..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Barb na Trąbę! Jak powinien wyglądac prawdziwy twardziel???
Autor Wiadomość
borys333 

Wysłany: 2015-10-03, 20:58   Barb na Trąbę! Jak powinien wyglądac prawdziwy twardziel???

Zawsze chciałem zrobic barbarzyńce twardziela! Myślę, że spróbuje na trąbę. Jak taki barb powinien wyglądac?
Wiem, że są strategie, ale nie mam czasu i kasy, żeby sobie sprawdzac co lepsze.

Siła pod itemy,
zręcznosc nic,
reszta w życie.

Oczywiście liczę od razu z Torchem jakbym grał. Dziś to nie jest trudno dostac.

Widziałem dyskusję na temat broni, jedni tylko BotD inni BotD i Beast. Co więc panowie?

Jak powinien wyglądac twardziel?

Jeżeli macie link do odpowiedniej strategii to proszę. Chyba, że mieliście już świetnie zrobionego barbarzyńce i nie sprawi wam problemu napisanie jak powinien wyglądac.

Przy okazji dajcie znac coś o Mercu i drugim zestawie broni jeśłi potrzebny.

Dodam jeszcze, że mam słowo runicze Wiecznosc w jakims biczu. Calkiem fajna bron. Przyda się?
Obrzenia jednorącz 25-483
"Dlaczego poszedłem za nim? Nie wiem. Dlaczego wszystko dzieje się jak we śnie? Wiem tylko, że kiedy na mnie wskazał musiałem za nim podążyć. Od tamtej chwili podróżowaliśmy razem. Na Wschód. Zawsze na Wschód..."
Ostatnio zmieniony przez borys333 2015-10-03, 21:13, w całości zmieniany 1 raz  

diabloel 

Klan: SoV
Konto na IDR: diabloel
Wysłany: 2015-10-03, 21:11   

http://diablo.phx.pl/forum/viewtopic.php?t=76425

marvillas 

Wysłany: 2015-10-03, 21:17   

A wolisz WW czy frenzy?

borys333 

Wysłany: 2015-10-03, 21:36   

WW chciałem kręcic bo kiedyś tylko frenzy mnie interesował.

Grałem tym barbem co wyżej podany link jest. Pobrałem save. Silny, ale... sam nie wiem. Coś jeszcze polecacie czy warto tego kozaka robic? No i co z tą bronią? - Wiecznosc.
"Dlaczego poszedłem za nim? Nie wiem. Dlaczego wszystko dzieje się jak we śnie? Wiem tylko, że kiedy na mnie wskazał musiałem za nim podążyć. Od tamtej chwili podróżowaliśmy razem. Na Wschód. Zawsze na Wschód..."

pszczola548 
Zawodowiec

Klan: PDG
Konto na IDR: Pszczola
Wysłany: 2015-10-03, 23:36   

Mam małe doświadczenie z barbem ale ta strategia co podał diabloel, jest jak dla mnie wporzo sam sprawdzałem tego barba i radzi sobie ale możesz sam kombinować z broniami i sprawdzić sobie co się sprawuje lepiej

marvillas 

Wysłany: 2015-10-03, 23:38   

Jak trąba to polecam grief+botd, na klatę duress/forti/enigma zależnie od funduszy i preferencji, czapa arreat, buty gore, rękawice z setu ucznia, pasek - dungo/sznur uszu, raven + angelic combo lub raven, kratownica, ml/ll ring.

Merc: a2 z mocą, reaper's toll, armor do wyboru do koloru, od treachery przez duriele po duressy, na czapę andy i jazda, ważne żeby dawał aurę i deceprify.

Wieczność - nie jest tragiczny, ale w czym ją masz?

borys333 

Wysłany: 2015-10-03, 23:54   

Mam niemal wszystkie itemy które zostały wymienione. Rękawic nie mam, ale mam Drakule.
Tak się składa, że dla Merca także mam to co potrzeba.
Jedyne braki to grief+botd.

Jeżeli chodzi o Wiecznosc to mam w biczu czyli w korbaczu.

[ Dodano: 2015-10-04, 16:13 ]
A co z Beast? Może Beat + Botd?
Coś czytałem, że ias nie działa z Beast dla trąby? O co w tym chodzi? Z fanatyzmu nie działa ias czy jak?
Tak sobie patrzę i aura fanatyzm na 9 poziomie daje + 186% dmg/// +29% ias ( ias wliczamy czy nie?) - dobrze to napisałem?

W ogóle nie lepiej 2x botd założyc? hehe

...........

Tak na marginesie. Jak to jest z tym UT.Ktoś nawala Bossów a inny gracz co musi robic zeby wypadł mu Torch? Wystarczy, że ktoś stoi w mieście i dla niego też wypada Torch? Czy może musi byc blisko Bossa żeby mu wypadła pochodnia? Bo będę się wybierał pierwszy raz. Nigdy tam nie byłem.

[ Dodano: 2015-10-04, 16:40 ]
....Albo włożę mój Bicz tzn Wiecznosc i będzie wszystko w porządku :D Na pewno tego spróbuje hehe Botd powinien byc na sete. grief odpuszcze. Po prostu nie podoba mi się i już :D

wiecznosc.jpg
Plik ściągnięto 0 raz(y) 120.15 KB

Odpowiedz do tematu