..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Przemo
2011-04-11, 23:25
Plebiscyt "Tyraele 2011" rozpoczęty
Autor Wiadomość
Przemo 
Administrator
Władca ImperiumDołączył: 14 Wrz 2004
Skąd: Łódź
  Wysłany: 2011-04-11, 23:24   Plebiscyt "Tyraele 2011" rozpoczęty


"Tyraele" to plebiscyt, który organizujemy dla Was z okazji rocznic premiery forum Imperium Diablo. Obecnie trwa czwarta edycja plebiscytu, zorganizowana z okazji 6 urodzin forum (które miały miejsce 11 kwietnia bieżącego roku). Na wszystkich naszych użytkowników czekają emocje oraz wspólna zabawa, a na tych userów, którym dopisze szczęście - chwała w blasku świateł i statuetka Tyraela! ;)


Celem plebiscytu (prócz dobrej zabawy oczywiście) jest wyłonienie zwycięzców w poszczególnych kategoriach Tyraelów. Po około 35 dniach, poczynając od dziś, będziemy znali wszystkich laureatów. Plebiscyt zakończy Gala Tyraelów, podczas której ogłoszeni zostaną zwycięzcy. Oczywiście gala odbędzie się w formie wirtualnej - w postaci specjalnego tematu, który powstanie w dziale poświęconym plebiscytowi. Zwycięzcy użytkownicy zostaną wyróżnieni specjalną rangą oraz będą mieli prawo używać sygnaturki ze statuetką Tyraela. Zwycięskie materiały także zostaną wyróżnione, poprzez wstawienie odpowiedniego wpisu i sygnaturki Tyraela w ich treści.
Tyraele 2011 zostaną przyznane w następujących kategoriach:


 • User Roku
 • User Piszący Najlepsze Posty
 • Najaktywniejszy Użytkownik
 • Ten, Który Działa Najwięcej Na Rzecz Imperium Diablo A Nie Jest Redaktorem / Moderatorem
 • Debiut Roku
 • Pomocny User Roku
 • Najsympatyczniejszy Użytkownik Roku
 • User z Najlepszym Avatarem
 • User z Najlepszą Sygnaturą
 • Post Roku
 • Najlepsza Strategia Roku
 • Najlepsza Twórczość Roku
Wszyscy laureaci będą wybierani spośród osób nominowanych przez użytkowników forum. Część statuetek będzie przyznawana bezpośrednio przez Was, a część przez komisję złożoną z kadry Imperium Diablo.


Uwaga! Zgłaszać nominacje, a później głosować, mogą tylko użytkownicy zarejestrowani na naszym forum przed dniem szóstej rocznicy naszego forum, czyli przed 11 kwietnia 2011 roku. Oczywiście nie można nominować samego siebie ani zagłosować na samego siebie.


Od teraz do 24 kwietnia 2011 roku czekamy na Wasze nominacje do forumowych nagród. Jeden użytkownik może zgłosić do 3 nominatów do każdej kategorii.
Nominować można, pisząc Prywatną Wiadomość do crunk_mp, tytułując korespondencję "Tyraele 2011 - nominacje".
Prosimy jednocześnie o przesyłanie głosów we wszystkich kategoriach za jednym razem, aby nie dochodziło do sytuacji, że ktoś przysyła 15 PM z 15 nominacjami - w takim wypadku wystarczy 1 wiadomość z kompletną listą.
Można nominować jedną osobę do kilku kategorii; oczywiście nie można natomiast nominować jednej osoby 2 czy 3 razy w ramach jednej kategorii. Pamiętajcie, że przy wyborze nominacji, pod uwagę należy brać tylko ostatni rok istnienia forum czyli okres 11.04.2010 - 11.04.2011.


Po 24 kwietnia rozpocznie się druga tura głosowania. Podczas tej tury dla kategorii:


 • Najsympatyczniejszy Użytkownik Roku
 • User z Najlepszym Avatarem
 • User z Najlepszą Sygnaturą
 • Najlepsza Strategia Roku
 • Najlepsza Twórczość Roku


zostanie wyłonionych po 5 najczęściej wskazywanych w Waszych głosach kandydatów. Od momentu ogłoszenia tej listy do końca głosowania (czyli przez 10 dni) każdy z forumowiczów może wskazać jednego kandydata z opublikowanej wówczas listy, w każdej z powyższych 5 kategorii. Tyraela otrzyma osoba, która uzyska największą ilość głosów.


Zwycięzcy w pozostałych kategoriach, tj.


 • User Roku
 • User Piszący Najlepsze Posty
 • Najaktywniejszy Użytkownik
 • Ten, Który Działa Najwięcej Na Rzecz Imperium Diablo A Nie Jest Redaktorem / Moderatorem
 • Debiut Roku
 • Pomocny User Roku
 • Post Roku


zostaną wyłonieni przez Komisję Imperium Diablo, spośród Waszych nominacji.
User Roku - czyli najlepszy użytkownik roku. Stojące na wysokim poziomie posty, duża aktywność, kultura osobista, chęć pomocy innym itp. - oto zestaw cech, którymi musi wykazywać się User Roku.


User Piszący Najlepsze Posty - autor postów, którym nic nie można zarzucić. Wiadomości wychodzące spod klawiatury tego użytkownika powinny być rzeczowe, starannie napisane, dobrze uargumentowane oraz mieć w sobie tę lekkość, która pozwala przebrnąć nawet przez najdłuższy wywód bez znużenia. Osoba, która otrzyma tę statuetkę powinna się charakteryzować umiejętnością poprawnego formułowania myśli, argumentowania stanowisk, a także wysoką kultura wypowiedzi.


Najaktywniejszy Użytkownik - tę nagrodę powinien otrzymać ktoś, kto jest zauważalny niemal w każdym zakątku forum, ktoś, kto aż kipi od pomysłów, jest aktywny, udziela się w większości for. Innymi słowy user - dusza towarzystwa, potrafiący rozruszać dawno zakurzone działy rzeczową dyskusją. Z wyraźnym zaznaczeniem, że chodzi o aktywność dobrą jakościowo! (Czyli posty z działów Bazar, Cennik, z tematów - tasiemców oraz będące spamem nie są brane pod uwagę.)


Ten, Który Działa Najwięcej Na Rzecz Imperium Diablo A Nie Jest Redaktorem / Moderatorem - jak wiecie Imperium Diablo bardzo często korzysta z zestawień, poradników i solucji napisanych przez osoby, które nie są redaktorami. I ta kategoria ma uhonorować właśnie takiego współpracownika - kogoś kto w znacznym stopniu przyczynił się do rozwoju Imperium Diablo.


Debiut Roku - statuetka dla osoby, która zarejestrowała się w minionym roku (tj. później niż 11 kwietnia 2010) i w tym czasie trwale wpisała się w forumowe annały. Nagrodę otrzyma osoba, która mimo krótkiego stażu czuje się na forum jak ryba w wodzie, która przestrzega zasad, jest pomocna i towarzyska, która wykazuje się bardzo dobrym poziomem aktywności, i o której trudno pomyśleć, że jeszcze rok temu jej z nami nie było.


Pomocny User Roku - użytkownik, który często rozwiązuje problemy innych userów, czy to problemy techniczne, czy to związane z samą rozgrywką. Może to być także pomoc w dziale Cennik CBN. Pomoc udzielona przez takiego użytkownika jest skuteczna i po jego poście można zamknąć temat z poruszonym problemem.


Najsympatyczniejszy Użytkownik Roku - to ktoś taki, z kim byście chcieli spotkać się na co dzień, z kim chcielibyście spędzić czas jak z przyjacielem. Ktoś kto jest fajny, sympatyczny, ktoś taki z kim chcielibyście pójść na piwo (bezalkoholowe oczywiście). Ktoś o kim zawsze można powiedzieć, że równy z niego gość.


User z Najlepszym Avatarem oraz User z Najlepszą Sygnaturą - te statuetki przypadną osobom, które w minionym roku miały wyjątkowo estetyczne lub humorystyczne lub reprezentujące sobą jakieś przesłanie - sygnatury albo avatary.


Post Roku - czyli post, który najbardziej zapadł Wam w pamięć. Dowcipny, rzeczowy, na temat i przede wszystkim napisany poprawną polszczyzną. Taki post, który można by umieścić w Sevre pod Paryżem jako wzorzec posta. Kategoria ta nie dotyczy wpisów w ShoutBoxie.
Uwaga: w związku z tym, że na przestrzeni roku najczęściej tego typu posty wylatują z pamięci, nagroda w tej kategorii może nie zostać przyznana, jeśli żaden ze wskazanych postów nie spełni kryterium jedynej w skali roku wyjątkowości ;)


Najlepsza Strategia Roku - wyczerpująca i dokładna strategia na daną postać, zawierająca wszystkie elementy z najmniejszymi szczegółami, taka taktyka nie powinna posiadać najmniejszych błędów, uchybień i co najważniejsze musi sprawdzać się w realiach gry. Ponadto, pisana dostępnym językiem, estetyczna i wciągająca.


Najlepsza Twórczość Roku - czyli najlepsza grafika, tekst lub film będący twórczością forumowicza, pochodzący z sekcji Twórczość. Jest to subiektywna ocena, nie należy przy tym kierować się ogólnymi ocenami danej pracy.
Gala Tyraelów 2011 odbędzie się w niedzielę, 15 maja 2011, o godz. 18:00.
Terminarz wygląda więc następująco:


 • 11 kwietnia - 24 kwietnia - I tura głosowania - nominowanie kandydatów we wszystkich kategoriach - każdy może zgłosić do 3 kandydatur z każdej kategorii
 • 25 kwietnia - 10 maja - II tura głosowania - jeden głos na jednego kandydata z pięciu najczęściej nominowanych w danej kategorii (dotyczy tylko kategorii, w których w drugiej turze głosują użytkownicy)
 • 15 maja - Gala Tyraelów 2010


Życzymy udanej zabawy!

// Swoje uwagi co do plebiscytu możecie zgłaszać w tym temacie. //
Zasady plebiscytu autorstwa jednego z redaktorów Phx - MoOnRiDeR'a. Modified by Przemo.
 
 
     
crunk_mp 
Emerytowany Moderator
~ God of War ~


Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2008
Wysłany: 2011-04-26, 08:34   

Drodzy forumowicze!
Etap nominowania został zakończony. Oto Wasze nominacje (poukładane alfabetycznie) w kategoriach, w których Wy głosujecie:

# Najsympatyczniejszy Użytkownik Roku

Azet
crunk_mp
Elvis
Jerzyk7
Ryś
Sabko
Sarevok 92
Ulver

# User z Najlepszym Avatarem

Azet
Bohacz
itemeczek
Jerzyk7
Kalisz
Przemo
Sabko
Sarevok92


# User z Najlepszą Sygnaturą

crunk_mp
Gierwazy
itemeczek
Kalisz
Koza dupa
malymis
Peszmerd# Najlepsza Twórczość Roku

Charsi i Fara by Asztat
Flamebellow (Ognistobrzuchy) 3d
Forteca Pandemonium 3D
Krwawa Hrabina na wesoło :) by Kraken
TeamSpeak 3 bez tajemnic# Najlepsza Strategia Roku

100% Abs Immortal Sosanna
Dual Elemental Trap PvP
Gris foh public duels/tvt
Public duels/tvt BvC

Głosowanie, podobnie jak etap nominacji, odbywa się poprzez wysyłanie do mnie Prywatnej Wiadomości, zaznaczając w temacie "Tyraele 2011 - głosowanie".
Głosować można tylko raz, więc przed wysłaniem do mnie głosu zastanówcie się zanim oddacie na kogoś głos.
Głosowanie trwa do 10 maja, głosy przysłane po tym dniu nie będą brane pod uwagę.

Więcej szczegółów na temat głosowania, można znaleźć w opisie plebiscytu u góry.

Z racji, iż wielu kandydatów otrzymało po jednym głosie nie mogłem wybrać 5 najczęściej nominowanych w poszczególnych kategoriach.
_________________
Jedyny sposób na to by zmądrzeć, to grać z mądrym przeciwnikiem.

 
 
     
Przemo 
Administrator
Władca ImperiumDołączył: 14 Wrz 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-05-14, 22:56   

Gala Tyraelów, z przyczyn niezależnych od redakcji, została przełożona na niedzielę, 22 maja 2011, godz. 18:00. Przepraszamy za kłopot.
_________________
>> W sprawach dotyczących forum Imperium Diablo proszę pisać do Epsa.
>> W sprawach dotyczących Imperium Diablo Realm proszę pisać do Doltnita.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum należy do serwisu Imperium Diablo