..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
pewne dawne przygody
Autor Wiadomość
Opticum 

Konto na BN: Opticum
Konto na IDR: Opticum
Wysłany: 2011-11-22, 16:50   pewne dawne przygody

czolem,
co prawda na razie nie gram w d2, ale mam kilka starych przygod, ktorymi sie podziele.

1. UT. gralismy sobie z kolega, i postanowilem zrobic UT. ja pala, on barb, wiec szanse moze nie najwieksze, ale mielismy wysoki lv i mocne staty i itemki. idziemy. zaczynamy od byczka mefista, zdechl. pozniej baal, zdechl. no i diablo - mial juz malo hp, kiedy mnie zabil. nagle mnie i mojego kolege wywalilo z gry. weszlismy szybko na gre, diablo jest zabity, torcha nie ma, a nakladajac moje zwloki dostrzeglem, ze mam kazdy itemek na sobie, oprocz eni. wlasnie od tamtej przygody przestalem grac w diablo, nie tylko z braku czasu ;)

2. cziterzy. prosilem kogos o taxi norm, oferowalem kuznie. no wiec jakis pala sie zglosil, co prawda crapowaty, ale norm, wiec luz. idziemy, akt 3, mefisto. wczesniej zawarlem z nim uklad, ze wszelkie itemy, ktore wypadna, beda moje, a on sie zgodzil (wtedy mialem syfne eq). wypadla jakas rzadka tarcza, chyba zaka, ale pamietam, ze i ja, i on mielismy srake, ze na randomowym normie fajny item wypadl. no wiec zgodnie z umowa, chcialem wziac zake, ale pala mi podwinal i powiedzial, ze pod koniec taxi mi odda. no to ok. akt 4, kuznia. wypadl jeden doskonaly krysztal i pare innych syfkow, wzial wszystko, i uciekl. nie dokonczyl taxi, zwinal kuznie, wzial zake. super.

3. darmowce. kiedys zalozylem gree typu 'freeee', rozdawalem tony zbednych itemkow, niektore crapowate, niektore calkiem calkiem, ale wiekszosc to crap. wszedl jakis gosc, zobaczyl itemki, i napisal cos w stylu 'lol what a crap, brb', wszedl jakims mulkiem i handlowal ze mna. dal mi eni i occu i powiedzial, zebym wzial sobie cos lepszego na przyszlosc. :P also calkiem ladna gra.

4. duel. ja soso fire, kontra jakies asski i necro. wspolpracowali ze soba, i to bylo cos takiego - necro robil golemy, jego najemnik mnie walil, assa robila trapy. pokonalem asse, pokonalem jego, a ze oni wczesniej mnie pare razy zabili i wzieli kase (a malo jej nie bylo), w dodatku klęli i rzucali sie, wzialem ich kase i wszedlem do miasta. nastepnego dnia caly czas lamentowali, zebym oddal kase, a ja im sie sprzeciwialem. w koncu chcieli 'rewanzu', a ja z ciekawosci sie zgodzilem. wszedlem, walczylem, zabili mnie. kase naturalnie wzieli, i szybko uciekli. wkladam zwloki. nie mam zadnego itemu...

Sarevok92 

Wysłany: 2011-11-22, 17:05   

Hehe, te BNetowe bugi, cheaty i plebs xd
Właśnie dlatego tam nie gram.

Miałeś sporo szczęścia, że trafiłeś na kogoś życzliwego. Gratuluję.
Hmm, darmowe i to całkiem przyzwoite itemy od obcych dostałem tylko 2 razy.
Raz na samym początku mojej przygody na BN jak robiłem komuś taxi norm soską w prawdziwych crapach, a drugi raz jak było tuż przed resetem w okolicach patcha 1.12 i niektórzy wszystko rozdawali :p

Maciek89 
mgr inż.

Konto na BN: Maciek#2619
Konto na IDR: maciejZzadupia
Wysłany: 2011-11-22, 21:57   

Z tym bugiem, przez którego straciłeś eni na ut to się nie spotkałem. Jedynie przez głupotę zdarzało mi się stracić organ seta, bo od razu po zrobieniu gry szedłem do ut i wywalało mnie jak nałożyły się burze z torcha i od dia. Ofc gra sie nie zdążyła utrwalić i było po zabawie.

Duele... też nie słyszałem nigdy, żeby ktoś mógł okraść zwłoki po zabiciu postaci. Wyjątek to jak się zabije około 15 razy chara, który nie podnosił zwłok, to itemy wysypują się na ziemię i to nubki wykorzystywali próbując okradać innych.

Na taxi to najczęściej można zostać oszukanym, szczególnie na hell. Niektórzy po prostu wychodzą po zabiciu mefa, a niektórzy próbują zachować pozory uczciwości. Np. raz miałem historię jak robiłem taxi kolesiowi i lecę już do kuźni a on rzuca tekstem: "ej, co to za ogień? Aaaaaaa!!!" i wyszedł z gry.

weronikaneska 

Konto na BN: już nie gram
Konto na IDR: już nie gram
Wysłany: 2011-11-22, 22:36   

tak ucieczki z tax :lol:
raz z jakimś kolesiem miałam umowę ze jedne tax on robi mi, a ja mu następne.
miał hammerka i pewnie mh bo dość szybko mu poszło.na qzni padł ist więc nawet sie ucieszył. ng i robię ja jemu. dość długo to szło bo mój hammerek z braku eni musiał latać z buta. widząc, że gra zdziewczyną i że wcześniej mu nie zwiałam z kuzni pożyczył mi eni. u kowala padł mal. koleś złapał runkę i napisał cos, że musi lecieć i dokończymy póżniej......
jakoś nigdy już go nie spotkałam. a moj hammer miał ostatnią rzecz jaka mu była potrzebna.

Odpowiedz do tematu