..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
GALA TYRAELÓW 2013
Autor Wiadomość
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
  Wysłany: 2013-04-28, 20:00   GALA TYRAELÓW 2013

Na placu przed świątynią Tal-Rasha zaczyna zmierzchać. To na co dzień spokojne, miejsce tętni dziś niezwykłym życiem. Kolejny rok z rzędu do stolicy przybyli licznie zgromadzeni delegaci z bliższych i dalszych krain, by uczestniczyć w największym wydarzeniu roku - Gali rozdania Tyraeli AD 2013.

Pól godziny przed rozpoczęciem gali. Świątynia, jak zwykle zmieniona nie do poznania, powoli wypełnia się. Kamienne ławy dla wiernych oddały dziś swe miejsce zdobnym krzesłom, natomiast ołtarz - loży dla honorowych gości. Jedynie kamienna ambona od wielu lat niezmiennie zajmuje swe miejsce.

Równo z dzwonami zabrzmiały werble, a u wrót świątyni zjawił się Mistrz Ceremonii w towarzystwie Władz Imperium z Imperatorem Przemem na czele.
Ostatnio zmieniony przez Freak_09 2013-06-22, 19:47, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-28, 20:05   

Gdy zgiełk nieco ucichł ambony podszedł Mistrz Ceremonii i rzekł, uciszając znaczącym kaszlnięciem rozmawiających jeszcze ludzi, w dłoni zaś dzierżąc krótką, cisową różdżkę :

Witam was wszystkich już po raz szósty, moi drodzy. Szczególnie witam wszystkich nominowanych do otrzymania statuetki i dziękuję, iż niemal wszyscy bez względu na swe obowiązki przybyliście. Gratuluję wam także w imieniu swoim, jak i Władz Imperium, gdyż już teraz możecie się czuć zwycięzcami, albowiem wielu marzy nawet o nominacji, czym Wy zostaliście już doceniani. A teraz czas przystąpić do właściwej części Gali – rozdania statuetek Tyraelów, a więc CEREMONIĘ TYRAELE A.D. 2013 UWAŻAM ZA OTWARTĄ!!

To rzekłszy podniósł do góry dłoń z różdżką, z której wystrzelił wzwyż snop wielobarwnych iskier, które już po chwili ułożyły się w napis Tyraele 2013.
Ostatnio zmieniony przez Morfi 2013-04-28, 20:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-28, 20:10   

Gdy tylko Mistrz Ceremonii zajął swe miejsce, powstał siedzący w pierwszym rzędzie mag, a następnie skierował się w stronę ambony. Jak co roku to jemu w zaszczycie przypadło wręczenie pierwszej statuetki. Szata jego jak co roku była nieskazitelnie błękitna. Gdy tylko doszedł, wyjął z obszernego rękawa kopertę i rozdarł ją, a następnie wyjął złożony w cztery arkusz pergaminu, na którym widniało nazwisko laureata. Rzekł:

Przypadło mi w zaszczycie wręczyć dziś pierwszą z piętnastu aż statuetek, a będzie to nagroda w kategorii "Najsympatyczniejszy Użytkownik Roku". Nominowaliście do niej takie osoby jak: Karol1987, Leny, Ryś, SevenHeaven, Weronikaneska . A kurz ze statuetki ścierać będzie musiał... Weronikaneska . Gratuluję.

Świątynię wypełniły gromkie brawa, a sam zwyciężczyni była na tyle zaskoczona, że z miejsca wstała dopiero, kiedy wszyscy wokół zwrócili nań swój wzrok. Pomknęła szybko na scenę by odebrać statuetkę. Laureatka była tak zaskoczona i jednocześnie szczęśliwa, iż dopiero po dłuższej chwili była w stanie wydać z siebie jakiekolwiek logiczne słowa. Uścisnęła prawicę maga, po czym wróciła na swe miejsce w jeszcze większym pośpiechu, niż gdy szła po statuetkę.
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-28, 20:15   

Zanim mag zdążył zejść ze sceny, wkroczył na nią znany tylko nielicznym, aczkolwiek kojarzony już z poprzednich gal, osobnik z długimi, czarnymi, przetłuszczającymi się włosami. Niezmiennie od lat odział się on w czarny płaszcz sięgający kostek. Nieznacznie utykając skierował swe kroki w kierunku podium dzierżąc w dłoni kopertę z wynikami. Nie wydawszy z siebie ni dźwięku począł otwierać kopertę, a w świątyni zapanowała przesycona niepokojem cisza. Oczekiwano bowiem na wyłonienie laureata w kategorii " Najlepsza strategia roku", w której nominowane były prace:

"Barb WW PvE by Arassuil", "Feel the Smiter Power by Ryś", "Nekromanta Czyściciel by Cykuta", "Opowieść o Barbarzyńcy w Kilku Aktach by Techtoken", "Pan Hork by Ryś"

Gdy czarnowłosy wyjął z koperty pergamin z wynikiem, ryknął tylko przerażającym basem...

Eq aequo "Nekromanta Czyściciel by Cykuta" i "Pan Hork by Ryś"!!

...po czym korzystając z zamieszania zniknął ze sceny, zostawiając statuetki przeznaczoną dla laureatów na pulpicie ambony.

Autorzy zwycięskich pracy, w przeciwieństwie do swego poprzednika, znaleźli się na scenie niezwłocznie po ogłoszeniu wyniku. Nieco zmieszani ujęli stojące samotnie nagrody, po czym zmierzyli ku pierwszemu rzędowi - miejscu przeznaczonemu dla laureatów.
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-28, 20:20   

Kolejnym „wręczającym” okazał się paladyn, który swą posturą z powodzeniem mógłby konkurować z trzydrzwiową szafą czy niedźwiedziem, dzierżąc przy boku bogato zdobiony miecz, który wyglądał pięknie, lecz nie stwarzał nawet pozorów, iż został kiedykolwiek użyty. Tym razem bez skrzypienia zbroi w kolanach udało się naszemu bohaterowi dotrzeć na scenę, gdzie nieco zdezorientowany począł szukać koperty z wynikiem kategorii, którą okazała się być kategoria ” Najlepsza Twórczość roku”. Znalazłszy kopertę rzekł:

Mam zaszczyt ogłosić zwycięzcę w kategorii ”Najlepsza twórczość roku”, w której nominowani są: Ajantis i jego Karczma Ajantisa, Anubin i jego Lut Gholein, Colossus i jego fanarty, Markotny i jego fanarty, Tepes_Warlock i jego fanarty . A zwycięża... Anubin i jego Lut Gholein !! Gratulujemy i zapraszamy po statuetki.

Nieco zaskoczony i zdziwiony laureat wstał i po krótkim uścisku dłoni od siedzących najbliżej towarzyszy skierował swe kroki ku paladynowi. Tam odebrał statuetkę i dzierżąc dumnie ciężar nagrody ruszył w kierunku pierwszego rzędu.
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-28, 20:25   

Nim paladyn zdążył pożegnać sie z Władzami Imperium, na scenie pojawił się znany już szerszej publiczności, nie tylko z poprzednich ceremonii, młody łucznik o wyjątkowo piskliwym głosie spowodowanym permanentną mutacją oraz walczący dzielnie na przestrzeni lat z pryszczami na swym licu. Znaczna zmianą od ostatniej gali było to, iż wreszcie nauczył się trzymać poprawnie łuk, nie upuszczając go co kilka kroków. Odkaszlnął po czym rzekł wywołując tym samym cichy chichot wśród publiki:

Cieszę się, że kolejny już raz mogę być tu z wami i ogłosić, kto zwyciężył w kategorii „Pomocny User Roku”. W tym roku nominowano takie osoby jak: Eps, Maciek89, Mateusz0089, msthev, Freak_09 . A dzisiejszego wieczoru statuetkę otrzymuje.. Freak_09!! Gratulujemy !!

Laureat nieco nerwowo powstał ze swojego miejsca i ruszył w kierunku wręczającego. Dotarłszy uścisnął mu dłoń, odebrał statuetkę i ruszył w podróż powrotna ku swym towarzyszom.
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-28, 20:30   

Następną osobą, która pojawiła się przy ambonie, była dobrze zbudowana tu i ówdzie(jeśli wiecie moi drodzy co mam na myśli ;) ) czarodziejka, w odróżnieniu od poprzedników nie niosąc ze sobą koperty. Po dłuższej chwili machnęła kilkukrotnie różdżką, a w powietrzu ponad nią wielobarwne smugi światła ułożyły się w listę nominowanych w kategorii "Debiut roku". Brzmiała ona:

Bad4ever, Cykuta, Janca, Miki92, OwnedUp

Po krótkiej chwili nieco poniżej tej listy znalazł się jeszcze jeden niewielki dopisek, mianowicie:

Zwyciężył: Cykuta !!

Z powodu, iż wszystko odbywało się w niemal zupełnej ciszy, laureat zjawił się po odbiór statuetki z niewielkim opóźnieniem. Mimo stanowczych sprzeciwów pocałował czarodziejkę i ruszył z powrotem na swoje miejsce.
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-28, 20:35   

Z loży Władz wstał mężczyzna przyodziany w kosztowne szaty, a następnie - dzierżąc w dłoni arkusz pergaminu, młotek i paczkę gwoździ - podszedł do mównicy. Przybił pergamin do blatu i rzekł:

Panie i Panowie. W tym roku przyszło mi wręczyć statuetkę w kategorii "Najaktywniejszy użytkownik", w której nominowani są Cykuta, Mashala, Miki92, Opticum, Ryś . Statuetkę wręczyć mogę tylko jednej z tych osób, a owym szczęśliwcem jest... Ryś !! Gratulacje!!
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-28, 20:40   

Następnie do podium podszedł Mistrz Ceremonii. Zerkając zdawkowo na listę przemówił:

Kolejna dzisiejszego wieczoru statuetka powędruje do laureata kategorii "User piszący najlepsze posty". Do tego tytułu nominowaliście: Freak'a_09, Nightwolffik'a, Rysia oraz SevenHeaven'a . A dzisiejszym szczęśliwcem zostaje... Nightwolffik !! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Laureat szybko pojawił się obok, by odebrać statuetkę i uściskać władcę, a następnie zajął miejsce zaraz obok poprzedniego laureata, przy okazji pomagając mu dojść do siebie po zaznanym szoku.
Mistrz Ceremonii nie wrócił jednak na swe miejsce, lecz ustawił się obok ambony oczekując na dalsze wydarzenia.
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-28, 20:45   

Przy ambonie pojawił się Przemo. Zerknął szybko na Mistrza Ceremonii i nie patrząc na przybitą listę rzekł:

A teraz nadszedł czas wręczyć statuetkę nieoficjalnie nazywaną najważniejszą. Jednak pragnę powtórzyć to, co słyszycie z mych ust co roku - wszystkie statuetki są sobie równe. Choć ta niewątpliwie jest wyjątkowym wyróżnieniem, a jest to "User Roku", do której wśród nominowanych znaleźli się: Freak_09, Nightwolffik, Ryś, SevenHeaven . Ze statuetką dziś wyjdzie... Freak_09!!
*W tym momencie z obu stron sceny wystrzeliły kolorowe snopy iskier, a pod napisem "Tyraele 2013" pojawiło się dodatkowo "User Roku - Freak09 !!"* _Serdecznie gratulujemy!!


Laureat wybuchł płaczem, gdy tylko usłyszał swe nazwisko. Gdy szedł, tłum się rozstępował... Wymienił uściski dłoni z władcą po czym wziąwszy statuetkę uniósł ją ku górze i w tej pozie trwał dłuższą chwilę.
Mistrz ceremonii podszedł ponownie do ambony...

Statuetki dla najlepszych z naszego Królestwa juz rozdanie. Jednakże nie jest to moi drodzy jeszcze koniec gali. Przed nami ta część ceremonii, w której nagrodzeni zostaną mężni wojownicy naszej krainy.

...po czym wrócił na swe miejsce, a ku ambonie kroki swe skierował Freak_09 - dowódca Imperialnej areny walk - a gdy tam dotarł, zajął miejsce tuz przy Władcy Imperium.
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-28, 20:50   

Barbarzyńca pojawił się nagle, jakby wyrósł spod ziemi. Odziany był jedynie skromna, skórzaną przepaskę biodrową, do której przyczepił niewielki topór. Rzekł:

Dziś ogłoszę zwycięzcę w kategorii "Najlepszy gracz PvP" z listą nominowanych: Kamil_o93 (Kamil_o93), KapitanBomba (Mateusz0089), Rafikozor (Rafikozor), Staralama (Staralama), Zielarz (Zielarz) A zwyciężył Rafikozor.

Przestraszony laureat wstał z miejsca i z niepokojem kierował się w stronę sceny by odebrać swoją statuetkę.
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-28, 20:55   

Miejsce Barbarzyńcy zajął młody Czarownik. Zamiast przemówić wystrzelił w powietrze ze swej różdżki, a tuż nad nim pojawiła się wielobarwna lista, która głosiła:
Najlepszy gracz PvM:
14words (Otadzbina)
Doka (Doka)
Kamil_o93 (Kamil_o93)
Ryspicz (Ryś)
Truskol(Truskol)


po czym krzyknął:

Truskol
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-28, 21:00   

Następnie do ambony skierował swe kroki nekromanta z krukiem na ramieniu. Minąwszy poprzednika na schodach uścisnął mu dłoń i zanim jeszcze doszedł wyjął z dziobu kruka kopertę i rozerwał ją.

Cóż my tu mamy.. „Pomocny gracz roku”. Nominowani w tej kategorii są: Freak_09 (Freak_09), Kamil_o93 (Kamil_o93), Maciek100 (Maciek100), Ryspicz (Ryś), SevenHeaven (SevenHeaven) , lecz tylko jedną spośród tych osób mogę tu do siebie zaprosić, a będzie to.. Freak09 . Gratulujemy i zapraszamy!!

Zwycięzca wyruszył ku nekromancie, uściskał prawice przedstawicieli Władz Imperium, ujął statuetkę i szybko wyruszył na swoje miejsce.
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-28, 21:05   

Kolejnym wręczającym okazał się druid w towarzystwie swojego średniej wielkości niedźwiedzia, do którego obroży przeczepiona została koperta z wynikami. Druid doszedłszy do mównicy odczepił tę kopertę, a następnie jednocześnie ją otwierając rzekł:

Tym razem nagrodzimy nie konkretną osobę, a "Event Roku". Do tego tytułu nominowane zostały wydarzenia: Epoka Lodowcowa, Grotołaz, Hardcore Gangbang, Prisonbreak, Transplantolog . A statuetkę wręczę na ręce Dowódcy Areny za event...Transplantolog. Brawa!!

Dowódca Areny powstał z miejsca i poszedł odebrać statuetkę. Uniósł ją wysoko w powietrze, a następnie wygłosił krótkie podziękowania obiecując jednocześnie, iż statuetka znajdzie się na honorowym miejscu w gablocie najważniejszych trofeów znajdujących się na Arenie.
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-28, 21:10   

Niespodziewanie przy ambonie wylądował anioł o skrzydłach niczym heban. Kolejny rok z rzędu krążą po przybytku ciche szepty, iż jest to brat samego Tyraela, jednakże nikt nie odważył się dotąd powiedzieć tego głośno... Przybysz wyjął spośród piór swych skrzydeł kopertę i ostrym niby brzytwa paznokciem dokonał cięcia otwierając ją. Podszedłszy do ambony zaczął czytać listę nominowanych w kategorii ”Najsympatyczniejszy gracz roku”, a ta brzmiała.

Freak_09 (Freak_09), Lordmum (Lordmum), Maciek100 (Maciek100), Reda (Weronikaneska), SevenHeaven (SevenHeaven) .

W tym roku tytuł najsympatyczniejszego przypadnie w zaszczycie... SevenHeaven !! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Laureat równie dumny, co zaskoczony, powstał ze swego miejsca i w towarzystwie gromkich braw skierował swe kroki ku scenie.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum należy do serwisu Imperium Diablo