_Killer 
'06 user

Wysłany: 2010-05-23, 10:19   

Gratuluję zwycięzcom, dziękuje również za nominację i oddane głosy na mnie, może za rok uda mi się zgarnąć nagrodę :D Brawa dla MC, który odwalił kawał dobrej roboty. Mam nadzieje, że frekwencja była lepsza niż w I turze.

Ziomuśśśś 
Przywódca gildii DP
a.k.a Exis

Konto na BN: Exis#2407
Wysłany: 2010-05-23, 22:54   

Gratuluję zwycięzcom i nominantom, (oprócz Kalisza - za co to on sam wie xd), a także Morfiemu za bardzo ładne, rpgowe wręcz podejście i przedstawienie gali ;d Było pro.

T25 

-> c===3 <-

Wysłany: 2010-05-27, 07:37   

Gratuluję zwycięzcom, jak i nominowanym ;)
Szczególne podziękowania dla Morpheusza za oprawę 8)

Kalisz 
Prince of Retardia

Konto na BN: ---
Klan: ---
Konto na IDR: zapomniałem :/
Wysłany: 2010-05-27, 08:54   

wiem, że może to będzie pytanie jak małego dziecka o to czy może już zobaczyć prezent gwiazdkowy ale... co ze "statuetkami", z rozmowy z haxorem wywnioskowałem iż owe statuteki już są tylko nie ma komu ich rozdać ? ;c

Przemo 
Administrator
Władca Imperium

Wysłany: 2010-06-02, 14:22   

Sygnatury są już gotowe, trwa o nich dyskusja wśród redakcji. Gdy zostaną zaakceptowane przez grono redakcji, wówczas powstanie w tym dziale temat wraz z linkami umożliwiającymi zwycięzcom zamieszczenie ich w profilu.

weronikaneska 

Konto na BN: już nie gram
Konto na IDR: reda
Wysłany: 2010-06-22, 22:53   

Bardzo serdecznie gratuluję wszystkim zwycięzcom. Pragnę też podziękować za wyróżnienie, którego
naprawdę się nie spodziewałam. Przyznam szczerze, że nie wiem co w takiej chwili mam napisać.
…dziękuję…

Tepes_warlock 

Wysłany: 2010-07-27, 11:14   

Dzięki wielkie dla wszystkich tych, którzy mnie faworyzowali! Gratuluję pozostałym Zwycięzcom! Pozdrawiam całą załogę Imperium!
Gala odbyła się w epickich klimatach- jeszcze raz Wielkie Dzięki dla wszystkich!

Odpowiedz do tematu