..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: ms
2012-12-17, 18:06
Power lvl
Autor Wiadomość
korec123 

Wysłany: 2012-12-17, 14:18   Power lvl

Witam
Czy mogłby mnie ktos podexpic od 22 do 60 w wolnym czasie lub nie do 60?
i gdzie mozna znalesc set caina do expa bo jest za drogi dla mnie
oraz czy crafting sie oplaca bo nie wiem czy go rozwijac bo podobno najlepsze itemki mozna tylko dropnąć i od czego zależy rodzaj itemkow w sensie ze 63lvl a nie mozliwosc dropu od mp czy od trudnosci ogolnej/?

juziotrompka 
juziotrompka

Konto na BN: juziotrompka
Wysłany: 2012-12-17, 17:34   

Kurde, no ja moge pomoc Cie podexpic troche. Generalnie dziwie Ci sie ze nie korzystasz z gier online, gdzie jest wiecej ludzi w grze i po prostu stanąć za nimi i Cie podexpią oraz przejdą za Ciebie gre. Jak tak zrobilem gdy zaczynalem grac niedawno. Nabicie 60 lvl to kwesita jednego dnia, moze dwoch w przypadku gdy nie chcesz siedziec przy diablo 15 godzin.

Co do cratowania to polecam kowala jaknajbardziej bo mozna sie tam dobrze ubrac za male pieniazki na nizszych levelach. Nie powiem, ciekawe itemy mi sie udalo za pomoca szczescia skonstruowac.
Jedne z lepszych itemow, to jednak Ci wydropia gdzies albo jak zlapiesz okazje w 'domu aukcjynym'. Jesli poswiecisz troche czasu na 'dom aukcjyny' aby poznac ceny itemow to sie bardzo szybko dorobisz sporej sumy zlota, praktycznie nie grajac. Moj wynik to ok 50 mln goldu w 10 dni.

Co do lvl 63 to jeszcze tak daleko nie jestem w d3 i nie mam pojecia co Ci odpowiedziec. Wiem tylko ze dropia takie 63 levelowe itemy na inferno i ze wiekszosc z nich to crapy. Reszty pytanie niestety nie potrafie zrozumiec :)

korec123 

Wysłany: 2012-12-17, 18:07   

a mozesz podac battletag zebys mogl mnie troche podxpic?

juziotrompka 
juziotrompka

Konto na BN: juziotrompka
Wysłany: 2012-12-17, 18:13   

Moj battletah to StonedJaca#2694
Ostatnio zmieniony przez juziotrompka 2012-12-17, 18:24, w całości zmieniany 1 raz  

Konsumenci 2 
Diablo 2 <3

Konto na IDR: Konsumenci
Wysłany: 2012-12-17, 18:23   

Crafting na wysokim lvl jest nieopłacalny ,ale na szczęście na święta w nowy patchu będzie ulepszony.
Juzio ten pomysł z siedzeniem na grze i i jej przechodzeniem jest zbyt sługi i nudny, lepiej kogoś poprosić by ci w 3h nabił 60 lvl na mp10

Maciek89 
mgr inż.

Konto na BN: Maciek#2619
Konto na IDR: maciejZzadupia
Wysłany: 2012-12-17, 19:01   

korec123 napisał/a:
gdzie mozna znalesc set caina do expa bo jest za drogi dla mnie

Mógłbym ewentualnie pożyczyć Ci na jakiś czas set Caina z nadzieją, że do mnie wróci. Nie sprawdzałem ostatnio ceny setu, ale nie jest imo zbyt drogi. Za swój dałem 150k.
korec123 napisał/a:
oraz czy crafting sie oplaca bo nie wiem czy go rozwijac bo podobno najlepsze itemki mozna tylko dropnąć

Krążą opinie, że nie opłaca się craftować. Ja się w to nie bawię, bo szkoda mi kasy (100k+ golda za craft item to dużo, a szansa na coś dobrego znikoma).
korec123 napisał/a:
od czego zależy rodzaj itemkow w sensie ze 63lvl a nie mozliwosc dropu od mp czy od trudnosci ogolnej/?

Itemy z 63lvl lecą na inferno i mp nie ma wpływu na rodzaj itemu, który może polecieć (tzn. im wyższe mp tym wyższy mf, więc teoretycznie większa szansa na znalezienie lepszych itemów, ale mp nie wpływa na to czy item ma lvl 60 czy 63). Poza tym
juziotrompka napisał/a:
wiekszosc z nich to crapy

Generalnie z tego, co mówią gracze, wynika, że nie warto na siłę pchać się na wyższe mp, a powinno się grać na tym, na którym bez większych problemów ubijamy moby.

Edit: mój BattleTag Maciek#2619

korec123 

Wysłany: 2012-12-17, 19:04   

Maciek mam juz kolege do expienia jezeli pozyczylbys mi caina to bylbym strasznie wdzieczny moge dac w zastaw 40k podaj battletag

Odpowiedz do tematu