..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wygląd postaci w zbrojach w Diablo 3 [spoiler]

Co sądzisz o wyglądzie zbroi w Diablo 3?
Wszystkie są super!
22%
 22%  [ 8 ]
Niższe rzędy ładne, ale wyższe zbyt przesadzone.
36%
 36%  [ 13 ]
Niektóre są fajne, a inne nie, niezależnie od rzędu.
33%
 33%  [ 12 ]
Żadna zbroja mi się nie podoba.
5%
 5%  [ 2 ]
Uważam inaczej i dokładnie opiszę to w poście.
2%
 2%  [ 1 ]
Głosowań: 36
Wszystkich Głosów: 36

Autor Wiadomość
Eps 
JuniorAdmin

Wysłany: 2012-01-26, 17:19   

Azet napisał/a:
http://www.po-land.pl/wp-content/uploads/2012/01/lev.jpeg

Nice fake. Lecz ostatni screen śmieszy. xD

Sarevok92 

Wysłany: 2012-03-02, 08:48   

Eh, w wyższych tierach lepiej by dali np. zbroję Batmana.
I tak byłaby bardziej klimatyczna niż
Sabko napisał/a:
Cap, alien, predator

:<

http://9gag.com/gag/3064008

marcelii21 

Konto na BN: Marcin
Wysłany: 2012-03-26, 17:10   

Moim zdaniem tego nie da się uniknąć słabszy sprzęt będzie używany na niskich lvl a na takim inferno większość będzie latać w tier 14 do 16 po prostu będzie więcej defa i ogólnie statystyki czy tam afixy będą miały lepsze te zbroje. Nie wiem ja mam mieszane uczucia co do tego całego craftingu bo po co szukać naprawdę fajnych czy potężnych przedmiotów jak będzie można je zrobić z crap rare item??. Ok niech będzie sobie ten cały crafting i niech da się zrobić przedmioty nawet do tego tier 16 ale naprawdę potężne przedmioty chodzi mi o afixy pożądane statystyki dla danej postaci itp to coś co sprawi że ten przedmiot jest naprawdę wartościowy i można tylko wydropić nic tego nie zastąpi :) . Crafting tak ale odpowiednio zbalansowany a nie taki że zrobimy sobie zbroje marzeń w kilka h rozgrywki. A co do wyglądu o ile jeszcze jakoś ujdzie mi Barba to już reszta postaci nie bardzo.

Materac 
Grr! Zły_Tapczan

Konto na BN: Materac#1766
Konto na IDR: Materac
Wysłany: 2012-03-26, 18:18   

marcelii21 napisał/a:
Crafting tak ale odpowiednio zbalansowany a nie taki że zrobimy sobie zbroje marzeń w kilka h rozgrywki. A co do wyglądu o ile jeszcze jakoś ujdzie mi Barba to już reszta postaci nie bardzo.

Zapewne tak nie będzie, w d2 zrobienie dobrego crafta wymagało sporych nakładów finansowych czy też setek godzin własnych poszukiwań składników. Gdyby nie był zbalansowany to blizzard by go pewnie usunął i dodał w którymś patchu jak to zrobił z pvp :x
marcelii21 napisał/a:
jak będzie można je zrobić z crap rare item??

W tej chwili nawet w becie zrobienie lepszych craftów wymaga rozłożenia paru słabszych przedmiotów, a nawet kilkunastu. Na wyższych poziomach liczba ta pewnie wzrośnie do kilkudziesięciu-kilkuset, więc zrobienie jednego przedmiotu będzie wymagało kilku godzin gry, a w zamian dostaniemy jedną z miliona czy też miliardów kombinacji.

Niestety obrona w diablo 3 pełni większą rolę niż w d2 przez co większość ludzi będzie biegać w tych z najlepszą obroną, chyba że trafi im się naprawdę mocna zbroja ze słabszym defem rekompensująca jego stratę.

marcelii21 

Konto na BN: Marcin
Wysłany: 2012-03-26, 18:51   

Materac napisał/a:
marcelii21 napisał/a:
Crafting tak ale odpowiednio zbalansowany a nie taki że zrobimy sobie zbroje marzeń w kilka h rozgrywki. A co do wyglądu o ile jeszcze jakoś ujdzie mi Barba to już reszta postaci nie bardzo.

Zapewne tak nie będzie, w d2 zrobienie dobrego crafta wymagało sporych nakładów finansowych czy też setek godzin własnych poszukiwań składników. Gdyby nie był zbalansowany to blizzard by go pewnie usunął i dodał w którymś patchu jak to zrobił z pvp :x
marcelii21 napisał/a:
jak będzie można je zrobić z crap rare item??

W tej chwili nawet w becie zrobienie lepszych craftów wymaga rozłożenia paru słabszych przedmiotów, a nawet kilkunastu. Na wyższych poziomach liczba ta pewnie wzrośnie do kilkudziesięciu-kilkuset, więc zrobienie jednego przedmiotu będzie wymagało kilku godzin gry, a w zamian dostaniemy jedną z miliona czy też miliardów kombinacji.

Niestety obrona w diablo 3 pełni większą rolę niż w d2 przez co większość ludzi będzie biegać w tych z najlepszą obroną, chyba że trafi im się naprawdę mocna zbroja ze słabszym defem rekompensująca jego stratę.

Oby tak było trochę mnie poniosło mam kredyt zaufania bo Blizzarda ale jak przewertowałem ten temat to przestraszyłem się tego craftingu uspokoiłeś mnie dzięki :D

Gromo 
Kapitan Bomba

Konto na IDR: Gromo
Wysłany: 2012-03-31, 21:04   

Moim zdaniem wszystkie sety są ładne. Pamiętajcie, że w grze istnieją barwniki, wiec jeśli komuś się dany kolor nie podoba zawsze będzie mógł go zmienić. Czytając posty moich poprzedników jestem absolutnie bez obaw. Ufam Blizzardowi w 100%. Skoro tak piszecie, to dobicie do tieru 10 zajmie naprawdę masę czasu. Wątpię, czy ktokolwiek stworzy tier wyższy niż 6-8 na normalu. Koszmar to pewnie max 10 będzie. Przynajmniej będzie jakaś różnorodność w setach, nie to co było w D2. Bardziej boję się maksymalnej wartości hp dla 60 poziomowej postaci w full secie, ale to sprawa na inny wątek.

Sarevok92 

Wysłany: 2012-03-31, 21:48   

Na niektóre kroje to nawet barwniki nie pomogą :(::
A teraz na poważnie: żeby mieć dostęp do rzadkiej zbroi z 14 tieru wystarczy wyexpić kowala na 9 poziom. Dlatego podejrzewam, że większość graczy będzie właśnie biegać w zbrojach z 14 tieru.

Chociaż po ostatnich zmianach widzę, że koszt szkolenia kowala jest wysoki. Potrzebne jest złoto i Tome of Secrets w sporych ilościach. Ciekawe jak to będzie w finalnej wersji gry. Jak dużo złota będzie się zdobywało i jak często te Tomy będą wypadać.

Ale nie zmienia to faktu, że wg mnie te najwyższe tiery są zbyt przykokszone, lub po prostu brzydkie :(:

Poszukiwacz 
Sniper at work

Wysłany: 2012-04-07, 12:05   

Odświeżam, ale mam pewne pytanko. W d2 postacie np w max zbrojach wyglądały tak samo. Czy w diablo 3 będzie ta sama historia? Tzn np dwóch barbów w dwóch różnych armorach z Tieru 14 będzie wyglądać tak - http://diablo.incgamers.c...arbm_tier14.jpg ?
© Manowar

zico77 

Wysłany: 2012-04-07, 12:18   

Jest to nowa gra i bedzie miałą bardziej szczegółową grafikę ,wiec raczej napewno beda się różnić .

ms 

Wysłany: 2012-04-07, 12:19   

Tak, będą wyglądali tak samo. Choć w D3 musieliby mieć taką samą zbroję, hełm, spodnie, rękawice, buty oraz naramienniki; w D2 były to tylko zbroja i hełm.
Prócz tego istnieją oczywiście barwniki, choć nie jestem pewien jak dokładnie działają (podobno tylko na przedmioty setowe i legendarne).

Poszukiwacz 
Sniper at work

Wysłany: 2012-04-07, 12:28   

Dzięki za informacje. Chociaż osobiście podobało mi się rozwiązanie np z MU Online - każda zbroja inny wygląd na postaci (wystarczył rzut oka, żeby wiedzieć co kto nosi).
© Manowar

zico77 

Wysłany: 2012-04-07, 12:30   

Jak jest z tymi armorami w koncu .Jeżeli jest inny typ armora to chyba powinien się rożnić wyglądem .Chyba ze go nie zrozumiałem i np chodzi mu ze poziomie normal(zwał jak zwał) ten sam typ A. wygląda jak na Hellu .

Nie możliwe że typy armora sie nie różnią chyba ze Blizz zrobi taki ukłon dla betonowych fanów.

Poszukiwacz 
Sniper at work

Wysłany: 2012-04-07, 12:40   

Zico na chwile obecna to wygląda tak: masz dwóch barbów i obaj zakładają zbroje należące np do tieru 10 - obaj będą wyglądać tak samo mimo, że mają na sobie dwie różne zbroje.
© Manowar

ms 

Wysłany: 2012-04-07, 12:46   

zico77, w D3 nie ma podziału na przedmioty normalne, wyjątkowe oraz elitarne. Jest 16 liniowych tierów. Jeśli zatem masz dwa różne typy zbroi, to na pewno będą się różniły wyglądem (w D2 niekoniecznie, np. Dusk Shroud oraz Ghost Armor, będące wersjami elite i exceptional Quilted Armor).

Autor zaś pytał o to, czy dwa takie same armory przełożą się na taki sam wygląd postaci, co jest oczywiście prawdą.

zico77 

Wysłany: 2012-04-07, 12:49   

Y własnie o to mi chodziło ,że w d2 ciezka zbroja wygladala jak bardzo bardzo cięzka,czego w D3 napewno nie bedzie(tier 5 inny od 6).Jeżeli są te rodzaje ok ale i tak dziwne ze np unikat jakiś dziwny nie bedzie wyglądał unikalnie ;)

Odpowiedz do tematu