..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Eps
2014-01-11, 08:33
Recenzja moda Apokaliptic autorstwa Lauviach'a
Autor Wiadomość
Haxite 

Wysłany: 2014-01-15, 13:05   

Miki92 napisał/a:
Cytat:
Nie boje się podać prawdziwego wieku tylko DBAM O PRYWATNOŚĆ, która jest gwałcona codziennie przez miliony ludzi (nk.pl / facebook.com etc).
Równie dobrze, wiek, imię i adres zamieszkanie w końcu mi nie zaszkodzi podać :-)
Jednak dla zainteresowanych-niewtajemniczonych jestem Haxite i tyle wystarczy. Gwarantuję ci, że nie ma takiej możliwości by ktoś wiedział ile mam lat jeśli tej osobie nie podałem przy okazji zapewniam iż jestem starszy niż ty (i to nie jeden czy dwa lata).

Miki92 napisał/a:
A na jakiej podstawie Wy możecie kasować mój link do recenzji Lauviacha? Ano na takiej, że zabrania tego regulamin. (mimo że źle odebraliście to jako reklamę). Tak samo BishoYo, na podstawie swojego regulaminu, może ubiegać się o źródło. Takie trudne do zrozumienia?
No właśnie, takie trudne do zrozumienia? Regulamin stworzony przez BishoYo należy przestrzegać na jego forum, a nie na całym internecie - FAIL :570:

Miki92 napisał/a:
Oj pisałem, nie rzucaj sie bo mam solidne podstawy twierdzić, że recka została tu wrzucona bez uzyskania praw.
Te "solidne podstawy" są takie mocne, że TRZECI POST SIĘ DOMAGAM I PROSZĘ jakichkolwiek dowodów z twojej strony w tym kierunku! Jakoś ich nie widać, w takim razie sugeruję iż nie jesteś w posiadaniu tych "solidnych podstaw" prócz zarzekania się, że jest inaczej! Bądź grasz na zwłokę bo jesteś w trakcie 'zbierania dowodów' by nagle po wielu prośbach ujrzały światło dzienne.

Mateusz0089, to nie tak że mam "takie" podejście do userów. Tylko jeśli user mnie nie szanuje, jego wypowiedzi są poniżej jakiejkolwiek normy to co ja mam go nawracać? NIE! Taki osobnik jest idiotą, który jak sam się nie nauczy to nigdy nie zrozumie.
Ludzi traktuję tak jak oni traktują mnie - prosta zasada. Bądź fair wobec mnie, to ja będę wobec ciebie.
Kwestie ataku Mikiego oraz "argumentu wiekowego" wyjaśnił Anubin - nie mam nic więcej do dodania w tej sprawie.

Friku09, nie boje się warnów wiec śmiało możesz mi ładować. Dopóki Miki będzie odpowiadał ja również bo nie pozwolę sobie by ktokolwiek wchodził mi na głowę wmawiając, że nie mam racji.
Freak_09 napisał/a:
Jeśli uzyskał ją dopiero po wstawieniu, tak jak sugeruje Miki92, wtedy ten temat zostanie zamknięty, a Kreon utworzy nowy, w którym ponownie wstawi reckę.
Czyli zrobi się to co pisałem w tym poście

Miki92 
Meshif

Wysłany: 2014-01-15, 13:10   

Cytat:
BishoYo, na podstawie swojego regulaminu, może zarządzać swoim forum. O prawa autorskie do swojego dzieła, ma prawo ubiegać się wyłącznie autor dzieła (i tu, ani nasz, ani Wasz regulamin nie ma nic do gadania), więc popełniłeś bardzo poważny błąd w rozumowaniu.

Nie wydaje mi się że popełniłem poważny błąd w rozumowaniu. Jedyne co zrobiłem to podałem link do recenzji, a po chwili został usunięty. Podałem tylko i wyłącznie źródło. BishoYo w tym wypadku ma coś do powiedzenia, jeśli chodzi o udostępnienie materiałów z jego forum. Gdyby np Przemo wymagał, by podać źródło do materiału jego kolegi na innym forum w dziale o tej samej tematyce, to należałoby to uszanować.
W tym momencie chodzi mi tylko o źródło.

Cytat:
skoro link został skasowany, to uznaliśmy, że nie powinno go być. To, ze był to bład jest wyłącznie Twoją opinią, ale to my zarządzamy naszym forum.

Doskonale, ale takim czymś zaostrzacie sytuacje między forami. Piszesz o partnerstwie, którego my rzekomo nie znamy, a sami robicie konkurencje z zaprzyjaźnionego forum.

Cytat:
Skąd ta pewność? Został poruszony temat praw autorskich, więc wysłałem do Kreona PW z pytaniem czy posiada prawa do Recenzji, pokazał, że posiada, więc problem nie istnieje.

Jeśli Kreon nie udostępni w najbliższym czasie screena z datą, to zapewne BishoYo Was oświeci.

Cytat:
Skąd, jakie? Argumenty, cokolwiek na poparcie ? Nadal ich brakuje.

Jak wyżej. Nie czuję się uprawniony do udostępniania takich informacji, ale one istnieją i niebawem BishoYo wyjaśni co i jak.

Cytat:
Nope, gdy idę do kumpla, zjadam całą zawartość jego lodówki, potem stawiam mu żarcie. Na tym polega współpraca, partnerstwo, którego Wy nie znacie.

Zacytuję sam siebie:
Cytat:
Piszesz o partnerstwie, którego my rzekomo nie znamy, a sami robicie konkurencje z zaprzyjaźnionego forum.

Cytat:
Forum BishoYo samo w sobie nie jest konkurencyjne do naszego, ale dział Apokaliptic na nim już tak. Od zawsze współpracowaliśmy z BishoYo doceniamy tworzone przez niego modyfikacje i cieszymy się, że publikuje na temat nich informacje również na naszym forum. BishoYo również odpowiada użytkownikom w kwestiach technicznych swoich modów, więc zapewnia tutaj dla nich pewien rodzaj wsparcia. Absolutnie nie traktujemy jego forum jako wrogiego.. Jednakże dział Apokaliptic jest inną sprawą - Moim błędem w tym przypadku było użycie skrótu myślowego, pisząc "konkurencyjne forum".

A cóż konkurencyjnego jest w dziale Apokaliptic? Gdy ID padło, forum BishoYo pomogło nieco przypomnieć ludziom o Apokalipticu, gdy zostało reaktywowane, to Nizari przeszedł znów na ID więc gdzie tu jest problem? Apokaliptic działa teraz głównie na ID, dział na Alchemicu nie jest żadną konkurencją. Ale cóż, jak takie macie prawa, to ich sobie przestrzegajcie.

Cytat:
"Atak" w pierwszej kolejności przeprowadził na nas Miki. My tylko odpowiadamy na jego posty i chcemy jasnych uzasadnień.

Super. Kulturalne zwrócenie uwagi w słusznej sprawie jest traktowane jako atak. Nic dodać nic ująć.

Cytat:
Tego argumentu użył Miki jako pierwszy zarzucając Haxowi, że nie podaje prawdziwego wieku.

Komu Ty chcesz wciskać kit? Ja pierwszy doczepiłem się wieku? Naprawdę jesteś tak stronniczy że nie potrafisz zauważyć, iż Haxite pierwszy doczepił się mojego wieku? Nawet Mateusz0089 to zauważył, ale on jest bezstronny i stara się być sprawiedliwy.

Cytat:
Z takim podejściem do userów na pewno ich na forum nie będzie przybywać, a stali bywalcy mogą się zniechęcić.

Dokładnie tak jak napisał tutaj Mateusz. Dwa razy zastanowię się, zanim wejdę na ID.

Haxite

Już nawet nie chce mi się Ciebie cytować, oburzasz sie jak gimnazjalista i piszesz posty na podobnym poziomie.

Czekamy na screen z datą od Kreona. Jeśli screena nie będzie, BishoYo udostępni dowody o których mówię i które tak bardzo chcecie.

Pozdrawiam i kończę dyskusję.
Ostatnio zmieniony przez Miki92 2014-01-15, 23:32, w całości zmieniany 2 razy  

Haxite 

Wysłany: 2014-01-15, 13:27   

Miki92 napisał/a:
Nie czuję się uprawiony do udostępniania takich informacji, ale one istnieją i niebawem BishoYo wyjaśni co i jak.
Skoro się nie czujesz uprawniony to po co w ogóle wchodzisz w kwestie, w których nie jesteś "uprawniony"?!
"Nie wpieprzaj się między wódkę, a zakąskę"

Miki92 napisał/a:
Haxite

Już nawet nie chce mi sie Ciebie cytować, oburzasz sie jak gimnazjalista i piszesz posty na podobnym poziomie
Oczywiście masz prawo do takiego zdania ale obrażasz mnie pisząc, że się oburzam tym bardziej iż pisze posty na tym poziomie jak ludzie z gimnazjum :570: . Wręcz przeciwnie, to ty się oburzasz, rzucasz się cytując posty by wyglądały na dłuższe(?) nie podając przy tym żadnych argumentów zaznaczając cały czas, ze to ty masz prawdę i solidne podstawy by tak sądzić. Fakt jest taki, że nikt poza tobą tych "solidnych podstaw" nie widział!

Oczywiście cały czas czekam na BishoYo ponieważ wydaje się bardziej ogarnięty niż ty :-)

//Słowne, za zlekceważenie mojego wcześniejszych słów. Następnym razem będzie +1.

//dziękuję Frik zero dziewięć :564:
Ostatnio zmieniony przez Freak_09 2014-01-15, 14:31, w całości zmieniany 2 razy  

Miki92 
Meshif

Wysłany: 2014-01-15, 13:48   

Chłopie, napisałem że koniec tematu.

Znam dowody, ale nie czuję się upoważniony do udostępniania ich, to BishoYo jest adminem Alchemica i to on je udostępni. Ja mogę tylko napisać to, że są, więc już naprawdę skończ się rzucać.

Oczywiście, ubolewam nad faktem że dla Ciebie wydaję się niezbyt rozgarnięty. Opinia prawnika z mentalnością gimnazjalisty jest bardzo ważna.

Teraz już EoT.

//Słowne również dla Ciebie, i również za zlekceważenie mojego wcześniejszych słów. Następnym razem będzie +1.
Ostatnio zmieniony przez Freak_09 2014-01-15, 13:59, w całości zmieniany 1 raz  

BishoYo 
Chaos Leader

Konto na BN: BishoYo#2987
Wysłany: 2014-01-15, 22:35   

Niezła dyskusja się tu zrobiła. Troszkę nie przyjemnie. Sądziłem że wypowie się tu raczej Kreon lub Nizari i przyzna się do błędu co by było korzystne dla wszystkich. Zgadzam się z użytkownikiem Mateusz0089, który zauważył wybuch Kreona za jedynie zwrócenie mu uwagi, oraz z tym że konkurencją raczej dla siebie nie powinniśmy być, to że mod Apokaliptic ma swoje miejsce na 2 stronach nie znaczy że są konkurencją a raczej odwrotnie bo prowadzi te działy nikt inny jak Nizari i Kreon.

Cytat:
Imo lepiej sprawę postawić uczciwie. Nawet jeśli zgoda była wydana po publikacji, to chyba nikt nie robiłby z tego problemu, a tak to teraz są niepotrzebne spiny

Co racja to racja. Dlatego sądziłem że Kreon się jednak wypowie.

Ponieważ straciłem wiarę w to że się odezwą, a nie chcę przyjmować na siebie oskarżeń, jak i chcę żeby Miki przestał być posądzany o pomówienia, zamieszczam tu screeny z mojej rozmowy z autorem recenzji Lauviach'em. Wyciąłem część wiadomości z uwagi na to że jednak jakaś prywatność się koledze Lauviach'owi należy. Żeby nie było mam jego zgodę.

Pierwsze 2 screeny są z 13.01.2014 czyli dzień po tym jak Kreon stwierdził że na bank pytali o zgodę.

Tu screen z dzisiaj, żeby nie było, mojej rozmowy w komunikatorze Comodo z Lauviach'em o tym że wyśle mi screena wiadomości, którą wysłał do Kreona (Nizariego) z folderu wysłane, żeby pokazać datę.

A to ten screen.

Wypadałoby się przyznać a tak wyszło jak wyszło.

(http://skull-corp.com.pl/alchemic/)
Zapraszamy!

Anubin 

Grafik 3D

Konto na BN: anubin#2524
Klan: Komturia Zachodniej Marchii
Konto na IDR: anubin
Wysłany: 2014-01-15, 23:28   

Temat jeszcze nie zostaje zamknięty, gdyż nadal są okoliczności, które musimy wyjaśnić. Tymczasowo proszę o powstrzymanie się od dyskusji, z wyjątkiem osób:

BishoYo,
Kreon,
Nizari,
oraz grupy moderatorskiej ID.

Oczywiście jeśli ktoś ma do dodania jakieś wartościowe treści, ma prawo do wypowiedzi. W innym wypadku wypowiedzi niezgodne z regulaminem, "zaczepki" i tym podobne będą odpowiednio nagradzane.

EDIT:
Przypominam również o funkcji wysyłania prywatnych wiadomości.

Nizari 
Beyonder

Wysłany: 2014-01-15, 23:39   

Nigdy nie miał i nadal nie ma nic przeciwko temu, dostał jakiś raport i nadal nie widzi problemów. Tyle ode mnie w tym temacie.

BIBLIOGRAFIA:

Grafika:
1. Skrzynka na prywatne wiadomości - "wysłane" oraz "odebrane", forum alchemic.4um.pl należące do BishoYo, pełen adres: http://alchemic.4um.pl/index.php

Literatura:
1. "Re: Pytanie", Lauviach, forum alchemic.4um.pl, prywatne wiadomości, 2014
2. "Pytanie", Nizari, forum alchemic.4um.pl, prywatne wiadomości, 2014
3. Post numer 412619, Nizari, forum Imperium Diablo, post w temacie Recenzja moda Apokaliptic autorstwa Lauviach'a na stronie drugiej, 2014

Zastrzegam sobie pełne prawo do napisanego tu postu (numer postu: 412619) oraz nie wyrażam zgody na jego cytowanie w celach marketingowych.

Wyrażam pełne ubolewanie oraz kieruje najszczersze przeprosimy dla użytkownika Miki92 za niebywale niegodziwy z mojej strony akt wklejenia w owym poście screenshota z forum alchemic.4um.pl należącego do BishoYo, pełen adres: http://alchemic.4um.pl/index.php

Edit 3: dodanie informacji o wcześniejszych edycjach:
Edit 1: dopisanie ubolewania
Edit 2: edycja fragmentu
Cytat:
należące do BishoYo
na
Cytat:
należącego do BishoYo
Nizari#2580
Ostatnio zmieniony przez Nizari 2014-01-16, 00:25, w całości zmieniany 2 razy  

BishoYo 
Chaos Leader

Konto na BN: BishoYo#2987
Wysłany: 2014-01-15, 23:58   

Anubin nie chciałeś zamknąć tematu żeby Nizari wrzucił tego screena? I tak mieli zgodę i tak, tyle że po czasie. Ten screen pokazuje tylko kolejne pytania po czasie. W dodatku Lauviach pisze żeby temat zostawić jak jest że nie zmieniać daty. Wiem co w nim jest bo mnie pytał o zdanie czy tak może być i mam ten tekst na PW ale nie będę już tego wrzucał bo to głupota. Mało tego Nizari jak widać po wypowiedzi nie czuje się w ogóle odpowiedzialny za to co Kreon pisał i twierdził okłamując wszystkich o tej zgodzie, w tym i Ciebie Anubin. Dla świętego spokoju już mógłby coś wspomnieć, że to był błąd albo coś cokolwiek, a tu nic. Byle się bronić.

Edit: Edytował i dodał blibliografie, której nie będę komentował. Nie jest to związane z tematem wrzucenia recenzji bez zgody.

Edit2: Anubin fakt mogłem od razu wrzucić screena. Głupi myslałem że Kreon się przyzna, ale się pomyliłem. Zapewne dyskusja by się tak nie rozwinęła. Jedyne na czym mi zależało to na wypowiedzi Kreona, bo zirytował mnie sposób w jaki się wypowiedział i oburzył chcąc wszystkich okłamać i zrobić z siebie ofiarę ataków za zwrucenie jedynie uwagi. Nie rozumiem też postawy Nizari'ego który sobie ironizuje w tym poście nad moim. Jeżeli jest udowodnione że Kreon skłamał to wypadałoby honorowo to przyjąć a nie robić sobie jeszcze jaja. Zamiast napisać że Kreon popełnił błąd woli się naśmiewać. Ciekawe co na to Kreon. To on powinien się wypowiedzieć w tej sprawie tym bardziej jeżeli Nizari nie ma nic do powiedzenia oprócz screena.

Edit 3: Dziękuję Ci Kreon że się wypowiedziałeś i swoją wypowiedzią pokazałeś że jesteś nieuczciwy. Raz, że uważasz że jesteś bez winy chociaż okłamałeś wszystkich o tym że autor został zapytany o zgodę i się nie przyznajesz i nie przeprosiłeś. Dwa, że uważasz że wstawianie bez wiedzy autora jego recenzji nie było naruszeniem praw autorskich (dla jasności napiszę że pytanie o zgodę po tygodniu kiedy ktoś Ci zwróci uwagę uznaje się za to że nie miałeś jego zgody). Trzy, oszukiwanie moderatora uznajesz za niedopatrzenie. Cztery, próbujesz zrzucić winę na kogoś innego dlatego że uważasz że do Ciebie można pisać tylko pozytywne posty. Naprawdę ogarnijcie się, gdyby ktoś chciał was atakować to w waszym dziale zapewne by huczało od postów. Nie obrażaj mnie jakimiś śmiesznymi atakami bo ja tylko się wypowiedziałem dlatego że skłamałeś i powinieneś był się przyznać czego do teraz nie potrafisz zrobić. Jesteś nieuczciwy.

Nizari skoro Kreon okazał się kłamcą to chociaż Ty mógłbyś ratować sytuację i okazać trochę powagi. Chyba że wolisz bronić kolegi naśmiewając się dodatkowo z kogoś i z czegoś co zostało zapewne pisane nie raz "zwrócenie uwagi".
Zapomniałbym dodać, kiedy pisałem posta "bibliografii" nie było i dlatego edytowałem posta. ponownie. Nie było jej od początku więc po co zaczynasz wypowiedź od kłamstwa.

(http://skull-corp.com.pl/alchemic/)
Zapraszamy!
Ostatnio zmieniony przez BishoYo 2014-01-16, 15:01, w całości zmieniany 3 razy  

Anubin 

Grafik 3D

Wysłany: 2014-01-16, 00:08   

Zgodnie ze screenem zaprezentowanym przez Nizari, oraz wypowiedzią BishoYo, stosuje rozwiązanie polegające na dodaniu do posta, zawierającego recenzję danych:

Autor recenzji; Lauviach, Artiuchow Adrian, materiał powzięty z http://alchemic.4um.pl/

Gdzie link prowadzi bezpośrednio do posta użytkownika Lauviach.

Rozwiązanie może ulec zmianom, w wyniku zastrzeżeń, lub innych okoliczności, które są analizowane.

Przy okazji:
Miki92, wystarczył mail do moderatora, np. do mnie i gwarantuję, że sprawę bym wyjaśnił bez zbędnej dyskusji.

BishoYo, Jeśli ma się dowody , to dobrze by było, gdyby były one prezentowane od razu . Ucięłoby to zbędną dyskusję

Kreon, Nizari, zwłaszcza Kreon - pisałem do Ciebie wiadomość na PW i zapewniłeś mnie że wszystko jest ok, a ja popełniłem błąd, polegający na niedostrzeżeniu brakującej daty, przy okazji, kiedy temat został poruszony, mogłes się przyznać do zaistniałej sytuacji, co oszczędziłoby nam wiele nerwów.

Ja się przyznałem, że moim błędem, było określenie, forum alchemic jako konkurencyjnego jednakże miałem swoje spostrzeżenia na ten temat. Tak samo jak moim błędem było nie zwrócenie uwagi na brak daty i biorę to na siebie.

BishoYo,
Nadal są okoliczności które analizujemy i nie mają one związku z tym co napisałeś (czyli oczekiwaniem na posta Nizariego)

Kreon 

Wysłany: 2014-01-16, 13:00   

a nie atakujecie nas nie w ogole te wszystkie wpisy to nie próba ataku nie bo wy jesteście świeci a my jesteśmy ci najgorsi i nie wiadomo co jeszcze.Fakt poszło trochę nie tak z tym screenem co nie zmienia faktu ze nie zostały naruszone żadne prawa autorskie jedyne co to moje niedopatrzenie.Przepraszam administracje forum ze tak późno się wypowiedziałem ale teraz mam dużo innych spraw osobistych na głowie

koniec tematu

Ostatnio zmieniony przez Kreon 2014-01-16, 14:21, w całości zmieniany 1 raz  

Nizari 
Beyonder

Wysłany: 2014-01-16, 13:47   

BishoYo napisał/a:
Edit: Edytował i dodał blibliografie, której nie będę komentował. Nie jest to związane z tematem wrzucenia recenzji bez zgody.

Nie dodałem jej, była tam od początku. Pełni funkcje dobitnej, nikogo nie urażającej ironii która być może okazała lub dopiero okaże się działać na niektórych z Was (nie mówię o Tobie - wyrażam się tu bezosobowo, absolutnie nie mam zamiaru Cię w żaden sposób obrazić ani urazić) niczym sole trzeźwiące. Dodatkowo dopełnia ona wszelkich formalności.
Owszem, jest jak najbardziej związana z tematem "wrzucenia recenzji bez zgody", jeśli nie dostrzegasz tego powiązania, to trudno.

Cytat:
- Łoooo panie, to jest moja miedza!!
- A właśnie że moja miedza!
Nizari#2580

Mateusz0089 

Konto na IDR: KapitanBomba
Wysłany: 2014-01-16, 16:38   

Kreon napisał/a:
a nie atakujecie nas nie w ogole te wszystkie wpisy to nie próba ataku nie bo wy jesteście świeci a my jesteśmy ci najgorsi i nie wiadomo co jeszcze.Fakt poszło trochę nie tak z tym screenem co nie zmienia faktu ze nie zostały naruszone żadne prawa autorskie jedyne co to moje niedopatrzenie.

Nie tego się po Tobie spodziewałem... Raczej oczekiwałem odpowiedzi w stylu: "Przepraszam, zawaliłem sprawę, zapytałem o zgodę na opublikowanie recenzji po jej opublikowaniu. Przyznaję się do błędu i próby ukrycia tego faktu." Czyli przedstawienia wszystkiego "czarno na białym", a nie próby zrzucenia winy na innych...

Jestem w tej sprawie neutralny, ani nie jestem współtwórcą moda, ani autorem recenzji, ani nie należę do administracji forum alchemic czy id, ale niestety muszę się zgodzić z tym co napisał BishoYo w akapicie "Edit 3".

Mam tylko nadzieję, że cała sytuacja nie wpłynie na prace nad modem w postaci "focha" na cały świat i zaprzestania publikowania jakichkolwiek nowości, itp. :|

Nizari 
Beyonder

Wysłany: 2014-01-16, 16:46   

Spójrz na screenshota którego zamieściłem powyżej. Kogo on ma przepraszać?
Nizari#2580

Mateusz0089 

Konto na IDR: KapitanBomba
Wysłany: 2014-01-16, 17:42   

Cytat:
szukacie chyba jakiegoś haka na nas bo ciągle nas atakujecie.
Więc proszę, dajcie sobie już spokój z tą nagonka na nas bo jest to coraz bardziej żałosne.

Cytat:
a nie atakujecie nas nie w ogole te wszystkie wpisy to nie próba ataku nie bo wy jesteście świeci a my jesteśmy ci najgorsi i nie wiadomo co jeszcze.

Osoby, o których pisze w powyższych cytatach. Zrzuca na nich winę za całe zamieszanie, a przecież pytanie było proste:
Cytat:
Witam. Ciekawi jedna rzecz: dlaczego została wklejona tu recenzja użytkownika Lauviach bez podania źródła?

Anubin 

Grafik 3D

Wysłany: 2014-01-16, 20:53   

Cytat:
Witam. Ciekawi jedna rzecz: dlaczego została wklejona tu recenzja użytkownika Lauviach bez podania źródła?

Gdyby to pytanie było skierowane do przedstawicieli ID na PW, nie byłoby z tym problemów.

A tak obydwie strony broniły po prostu swoich racji, tylko, że dowody leżały po stronie BishoYo. Sprawa usunięcia linka, być może była niefortunna, ale miałem swoje powody ku temu, by to zrobić. Z całym szacunkiem do BishoYo i do jego forum, ale zaglądałem tam i zauważyłem, że właściwie od dnia publikacji moda na ID dyskusja na jego temat w Waszym dziale na forum "umarła". To u nas zaczęła się tendencja wzrostowa + umieściliśmy news o modzie na głównej, więc "potencjał reklamowy" był po naszej stronie.

Popieram również fakt, iż twórcy moda mogli zachować się lepiej. Jako moderator mogę zagwarantować nasilenie współpracy pomiędzy nami, a twórcami moda, aby taka sytuacja nigdy wiecej się nie wydarzyła.

Odpowiedz do tematu