..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: diabloel
2016-12-05, 21:54
Pytania i odpowiedzi - reset laddera
Autor Wiadomość
Haxite 

Wysłany: 2011-09-23, 20:19   

AngelicSoul bardzo dobre pytanie!
Myśleliśmy o tym już na tym ladderze lecz niestety pomysł nie wypalił ponieważ chętnych na dawanie nie ma. Wszyscy chcą brać, a nic dawać mimo to na 100% będziemy próbowali szczęścia w nastepnym ladderze i nie ma że boli :lol:
Po prostu ogłosimy jesli nikt się nie zgłosi to podziękujemy, a jak będą jakieś wonty że nie organizujemy konkursów etc to będziemy właśnie odysłać do topicu, o którym pisałem "i nie ma że boli" :d

Syphar 

Konto na IDR: Syphar
Wysłany: 2011-09-23, 20:30   

Trochę hazardu nie zaszkodzi. Ja chętnie w jakimś turnieju postawię pula. 8 puli to już coś, nie? 4 um, 2 male, czyli ist

Anubin 

Grafik 3D

Konto na BN: anubin#2524
Klan: Komturia Zachodniej Marchii
Konto na IDR: anubin
Wysłany: 2011-09-23, 21:01   

można by było też zorganizować coś w stylu loterii. Nie tylko uczestnicy turnieju/konkursu wpłacali by wpisowe. Inni użytkownicy mogli by np. obstawiać kto wygra itd. wiem, że pytania i odpowiedzi miały być, wybaczcie ;p

Syphar 

Konto na IDR: Syphar
Wysłany: 2011-09-23, 22:57   

Cytat:
można by było też zorganizować coś w stylu loterii. Nie tylko uczestnicy turnieju/konkursu wpłacali by wpisowe. Inni użytkownicy mogli by np. obstawiać kto wygra itd. wiem, że pytania i odpowiedzi miały być, wybaczcie ;p

To jest bukmacherka! Otwieram interes. Aj waj! :D

Gierwazy 
Admin Imperium Realm
Administrator IDR

Konto na IDR: Gierwazy
Wysłany: 2011-09-24, 11:33   

Nikt nie broni :) Jeśli ktoś ma pomysł na interes na realmie to gratulacje pomysłowości :)

SCream 
Pure Archlord

Konto na IDR: SCream
Wysłany: 2011-09-27, 07:48   

mam jeszcze pytanie; czy istnieje szansa na zmiany w modzie na nowym ladderze?
bo rozmienianie run przydałoby się zmienić na 2 za 1...

co o tym myślicie?

Random_Player 

Wysłany: 2011-09-27, 09:25   

To już by była konkretna przesada, z tego co zrozumiałem z jah 2 ber? A z zoda by było 8 run ber!! bez sensu.
Moje pytanie brzmi czy można zwiększyć ilość krów na farmach? Chodzi o nieznaczną ilość ponieważ czasami nawet gdy grało się nawet 3 ppl było ich strasznie mało, więcej się ich szukało niż zabijało.

Ulver 

Konto na IDR: Ulver
Wysłany: 2011-09-27, 09:39   

Chciałbyś z jednej znalezionej runy zod złożyć za jednym zamachem: eni/infi/hoto/cta + posiadać duży zapas hr? Za takie pomysły dziękujemy... :mrgreen:

Imo moglibyście:
-zwiększyć poziom obrażeń CE z DS assy analogicznie do CE necra (choćby z tego względu, że jest to umiejętność raczej nieczęsto używana przez graczy).
-pozbyć się szansy na nawrócenie w MB assy. Na pvm jest to praktycznie bezużyteczna umiejętność a tak chociaż na coś by się przydało.

Mam nadzieję, że nie przynudzam. :(

Anubin 

Grafik 3D

Wysłany: 2011-09-27, 11:03   

Ulver, wspominałem gdzieś tam o technicznych stronach takich modyfikacji przy okazji UTE. Twoje pomysły są możliwe do wypełnienia, mistrz cienia też nie powinien nawracać ze swojego MB(ale to akurat nie wiem jakich modyfikacji wymaga) problem jest w tym, że (kiedyś był o tym temat gdzieś)że CE u nekra jest strasznie overpower, ale jeśli gra w pojedynkę. Im więcej graczy tym mniej skuteczny się on staje. A co DS assy zawsze był to dla mnie taki upośledzony wybuch nekromanty i zdecydowanie wystarcza(i tak przyspiesza wymiatanie krów)

szaman1977 
dziadek na IDR

Wysłany: 2011-09-27, 14:30   

to ja moze zaproponuje "mniej crapow na ziemi" ?

sa rzeczy z ktorych nie korzystaja (chodz moge sie mylic) zadni gracze - typu uszkodzona biala crapna zbroja.

nie da sie tego wyeliminowac ?

Haxite 

Wysłany: 2011-09-27, 17:24   

SCream - odpada
Random_Player - pogadam z Usiakiem :<
Ulver - masz rację CE z jednej trapy to nic, postaw sobie wszystkie trapki CE i zobacz efekt ;)
szaman1977 - odpada, ponieważ wyeliminowanie 'tego' wpłynie na drop (zwiększony)

Ulver 

Konto na IDR: Ulver
Wysłany: 2011-09-27, 18:44   

Hax nie zgodzę się z tobą. Nie zapominaj, że byle random necro ma jeszcze amplify damage i ponadto sam wybiera cele pod CE. Może w ten sposób sobie radzić nawet na ppl8 podczas gdy na analogicznym ppl CE assy praktycznie nie istnieje. Ale postanowicie jak chcecie w końcu to tylko sugestia chociaż wzmocnienie swojego czasu CE necra a assy nie jest moim zdaniem zwykłym failem, który powinno się zmienić.

rafikozor 

Konto na IDR: rafikozor
Wysłany: 2011-09-27, 20:11   

Ulver napisał/a:
Nie zapominaj, że byle random necro ma jeszcze amplify damage i ponadto sam wybiera cele pod CE. Może w ten sposób sobie radzić nawet na ppl8 podczas gdy na analogicznym ppl CE assy praktycznie nie istnieje.
Tak, ale każda assa ma merca z infi, bo jej CE nie kosztuje w ogóle many, znaczenie lepiej radzi sobie w fire/phisic immunami.... dajcie sobie spokój z balansem pvm, bo można bez końca zmieniać statystyki każdej postaci tak, żeby tak samo skuteczna w każdym przedziale cenowym, zróbcie sobie light soskę z infi albo hammera i przestańcie soie i innym życie komplikować :(

Kto po resecie będzie odpowiedzialny za bank IDR i kto będzie miał do niego dostęp?

Haxite 

Wysłany: 2011-09-27, 20:20   

Cytat:
Kto po resecie będzie odpowiedzialny za bank IDR i kto będzie miał do niego dostęp?
Zapewne tak jak teraz jest czyli Hax + prawdopodobnie Ryś (pod nadzorem Haxa)

Anubin 

Grafik 3D

Wysłany: 2011-09-27, 22:29   

A jeszcze takie może trochę głupie pytanie bo widzę, że ludziom konta zakładacie, ale na niektórych serwerach reset polega na tym, że kasują wszystko jak idzie i po resecie każdy zakłada swoje konto, ale rozumiem, że tutaj usunięte zostaną postacie, a konta zostaną z tymi samymi hasłami ?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi