..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Szeranf
2013-03-19, 20:10
Problem z Authenticator'em
Autor Wiadomość
DonMarcino 

Wysłany: 2013-03-18, 20:39   Problem z Authenticator'em

Ostatnio po kilku miesięcznej przerwie postanowiłem wróćić do gry w Diablo 3, przedwczoraj(16.03) zacząłem gre i wszystko było ok, dzisiaj(18.03) rano też się zalogowałem bez problemu, ale po jakimść czasie tego samego dnia, gdzieś około 15-16 godziny, podczas logowania poproszono mnie o kod Authenticator.
I w tym mam problem, bo nie rejestrowałem tego kodu, więc go nie posiadam. Próbowałem jakoś odzyskać konto, ale aby usunąć ten kod należy dać skan dowodu osobistego, tylko że ja na końcie battle.net podałem fikcyjne dane. Nie wiem co mam teraz robić. Proszę o pomoc.

Materac 
Grr! Zły_Tapczan

Konto na BN: Materac#1766
Konto na IDR: Materac
Wysłany: 2013-03-19, 07:29   

Najzwyczajniej w świecie twoje konto zostało skradzione, skoro podałeś fikcyjne dane to chyba niewiele da się zrobić. Z pewnością w tej sprawie musisz skontaktować się z supportem.

DonMarcino 

Wysłany: 2013-03-19, 17:02   

Sprawa rozwiązana.
Zgłosiłem się do supportu Battle.net (chat na żywo), przedstawiłem sytuacje, podałem odpowiedz na sekretne pytanie i podałem 6 pierwszych znaków klucza (tak samo jak przy odzyskiwaniu konta), udostępniłem także zdjęcie pudełka z grą. Poprosili mnie o zdjęcie dowodu tożsamości, mimo że miałem fikcyjne dane na koncie powiedzieli, że zdjęcie jest wymagane i zmienią mi dane w koncie na prawdziwe. Po załączeniu zdjęcia musiałem podać nowy mail, na który zostało wysłane potwierdzenie zmian i reset hasła.
Wszystko było ok i nic mi nie zginęło, ponieważ zablokowali mi konto, zaraz po tym jak się na nie włamano. Dodałem do tego swój token dla większego bezpieczeństwa.
Opisuje to wszystko, jakby ktoś miał podobny problem.
Pozdrawiam.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi