..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: diabloel
2016-12-05, 21:54
Co chcielibyście zmienić w nowym Ladderze
Autor Wiadomość
Ryś 
Sieg grammatik!

Klan: -brak-
Konto na IDR: RysPicz
Wysłany: 2011-09-22, 18:31   

14words napisał/a:
w jakiś sposób na pewno przefiltrują bardzo krytyczne przypadki które mogliśmy oglądać
Hej, spokojnie, to była tylko luźna sugestia która raczej i tak nie przejdzie.
Co bym chciał jeszcze zmienić- podejście administracji... która może by raczyła się częściej pojawiać na serwerze? ;s Nie mówię tu o 24/7, ale przynajmniej posiedzieć na czacie czy cuś, tak żeby gracze widzieli i nie narzekali, że tu Gucio afk, tu KłapoUSY afk, Haxa nie ma i lecą do Rysia żeby wołał ;'dd

Ulver 

Konto na IDR: Ulver
Wysłany: 2011-09-22, 20:22   

- Powrót spawnu na UT aczkolwiek bez UT expa.
- Nie śmiać się tylko bo nie wiem czy to wykonalne... Kiedyś tam już pytałem o to Sarevocka a konkretnie czy nie dałoby się pozbyć "wstrząsów" ekranu po śmierci dia/andy? Od zawsze mi to przeszkadzało, normalnie oczopląsu można dostać. :646:
- Co do banku to jednak dobrze by było aby został byle oczywiście nie w takiej postaci jaki był do tej pory (kupowanie /sprzedawanie przedmiotów etc). Niby pozbyć się tego można ale obawiam się, że zabraknie konkretnych sponsorów na konkursy (przy czym kupa ludzi narzekała na ich brak...).

Na chwilę obecną to chyba tyle.

Syphar 

Konto na IDR: Syphar
Wysłany: 2011-09-22, 20:40   

Nie chcemy banku! Boycott! Jak dostanę nagrodę/idem z banku to pójdzie do Akary.

Bank nie jest dobrą ideą w ogóle. I dawanie nagród za konkursy też jest średnie, chyba, że ktoś sam sponsoruje, a to proszę. Po co nagrody? Ludzie graliby w konkursach dla samego realmowego (może na stronie idrealm) "Hall of Fame" :)

rafikozor 

Konto na IDR: rafikozor
Wysłany: 2011-09-22, 20:41   

Gierwazy napisał/a:
Co chcielibyście zmienić
Można by napisać "administrację", ale nie jestem pewien jaki skutek by to przyniosło...
Realmowi chyba brakuje lepszych warunków do TvT: konkursów, turniejów, eventów...

Ewentualnie trochę pomocy w zdobywaniu itemów bardzo rzadkich, tj. magic i rare; coś typu jewele na hazardzie, albo ułatwione mutowanie magic/rare itemów.

Haxite 

Wysłany: 2011-09-22, 21:02   

Dajcie już spokój już z bankiem bo wypowiedzi na ten temat zaczynają być żałosne..
Nadal czekamy na posty, nowe ciekawe i odważne zmiany :)

rmx65 

Konto na IDR: rmx65
Wysłany: 2011-09-22, 21:09   

Taa jewele u Gheeda that is great idea:D
Jeśli chodzi o bank to tylko dla nowych graczy lub na potrzeby konkursów.
No i to tyle ode mnie

Syphar 

Konto na IDR: Syphar
Wysłany: 2011-09-22, 21:16   

Cytat:
Dajcie już spokój już z bankiem bo wypowiedzi na ten temat zaczynają być żałosne..

Zief... Może. Ale skoro tyle osób o tym pisze, to znaczy, że coś na rzeczy jest, czyż nie? Albo robimy demokrację i możliwość wypowiedzi dla każdego, albo można od razu topic zamknąć, bo sensu toto nie ma.

A co do instytucji charytatywnej, to czemu nie mają to być gracze? Jak już jakiegoś itemu NN, to zamiast dać do Akary ciepnij nowemu i tyle. I samo się zrobi. I TAKIE POSTAWY trzeba promować m.in w filmiku.

Sarevok92 

Wysłany: 2011-09-22, 21:29   

Syphar napisał/a:
Zief... Może. Ale skoro tyle osób o tym pisze, to znaczy, że coś na rzeczy jest, czyż nie? Albo robimy demokrację i możliwość wypowiedzi dla każdego, albo można od razu topic zamknąć, bo sensu toto nie ma.

O banku rozmawialiśmy już wcześniej, w naszym gronie. Widzimy stosunek graczy do banku i sposób działania banku na nowym ladderze jest już raczej określony. Nie potrzeba nam więcej tych samych wypowiedzi na temat banku.

Syphar napisał/a:
A co do instytucji charytatywnej, to czemu nie mają to być gracze? Jak już jakiegoś itemu NN, to zamiast dać do Akary ciepnij nowemu i tyle. I samo się zrobi. I TAKIE POSTAWY trzeba promować m.in w filmiku.

Najszybciej i najwygodniej jest wywalić, nie każdemu chce się szukać czy są obecnie jacyś nowi i jeszcze sprawdzać czy to na pewno nowi, czy może ktoś 'dorobiony' po prostu robi nową postać. W takiej sytuacji już lepiej oddać bankowi.

Anubin 

Grafik 3D

Konto na BN: anubin#2524
Klan: Komturia Zachodniej Marchii
Konto na IDR: anubin
Wysłany: 2011-09-22, 22:10   

A może nabór na nowego/nowych operatorów. i raczej chodzi mi tu o jakieś max 3 osoby-tak, żeby w miarę często była na czacie jakaś osoba w miarę obeznana w diablo i potrafiąca poświęcić czas na grę.(wiadomo, że każdy chce mieć dumnego blizz rep, ale sysopki też mają jakiś tam respekt) Grałem gdzieniegdzie i sam tłumaczyłem nubkom jak coś tam ułożyć, wykonać itd. czasami denerwuje mnie wymądrzanie się typu ""wejdź na stronę"

Co do posta poniżej i wcześniejszych w tym temacie.
-UT exp to bug naprawiony w patchu 1.13. przywrócenie spawnu jest imo 100% możliwe(bo grałem na serwerach 1.13 priv gdzie spawn był) ale ut exp chyba by wymagał patcha 1.11(w którym nie ma respeca, uruchamiania bez płyty) dodanie expa do 1.13 wiązało by się(chyba) z modem który trzeba by było(podkreślam chyba bo specem nie jestem) ściągnąć, a ściąganie=odstraszanie. Nie każdy lubi mieć 1000x kopii diabełka na dysku, a dużo ludzi gra cbn/xx realm+xx realm +...
Ostatnio zmieniony przez Anubin 2011-09-22, 22:52, w całości zmieniany 1 raz  

kerad 

Konto na BN: kerad
Konto na IDR: kerad
Wysłany: 2011-09-22, 22:22   

Co do testów mam podobne zdanie co AngelicSoul.

itemeczek napisał/a:
ut exp :<

Zdecydowanie to samo zdanie. Nigdy nie miałem szansy być na UTE i jeśli nie na Realmie, to już nigdy tego nie doświadczę :'(
kerad#2828

Random_Player 

Wysłany: 2011-09-23, 00:05   

Cytat:
Najszybciej i najwygodniej jest wywalić, nie każdemu chce się szukać czy są obecnie jacyś nowi i jeszcze sprawdzać czy to na pewno nowi, czy może ktoś 'dorobiony' po prostu robi nową postać. W takiej sytuacji już lepiej oddać bankowi.

Dobrze Usy mówi, niepotrzebne itemy powinny być oddawane do banku a bank powinien zaopatrywać nowych graczy. (do tego najlepiej wybrać osobę która nie jest w administracji a ma chęć pomóc i lubi ludzi typu poterrr czyli np Rysia ^^)

Cytat:
Secundo- formularz do rekrutacji. Sami wiecie po co (na pewno Usy wie), i najchętniej jakieś testy IQ...

Według mnie bez sensu, po pierwsze takie coś się nie sprawdzi po drugie jakie tam pytania chcesz zamieścić?? bo ja nie mam pojęcia, a jakbym miał odpowiadać na jakieś durne pytania to już bym wolał zrezygnować z rejestracji...

Azet 
Problematic

Konto na IDR: Azet
Wysłany: 2011-09-23, 00:31   

Random_Player napisał/a:
jakbym miał odpowiadać na jakieś durne pytania to już bym wolał zrezygnować z rejestracji
Na pewno jakas część ludzi tak by pomyślała, ale wydaje mi się, że pytania byłyby tak skonstruowane, ze wystarczyłaby elementarna znajomość gry lub chęć poświęcenia kilkunastu sekund na wyszukanie informacji w necie.
No, ale jeśli trafi się ktoś, kto nie wiedziałby np. w która z postaci ma w swoim drzewku teleport, to nie żałowałbym nikogo takiego :s

Gierwazy 
Admin Imperium Realm
Administrator IDR

Konto na IDR: Gierwazy
Wysłany: 2011-09-23, 02:33   

Azet napisał/a:
No, ale jeśli trafi się ktoś, kto nie wiedziałby np. w która z postaci ma w swoim drzewku teleport, to nie żałowałbym nikogo takiego :s

Nie jest powiedziane, że na serwerze mogą grać wyłacznie starzy wyjadacze. Może również dołączyć ktoś, kto przed chwilą pierwszy raz odpalił diabełka...

Ogólnie formularz będzie, prace nad nim trwały już od dawna.. ;)
Istnieją pytania opisowe i o wyniku rozpatrzenia wniosku decydować będzie jakość podania (w tym udzielonych odpowiedzi).

Wisio88 

Wysłany: 2011-09-23, 03:14   

Proponuje nagradzać graczy wbijających level załóżmy od 95.
Nie musi być to jakaś wielka nagroda ale może zachęci troche ludzi do levelowania.
Pierwsze co rzuciło mi się w oczy gdy dołączyłem na serwer to brak 99 levelu i tylko jeden 98 Kaka. Troche to o nas słabo świadczy.

Ryś 
Sieg grammatik!

Klan: -brak-
Konto na IDR: RysPicz
Wysłany: 2011-09-23, 09:40   

Wisio88 napisał/a:
Proponuje nagradzać graczy wbijających level załóżmy od 95.
Nie musi być to jakaś wielka nagroda ale może zachęci troche ludzi do levelowania.
Pierwsze co rzuciło mi się w oczy gdy dołączyłem na serwer to brak 99 levelu i tylko jeden 98 Kaka. Troche to o nas słabo świadczy.
Ale czym nagradzać? Przedmiotami i runami? Ludzie którzy osiągnęli ten lvl mają niemal zawsze już wystarczające zasoby run i przedmiotów żeby sobie złożyć co im się żywnie podoba, odpada.
Announcement? Wówczas rand będzie sobie bił 95 dla możliwości ann. Tak jak Hax powiedział, przychylam się do jego opinii- ann powinny być dla ludzi którzy na niego zasłużyli, mieli wkład w rozwój realmu i są jego aktywną częścią.
Myślałem o jakimś mało-istotnym ale cieszącym oko szczególe, np. inny wygląd postaci na czacie, albo w grze (coś kiedyś było mówione na ten temat chyba, że można dać inny obrazek postaci)?
A bankowi rly dajcie spokój, zostawcie ten temat w spokoju. Zaufajcie administracji, oni wiedzą co robią. :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi