..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Diablo 3 - SC i HC Paragon Level World 1st
Autor Wiadomość
Szeranf 

Cult of Personality

Wysłany: 2012-09-06, 15:15   Diablo 3 - SC i HC Paragon Level World 1st

Setny Poziom Mistrzowski właśnie został osiągnięty w trybie Softcore Diablo 3 - zajęło to 16 dni od ukazania się łatki 1.0.4. Komu udał się ten wyczyn? Wszystkie informacje jak zwykle poniżej, oraz na portalu.

Tym niesamowitym wyczynem może pochwalić się Alkaizer, którego profil możecie oglądać tutaj, a chwila kiedy udało mu się zdobyć setny Poziom Mistrzowski została uwieczniona na tym filmiku.

Przypominamy, że postępy pozostałych graczy, również tych grających w trybie Hardcore, można śledzić na bieżąco na stronie diabloprogress.com, a o samych Poziomach Mistrzowskich możecie dowiedzieć się więcej w naszym dziele o nich.

Co myślicie o tak szybkim zdobyciu maksymalnego Poziomu Mistrzowskiego? Może pochwalicie się Waszymi wynikami? Czekamy na komentarze jak zwykle poniżej, oraz na portalu.
Ostatnio zmieniony przez Szeranf 2012-11-06, 21:34, w całości zmieniany 1 raz  

skrecu 

Wysłany: 2012-09-06, 17:09   

a na HC najwyższy jest 41...zwróćcie uwagę, że koleś ma 5 questów na inferno tylko czyli robi exp gdzieś na początku bądź na kucykach hell

B-o-B 
Dziki pedryl

Wysłany: 2012-09-07, 00:13   

skrecu napisał/a:
a na HC najwyższy jest 41...zwróćcie uwagę, że koleś ma 5 questów na inferno tylko czyli robi exp gdzieś na początku bądź na kucykach hell

biegał w kółko po 3 akcie inferno

Obserwowałem go dziś jak biegał jeszcze z 98lvl, wszystko można było oglądać na żywo i komentować, chłopak wydaje się być w porzo, cały czas utrzymywał kontakt z oglądającymi i jeszcze miał koło siebie jakiegoś drugiego typka który przygrywał na gitarce to co mu ludzie z czatu proponowali, żeby nie było nudno. Fajnie to wykombinowali. Co ciekawe, poza rubinem w kasku nie miał nic co by zwiększało przyrost expa, był po prostu niesamowicie szybki, a teraz zgapiłem od niego taktykę (zupełnie inne skille niż większość gosu graczy) i farmienie stało się o wiele przyjemniejsze. Szacun dla gościa.

Szeranf 

Cult of Personality

Wysłany: 2012-09-07, 06:55   

B-o-B - jest tak jak piszesz, ale Skrecu miał na myśli gracza o bt Thundar#2697, który jest obecnie #1 pod względem Poziomów Mistrzowskich w trybie Hardcore. Można zobaczyć na progressie, że zrobił on tylko pięć questów w pierwszym akcie i gdzieś tam expi swoją postać. Na Hardcorze była też taka ciekawa sytuacja, że postać gracza, który prowadził w rankingu padła (AlkalineEd), więc akurat w tym trybie nie jest tak jak na SC - trzeba mieć przemyślaną strategię i nie być zbytnio zachłannym na paragony.

Jeszcze co do Alkaizera, to też się raczej krył z tym, jakich przedmiotów używa. Dopiero po 80 Poziomie Mistrzowskim odkrył karty i można było zobaczyć jaką mniej więcej miał strategię. Diabloprogress to niezła strona - gdyby Blizz zrobił coś takiego u siebie, wprowadziłoby to element rywalizacji. Dopóki to jest takie nieoficjalne, to być może nie wszyscy o tym wiedzą, a inni nie przejmują się swoją pozycją w rankingu - liczę że Blizz zrobi coś na wzór tej strony u siebie.

B-o-B 
Dziki pedryl

Wysłany: 2012-09-07, 09:43   

Szeranf napisał/a:
B-o-B - jest tak jak piszesz, ale Skrecu miał na myśli gracza o bt Thundar#2697, który jest obecnie #1 pod względem Poziomów Mistrzowskich w trybie Hardcore.

O, racja, sorry za błąd ;)

CoNaObiad 

Fapałke i Nubałke

Konto na BN: Załóż lepiej...
Konto na IDR: CoNaObiad
Wysłany: 2012-09-10, 17:53   Diablo 3 - Stan Poziomów Mistrzowskich: 10.09.12

Stało się - mamy już dwie osoby, które mogą się poszczycić maskymalnym Poziomem Mistrzowskim. Jeżeli chcecie się dowiedzieć kto zajął drugie miejsce, to zapraszamy do rozwinięcia newsa lub na portalu.

Jak podaje strona diabloprogress.com, mamy już dwóch graczy z setnym Paragon Level. Na podium wszedł teraz Ingak, a jego profil można obejrzeć tutaj. Co ciekawe tym razem nie był to Barbarzyńca, a Łowca Demonów.
Szansę na ostatnie miejsce na podium ma jeszcze trzech graczy, w tym także Szaman.

Przypominamy, że pierwsze miejsce na świecie zdobył Barbarzyńca Alkaizer.

Z kolei sytuacja w trybie Hardcore przedstawia się następująco; prowadzenie objął Czarownik Mage i może się on pochwalić poziomem 51. Zdecydowanie wyprzedził on swoich rywali, m.in. jeszcze jednego Wizarda, Szamana i kilku Barbarzyńców.

Jak skomentujecie obecną sytuację? Kiedy możemy spodziewać się podobnego osiągnięcia w trybie HC? Zapraszamy do dyskusji, tutaj lub na stronie głównej.

KNEDLE Z KUPOM

Szeranf 

Cult of Personality

Wysłany: 2012-09-10, 21:01   

No niestety - ten wyczyn jest już praktycznie nic nie warty i osoba, która go osiągnęła nie przejdzie do diablowej historii. Wiem wiem, łatwo mi mówić, ale już po zakończeniu czytania tego newsa, gdy wyłączy się komputer nie będzie się pamiętało nicka tego gracza - w przypadku Alkaizera przynajmniej kojarzyło się, że zaczyna się na A itd.

Ingak jest tylko pierwszym z wielu, którzy zdobędą setny PM. Jak to się mówi, dość mądrze z resztą: "Nikt nie pamięta drugiego miejsca" - tak jest w sporcie, tak jest też grach. Jedyne osiągnięcie jakie można zdobyć jeszcze w obecnej chwili w Diablo 3 jest HC Paragon 1st (mam na myśli osiągnięcie globalne, nie te w grze ofc). Na chwilę obecną dwa trupy w pierwszej dwudziestce - jeden prowadził, drugi był w czołówce.

Oczywiście inna sprawa jest trochę, gdy walka jest bardzo wyrównana - tak było w Inferno SC 1st - tam był Sygo, Method i Athene. Tutaj akurat jeszcze można zapamiętać, ale kto pamięta kto był po Kripparrianie na HC? Mało kto albo nikt (nie wiem, nie słyszałem nawet ani nowinki).

Według mnie Ingak musi zadowolić się gratulacjami wyświetlanymi na ekranie, bo tak jak pisałem, zrobił coś, co zrobi jeszcze wielu - dla mnie tylko world 1st jest warty zapamiętania. Może inni patrzą na to inaczej, ale równie dobrze możemy gratulować 10, 100, 1000.

Nie mniej jednak przegląd rankingu wyszedł Ci całkiem zgrabnie - sytuacja w trybie HC jest tak spektakularnie opisana jak transmisja z wyścigów konnych. :P

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Klan: War Masters
Wysłany: 2012-09-10, 21:12   

Tak zaczynając to pamiętajmy, że to nie Ignak, ale Ignek. Ignak to postać, gościu ma konto Ignek, więc to zapewne jego ksywka.

Ale Szeranf ogólnie ma rację. Ignek był drugi i tego nie zmieni. Jego sytuację ratuje tylko to, że był pierwszy w Europie, a to też spory wyczyn.

Kripp olał D3 i skupił się na GW2/PoE, więc jego braki w aktywności są zrozumiałe. Śmiać mi się tylko chce jak patrzę na te cyrki, które wyprawiał Athene - jakieś zabijanie bossów na Inferno udając, że ma zamknięte oczy czy coś. A jak przyszło do paragonów, to nawet nie pierdnął, bo tutaj liczyła się wytrwałość i nolifowanie, a nie sprzęt, który dostał od fanów (chociaż jakby chciał, to by kogoś wynajął żeby mu lv robił, tak jak zamiast niego na koncie AtheneWins w SC2 grał Kiwikaki, a ludzie myśleli, że to on).

Szeranf 

Cult of Personality

Wysłany: 2012-10-15, 07:30   Diablo 3 - HC Paragon Level World 1st

W minioną sobotę gracz o BattleTagu Azimuth#2255 osiągnął swoją postacią jako pierwszy gracz na świecie setny Poziom Mistrzowski w trybie Hardcore. Poniżej możecie zobaczyć filmik upamiętniający to wydarzenie.

O pierwszym setnym Paragon Level w trybie Softcore informowaliśmy Was nieco ponad miesiąc temu w tym newsie. Tym razem, po prawie dwóch miesiącach kolejna osoba może pochwalić się tym osiągnięciem, tym razem w trybie, w którym nie można pozwolić sobie na żadną pomyłkę.

Pamiętajcie, że więcej o Poziomach Mistrzowskich i Poziomach Doświadczenia możecie poczytać u nas w dziale Doświadczenie!

Co myślicie o tym wyczynie? Czy jest on bardziej miarodajny, jeśli chodzi o poziom trudność Poziomów Mistrzowskich w Diablo 3, niż ten z trybu Softcore? Czekamy na Wasze komentarze.

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Klan: War Masters
Wysłany: 2012-10-15, 09:38   

No ba! Wiadomo, że o wiele trudniej to osiągnąć. Sam czas na to wskazuje, Alkaizer zrobił to w dwa tygodnie, a Azimuth w dwa miesiące.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi