..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanie: Pride, Doom, Hand of Justice - ktora bron.
Autor Wiadomość
Ggogolx3 

Wysłany: 2015-10-06, 15:53   Pytanie: Pride, Doom, Hand of Justice - ktora bron.

Mam pytanie jaka bron jest najlepiej uzyteczna? Oraz w czym warto je zrobic, czy BA to dobra opcja??

rmx65 

Konto na IDR: rmx65
Wysłany: 2015-10-06, 17:39   

Jak dla mnie to baaaardzo ogólne pytanie. Zacznijmy od tego do czego ma broń służyć i na jakiej postaci. PvP czy PvM. Single czy BN. Cóż... na ten moment nie jestem w stanie Ci doradzić, ale mogę powiedzieć, że zawsze najlepiej jeśli (masz możliwość) wypróbować wszystkie opcje. Jak chce Ci się to śmiało można pokombinować z RW i broniami do nich w Hero Editorze.

No dobra zobaczmy wszystkie opcje.

Pride. Jest dość drogie. Daje spory dmg i to z aury, ale nie ma ias. Za to zamraża i ma 20% cs. W BA go nie zrobisz. Jedynie w broni drzewcowej, co dość poważnie ogranicza jego zastosowanie.

Doom. Nieco tańsze, ale nie tanie. Mamy Św. Chłód, czyli całkiem przydatna aura. Jest dmg, ias i +2@ skills. 20% cs i 25% ow - miłe dodatki no i też zamraża, ale to bez sensu, bo i tak ma aurę (O_o). Bronie drzewcowe, młoty, topory. Lepiej niż w Pride. Można by zrobić w BA. Moim zdanie to najlepsze z tych 3 RW, ale zależy jeszcze do czego ma służyć.

HoJ. Tutaj też dość drogo. Aura jest, ale mniej przydatna. Ma ias, dmg również jest. Zamrażanie i 20% cs tak jak Pride. Dodatkowo jeszcze ll. No i moż na go zrobić w jakiejkolwiek broni, czyli w BA również. IMO to lepszy wybór od Pride, chyba że szukasz broni na merca to nie. W każdym razie masz tutaj wypisane zalety i wady wszystkich 3, jak chcesz szczegóły, to na stronce jest zakładka RW.

Zostaje tylko porównać sobie co Ci lepiej pasuje. Ja tu nie pomogę, bo moje upodobania mogą znacznie się różnić od Twoich, a po drugie mam za mało informacji. Pozdrawiam :)

Ggogolx3 

Wysłany: 2015-10-06, 18:25   

Ogolnie to nie dla mnie :P Szczerze to mam w (..) runek ^^ Nie wiem co z nimi robic, wiec kombinuje co by tu wytworzyc na handel by zarobic na d2jsp :D Niedlugo nowy ladder i trzeba sie zaopatrzyc w FG a zbedne HR'y wykorzystac ^^

marvillas 

Wysłany: 2015-10-06, 18:38   

rmx65 napisał/a:
Pride. Jest dość drogie. Daje spory dmg i to z aury, ale nie ma ias. Za to zamraża i ma 20% cs. W BA go nie zrobisz. Jedynie w broni drzewcowej, co dość poważnie ogranicza jego zastosowanie.

Osobiście tym słowem runicznym byłem najbardziej zaskoczony negatywnie ze wszystkich z jakimi grałem :D
Nie polecam.
Co do pytania - jak chcesz zarobić to raczej sprawdź co ludzie kupują a nie co jest dobre. Bo te dwie rzeczy nierzadko się nie pokrywają.

Odpowiedz do tematu