..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: doltnit
2014-06-10, 22:18
[KONKURS] Wideo Promo Imperium Realm
Autor Wiadomość
Haxite 

Wysłany: 2011-09-18, 10:01   [KONKURS] Wideo Promo Imperium Realm

Witam,
ostatni konkurs na tym ladderze IDR polega na tym iż ściągacie program do nagrywania filmów, np Fraps, CamStudio 2.0 lub HyperCam i nagrywacie filmik na naszym serwerze :) Jako, że wygrana nie ma już zbytniego sensu na tym ladderze to nagroda będzie dopiero po resecie, czyli po 1 października 2011 roku.
Nagroda będzie w postaci jakiegoś itemu lub runy na serwerze + informacja o autorze filmu :)
Film powinien zawierać rozgrywkę: cow, brh, cs, travi, duele + ewentualnie inne lokacje jeśli ktoś by chciał.
Wykonanie i montaż należy do waszej inwencji twórczej.

Jeżeli będzie zainteresowanie to film proszę nagrywać na GS2 ponieważ zostanie wyłączony ten mega drop, który na chwile obecną jest.
Wyłączymy drop dopiero jak będzie zainteresowanie konkursem (minimum 1 osoba się wpisze).
Co do nagrody uwierzcie mi na słowo, że się opłaca bardzo :)

Macie 6 dni! Wykorzystajcie to, bo można sporo wygrać (jak na początek laddera) :)
Zapisujemy się w temacie.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Haxite 2011-09-26, 09:12, w całości zmieniany 4 razy  

rafikozor 

Konto na IDR: rafikozor
Wysłany: 2011-09-18, 12:50   

Przy obecnej frekwencji i dorobku graczy (czyste konta) zadanie wydaje się trudne. Obadam sytuację i dam w niedługim czasie znać, czy propozycję na film promo realmu zrobię i ja :)

Haxite 

Wysłany: 2011-09-18, 16:59   

UP!
Dodałem jeszcze jeden program + linki do ściągnięcia + poradnik YT do każdego programu.

Haxite 

Wysłany: 2011-09-19, 21:41   

UP!
Przed chwilką został wyłączony mega drop na GS2. Została wgrana nasza standardowa łatka. Gracz rafikozor będzie kręcił filmik :)
Powodzenia!

fortywords 

Konto na IDR: 14words
Wysłany: 2011-09-21, 15:44   

nagrodą za taki konkurs powinno być co najwyżej umieszczenie podziękowania na stronie idrealmu lub ewentualnie możliwość używania dwóch acc zaraz po resecie, a nie fanty z tego na start nowego
; poza tym jeśli nie ma rywalizacji to co to za konkurs 1 osobowy? :(
Rozegrajcie to mądrze Administracjo ,bo pomysł z zachowaniem jakichkolwiek save z itemami (nawet na nagrodę za ten szczytny konkurs) z obecnego sezonu nie cieszy się dobrą sławą :D

nie mam postaci więc co najwyżej mogę nakręcić trista na normie , ale chyba taki klip byłby antyreklamą dla nas :)

Random_Player 

Wysłany: 2011-09-21, 16:18   

Z tego co wiem 2 osoby robią filmik promujący, Rafi i ja, nie zgłaszałem się bo nie byłem pewien czy robić czy nie... zobaczymy jak wyjdzie może połączymy jakoś nasze projekty i złożymy jeden filmik?
Juro już powinno coś być, zobaczymy jak wyjdzie. Mój filmik promujący nie będzie zawierał pvm, może Rafi coś w tym temacie zdziała.

[ Dodano: 2011-09-22, 11:38 ]
Mój pierwszy filmik: Film01
Nie wiem czy będzie się podobał, na razie jeszcze mam mało filmów z tvt, jeśli macie jakieś zastrzeżenia lub pomysły to piszcie.

[ Dodano: 2011-09-22, 13:04 ]
film02

Syphar 

Konto na IDR: Syphar
Wysłany: 2011-09-22, 21:10   

Jeszcze się ladder nie zaczął, a już psujecie pierwszym konkursem.

Cytat:
Co do nagrody uwierzcie mi na słowo, że się opłaca bardzo :)

Znaczy item. Może jeszcze damy komuś Eni na start laddera.

Gierwazy 
Admin Imperium Realm
Administrator IDR

Konto na IDR: Gierwazy
Wysłany: 2011-09-23, 00:43   

Fajne filmiki, choć kilak zastrzeżeń:
przede wszystkim mniej gameplaya (tu w zasadzie film tylko o TvT). Każdy zna grę D2, więc zna z doświadczenia gameplay. Lepiej gdyby pokazać czym się różnimy od innych realmów i BN. Np. powiększona skrytka, poprawione bugi (pokazać), wyświetlić tekst o tym, że nie mamy haxów (poza jednym :roll: ), ludzie są zajebiści, wszyscy się szanują i kochają (nawet bez zabezpieczeń) itp. itd.

Btw. grafika fajna, muza fajna ;)

bloodring 
Wyjadacz Classica

Konto na BN: Brak - powód: boty, dupowanie, cheaty
Klan: MG
Konto na IDR: Bloodring
Wysłany: 2011-09-23, 08:22   

Fajny pomysł z tym konkursem, ale chciałbym grzecznie poprosić Administrację, aby jeszcze raz przemyślała kwestię nagrody... Reset ma z założenia wyrównać szanse, odświeżyć rywalizację i przywrócić prawidłową gospodarkę rynkową... Jeżeli już faktycznie ufundować nagrody, to mogłoby to być dodatkowe konto na IDR, lub coś innego, jakiś bajer, który nie jest dostępny dla pozostałych graczy, a nie ingeruje w rozgrywkę. Szczerze myślałem, że IDR, jest realmem bez hacków, cheatów itp... A tutaj wklejanie run, czy też itemów... Oczywiście decyzja należy do was, to tylko moje skromne zdanie, nie wiem czy inni użytkownicy zgodzą się ze mną

Haxite 

Wysłany: 2011-09-23, 09:04   

bloodring przestań spamić i szerzyć farmazowny, że wklejamy runy czy itemy bo aż mi się nie dobrze robi..

Konkurs już zapowiedziany się odbędzie, spekulujesz nie wiadomo co jaka nagroda nie majac pojecia CO TO ZA NAGRODA, więc do ... nędzy przestań ty i cała reszta...

Random_Player 

Wysłany: 2011-09-23, 12:12   

Widzę że martwicie się żeby nagroda nie była zbyt wysoka bo sami nie bierzecie udziału i tak jej nie otrzymacie, to dlaczego ktoś inny który poświęca swój czas ma dostać...^^
Trochę jednak to czasu zajmuje, ale jak dla mnie jako nagroda wystarczy sam fakt że coś takiego zrobiłem, robię to for fun.
Rafik pewnie coś ukrywa... Ciekawy jestem jego projektu :P

Cytat:
Fajne filmiki, choć kilak zastrzeżeń:
przede wszystkim mniej gameplaya (tu w zasadzie film tylko o TvT). Każdy zna grę D2, więc zna z doświadczenia gameplay. Lepiej gdyby pokazać czym się różnimy od innych realmów i BN. Np. powiększona skrytka, poprawione bugi (pokazać), wyświetlić tekst o tym, że nie mamy haxów (poza jednym :roll: ), ludzie są zajebiści, wszyscy się szanują i kochają (nawet bez zabezpieczeń) itp. itd.

Btw. grafika fajna, muza fajna ;)

Nasz klient nasz pan :P
Film03

fortywords 

Wysłany: 2011-09-23, 15:27   

Haxite napisał/a:
bloodring przestań spamić i szerzyć farmazowny, że wklejamy runy czy itemy bo aż mi się nie dobrze robi..

w innym temacie jak i w tym ( w tym nie dosłownie ) dałeś jasno do zrozumienia że macie w planach przerzucić najlepsze itemy czy tez runy, na nagrody w późniejszych konkursach więc skąd ta złość Hax?

Haxite napisał/a:
Konkurs już zapowiedziany się odbędzie, spekulujesz nie wiadomo co jaka nagroda nie majac pojecia CO TO ZA NAGRODA, więc do ... nędzy przestań ty i cała reszta...

=

Haxite napisał/a:
Nagroda będzie w postaci jakiegoś itemu lub runy

jest trzy do dwóch

3 zniesmaczonych co do nagrody , 2 biorących udział

Konkurs i tak się odbędzie/odbywa i nie chodzi o to , że jest potępiona jego idea , ale za bardzo pikantnie napisałeś o tym co jest w zamian i stąd to nie zadowolenie.
Dla Graczy którzy dopiero chcą dołączyć do Nas może zabrzmieć to dwuznacznie że po tym że resecie Ty/WY admini już będziecie rozporządzać itemami nie wiadomego pochodzenia , a to chyba może odstraszyć ;)

Random_Player napisał/a:
Widzę że martwicie się żeby nagroda nie była zbyt wysoka bo sami nie bierzecie udziału i tak jej nie otrzymacie, to dlaczego ktoś inny który poświęca swój czas ma dostać...^^

nie w tym rzecz , ale z lekka oddala się od ogólnie przyjętego pojęcia resetu , jeśli obiecywane są gruszki na wierzbie zaraz po RESECIE

Syphar 

Konto na IDR: Syphar
Wysłany: 2011-09-23, 16:33   

O przepraszam! Też szykuję filmik. Z fajerwerkami, tak naprawdę spot reklamowy. I nie, nie wklejam gameplaya w ogóle. Bo jakoś mnie to nie zachęca do grania. Mnie zachęca co innego :)

A że nagrody i tak nie chcę, to szykuję niezgodny z tym co Hax napisał, ale promo :D Będzie pewnie w niedzielę.

bronek 

Konto na BN: Wojtek#2835
Konto na IDR: bronek
Wysłany: 2011-09-23, 16:47   

fortywords napisał/a:
w innym temacie jak i w tym ( w tym nie dosłownie ) dałeś jasno do zrozumienia że macie w planach przerzucić najlepsze itemy czy tez runy, na nagrody w późniejszych konkursach więc skąd ta złość Hax?

Napisał że przerzucą część przedmiotów (nie pisali że najlepszych).

Co do samej nagrody to:

Haxite napisał/a:
bo można sporo wygrać (jak na początek laddera)

Jak na początek to raczej nie będą to żadne torche ani enigmy a raczej jakiś arm tala czy coś innego do mf (tak się tylko domyślam).

A wracając do tematu to jak tylko nic mi w ten weekend nie wypadnie to też coś nagram.

fortywords 

Wysłany: 2011-09-23, 17:40   

bronek napisał/a:
Napisał że przerzucą część przedmiotów (nie pisali że najlepszych).

to chyba jest logiczne , że najlepsze bo chyba przerzucanie unikatów czy rw's z random statami mija się z celem

bronek napisał/a:
Jak na początek to raczej nie będą to żadne torche ani enigmy a raczej jakiś arm tala czy coś innego do mf (tak się tylko domyślam).

jak na początek to taki arm tala ma sporą wartość w miejscu gdzie gra kilkanaście tysiecy graczy (battlenet) , to pewnie ciut większa gdzie będzie grało kilkadziesiąt ;)

zresztą cokolwiek by to nie było sedno sprawy zawarłem tutaj :

fortywords napisał/a:
Dla Graczy którzy dopiero chcą dołączyć do Nas może zabrzmieć to dwuznacznie że po tym że resecie Ty/WY admini już będziecie rozporządzać itemami nie wiadomego pochodzenia , a to chyba może odstraszyć

i tylko o to się rozchodzi , możecie obiecać co chcecie ale wyciągnijcie to z własnej kiermany jak znajdziecie :D

i teraz wracając do tematu zmieniam się w turbo hejtera który sam nic nie stworzył ale... filmiki są słabe

Cytat:
przede wszystkim mniej gameplaya (tu w zasadzie film tylko o TvT).

i to TvT z widoku jednej postaci która w kółko kładzie na glebe 4 te same

Nuda&Nuda&Nuda

zero jaja i muza do bani

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi