..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Szeranf
2012-11-06, 21:40
Diablo 3 - Tristram Artwork
Autor Wiadomość
CoNaObiad 

Fapałke i Nubałke

Konto na BN: Załóż lepiej...
Konto na IDR: CoNaObiad
Wysłany: 2012-09-03, 18:16   Diablo 3 - Tristram Artwork

Witajcie Userzy! Jako iż wiemy, że jesteście spragnieni nowych FanArtów i niecierpliwie czekacie na kolejne prace, wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Kolejna pochodzi, a jakże, z IncGamers.com, znajdziecie ją w treści długiej newsa oraz na stronie głównej. Jest dziełem dwóch panów: Petera Lee aka Drawgoon oraz Marka Gibbonsa aka Red Knuckle, a dotyczy Tristram.

Zanim przedstawię omawianego arta, zapodam Wam linki do innych prac Drawgoon'a oraz Red Knuckle'a. Myślę, że im również warto się przyjrzeć. Jak widać, artyści mają na koncie już całkiem sporo artworków, z resztą, ich kunszt bardzo dobrze przedstawia wizja Tristram:

Nie można temu artowi odmówić rozmachu. Artystycznie rozmazane, w ciemnej
kolorystyce, czyli tak, jak najbardziej lubią maniacy Diablo 3. Nie ma mowy
o cukierkowatości. Jedyne, co mógłbym zarzucić, to mała szczegółowość, ale to już się czepiam; wygląda niczym pejzaż dobrego malarza impresjonisty, a te szczegóły to naprawdę szczegół :) . Perspektywa jest dość daleka, więc to pewnie stąd. Poza tym - patrz wyżej - można to zinterpretować jako celowy zabieg wykonawcy. Dodatkowo, Blizzard najwyraźniej zmienił koncepcję co do rozkładu poszczególnych budynków, bo w 2006 roku, z którego ten art pochodzi, wyglądało to nieco inaczej, niż dziś mamy przyjemność obserwować w grze. Ale to tak na marginesie, gdyż co bystrzejsi userzy pewnie sami wychwycą różnice :)

Zapraszamy do komentowania, poniżej lub na portalu. Wieszajcie psy, wychwalajcie, ale nie
pozostawajcie bierni... :)

KNEDLE Z KUPOM

Szeranf 

Cult of Personality

Wysłany: 2012-09-03, 18:48   

Haha - rozbawił mnie ten dynamiczny i spektakularny tekst newsa - naprawdę niezły. :D

Sam artwork bardzo mi się podoba, bo zrobiony jest w fajnym stylu, ze smakiem i w dość ciekawej technice. Nie mogę wyjść z podziwu jak artyści zwykłymi plamkami robią takie drzewa jak tutaj, gdybym ja spróbował zrobić coś takiego, to pewnie jakieś krzaczyska by z tego wyszły. Światło też ciekawie oświetla kompozycję - cóż więcej powiedzieć, po prostu profesjonalizm. Strona sonsofthestorm.com też jest niezła - wcześniej o niej nawet nie słyszałem.

Cytat:
ale nie pozostawajcie bierni...

Dokładnie - tak jak widnieje na tym animowanym logo forum. Trochę się przy okazji tego arta zdziwię, dlaczego w sekcji newsów jest tak mało komentarzy - oglądając starsze tematy forum wydaje mi się, że kiedyś ludzie częściej dzielili się opiniami niż teraz (choćby dla zasady +1 post). Newsy są taką sekcją-tasiemcem i dziwię się dlaczego userzy nie udzielają się tutaj częściej, zwłaszcza, że tematy dyskusji są raczej luźne, nie wymagają fachowej wiedzy i wystarczy napisać "fajny artwork, bo ma fajne kolory". Dawajcie - wbijmy więcej niż jedną stronę tematu w tej sekcji. :wink:

Sabko 

Wysłany: 2012-09-04, 09:38   

Wow, ładne.
Taka kreseczka, aż mi się Desperados przypomniał. :cry:

CoNaObiad 

Fapałke i Nubałke

Konto na BN: Załóż lepiej...
Konto na IDR: CoNaObiad
Wysłany: 2012-09-04, 14:57   

Yup, dzieła obydwu artystów są znakomite. Więcej przykładów:

Moby:

Lokacje:

Osobiście uważam, że Katedra wymiata. Ten księżyc, mgła i podniszczone groby, to jest dopiero klimat. Naprawdę warto wejść na ich stronę i obejrzeć pozostałe prace.

KNEDLE Z KUPOM

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi