..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Aktualizacja 2.0.1 co o niej myślicie?
Autor Wiadomość
Jamajka 
Nekromanta

Konto na BN: Jamajka#2610
Konto na IDR: Jamajka
Wysłany: 2013-12-22, 23:05   Aktualizacja 2.0.1 co o niej myślicie?

Ja nagrałem się wystarczająca na PTR i mam dosyć wszystkich bugów, błędów, niesłychanych pingów itp. Mimo to aktalizacja zawiera sporo nowego kontentu i zmian w tym starym - czyli to, co powinno być od samego początku w grze.

Próbowaliście? A jak nie to powiedzcie, co myślicie o niej jako bierni gracze Diablo 3. Musicie mieć jakąś opinię.

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Klan: War Masters
Wysłany: 2013-12-23, 10:31   

Krok w dobrą stronę. Pamiętaj, że 2.0.1 to nie to samo co dodatek. Można powiedzieć, że to powinno być w grze od samego początku, ale w sumie to jeśli Blizzard dodałby do gry cokolwiek innego, to też moglibyśmy tak powiedzieć :P

Nie spodziewajmy się cudów - to tylko patch, ale imho jest ok. A bugi i błędy... no są... ale to dopiero beta :)

Anubin 

Grafik 3D

Konto na BN: anubin#2524
Klan: Komturia Zachodniej Marchii
Konto na IDR: anubin
Wysłany: 2013-12-23, 11:40   

Dzięki ogólnodostępnym paragonom można zrobić "świeżą" postać i przejść nią całą grę na poziomie master bez zmęczenia - próbowałem. Paragony powinny być dostępne progresywnie, a szczególnie ich dostępność powinna być ograniczona dla nowych postaci.

zbayno 
Co tu wpisać?

Konto na BN: zbayno
Wysłany: 2013-12-23, 18:23   

Patch jest super, mega op jest cold wizz^^ :D Ale - boli bug z itemami, które mają za wysoki lvl i nie można ich włożyć (np. amulet z craftu), bugi z craftem itemów (pobiera materiały, a nie robi itemu), wypadają złe materiały z odzysku (koniec ery fiery brimstones). Ale za to sama gra jest mega przyjemna i znowu mam ochotę wracać do D3, choćby na PTR. Swoją drogą wydaje mi się, że bounties (kiedyś nephalem trials? jeśli się mylę poprawcie) miały być dostępne w 2.0.1, a tutaj tylko w dodatku. Czuję się zrobiony w bambuko.
zbayno#2442

Jamajka 
Nekromanta

Konto na BN: Jamajka#2610
Konto na IDR: Jamajka
Wysłany: 2013-12-23, 19:12   

Z AM jest masa niedomówień w Polemikach od Ajana mówiono, że gdyby były w patch, gracze nie kupowaliby dodatku, bo prawie wszystko mieliby w patchu - razem z AM wchodzą Bounties i Nephalem Rifts.

Ajan, pamiętaj jednak, że dobra itemizacja, a raczej loot imo lepsze słowo, losowość winny być w grze w tej, czy innej formie of początku gry.

Sama rozgrywka jest jednak niewątpliwie lepsza.

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2013-12-25, 19:20   

Generalnie wydaje mi się, że większość osób i tak kupi RoS, więc chyba warto bardziej skupić się nad dodatkiem, niż nad 2.0.1. Patch i tak zostanie opublikowany niedługo przed premierą RoSa, więc wiele nie pogramy na 2.0.1 ;)

zbayno 
Co tu wpisać?

Wysłany: 2013-12-25, 19:47   

Pamiętaj Ajan, że większość z nas w chwili obecnej może skupiać się jedynie nad 2.0.1, gdyż tylko do tego contentu mamy dostęp. Pomijając oczywiście to, co można zobaczyć w necie ;)
zbayno#2442

Anubin 

Grafik 3D

Wysłany: 2013-12-25, 20:05   

No i oczywiście niektórzy będą jednak zmuszeni pograć na 2.0.1 nieco dłużej, ponieważ nie kupią dodatku od razu :)

Ja chcę wersję pudełkową, ściągniętą prosto ze sklepowej półki za nie więcej niż 120zł. Ofc nie obrażę się jeśli będzie możliwość kupienia "pudełkowej" przez internet za powiedzmy 100zł (takie rozwiązanie też wchodzi w rachubę). Ja po prostu lubię mieć fizycznie produkt pod ręką.

Pozostaje też kwestia ile kopii D3: RoS będzie wysłanych do sklepów. Może się okazać, że tak jak w przypadku premiery D3, pierwsze egzemplarze RoS'a rozejdą się jak ciepłe bułeczki, a na kolejny "rzut" przyjdzie nam poczekać nieco czasu.

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2013-12-26, 19:06   

Dlatego warto zainteresować się preorderem ;)

Kalisz 
Prince of Retardia

Konto na BN: ---
Klan: ---
Konto na IDR: zapomniałem :/
Wysłany: 2013-12-27, 10:20   

Nie chce nowego tematu zakładać, a tutaj mam Ajana więc zadam pytanko odnośnie Twojego ostatniego posta.

Co do preordera Ajan, nie wiem czy o tym prowadziłeś jakieś polemiki czy robiłeś nagranie do Karczmy, ale nie uważasz że cena za ten dodatek jest zbyt wysoka ? 40 euro to mimo wszystko dosć spora kwota jak za jedną postać i jeden akt więcej... Zwłaszcza, że to będzie rozszerzenie do gry tylko, a nie samodzielny dodatek. Płacenie za loot 2.0, który będzie zwykłym patchem też dla podstawki ? Próba zakrycia luki po usunięciu RMAH ?

Dla porównania cena LoD w dniu premiery: 80zł kiedy postawka kosztowała 140zł

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2013-12-27, 15:08   

Ale to było 13 lat temu :/ Co do ceny, to w PPP3.2 rozmawialiśmy o tym :) 40 euro to cena w sklepie Blizzarda, dodatek kupisz u polskich dystrybutorów za 110 :)

Anubin 

Grafik 3D

Wysłany: 2013-12-27, 15:25   

BTW.

Zauważyłem, ze grając na PST, po osiągnięciu 60 poziomu, nie dostajemy już expa, ani zwykłego, ani "paragonowego".

Poza tym:
Jak każdy wie, tylko w dodatku będzie sobie można pograć na poziomie trudności "torment", bo wymaga to osiągnięcia 70lvl.

Mam więc pytanie ?
-Czy w podstawce będzie można zdobywać paragony, czy będzie tak jak na pst 60 poziom i koniec ?(byłoby to spore okrojenie rozgrywki endgame dla graczy z podstawki)
Ostatnio zmieniony przez Freak_09 2013-12-28, 11:02, w całości zmieniany 1 raz  

zbayno 
Co tu wpisać?

Wysłany: 2013-12-27, 15:32   

Paragony na pewno zostaną, poprawione zostaną również bugi z craftem z PST, Blizzard już o informował o znajomości tych problemów.
zbayno#2442

Morfi 
Redaktor Imperium

Konto na BN: Morfinoo#2101
Wysłany: 2013-12-27, 17:19   

A ja mam pytanie co do magic find na PTR - działa Wam? Bo osobiście nie spotkałem ani jednego itemu dającego bonus do mf(a koncze juz gre trzecią postacią) - ani loot, ani crafting, ani vendors... jedynie daje z kapliczki +25% na 2 minuty. Bug, celowe usunięcie czy co? bo sie nie orientuje nawet czy niebiescy coś na ten temat pisali.

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2013-12-27, 18:52   

Nie znajdziesz już MFa w itemkach - tak pisali niebiescy.

Co do paragonów, to powinny iść normalnie po 60 lv. Tutaj raczej nie będzie różnicy. może jakiś bug?

Odpowiedz do tematu