..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Event Nasilenie Mocy
Autor Wiadomość
PSS 
Administrator IDR

Konto na IDR: PSS
Wysłany: 2015-12-18, 22:36   Event Nasilenie Mocy

Chciałbym zaprosić na kolejny Event o bujnej nazwie Nasilenie Mocy. Zmiany:

- Lokacje objęte a85: Czarne Moczary, Świątynia Żmijoszponów, Wielkie Moczary, Zewnętrzne Stepy, Zamarznięta Tundra,
- Około 2x więcej mobów,
- Lekko zwiększona szansa na kamienie bez skazy.

Życzę pokaźnych łowów ;)

Rider 

Konto na IDR: Swish
Wysłany: 2015-12-19, 11:58   

Przybyłem, zobaczyłem, kilkadziesiąt gier potestowałem i do krów wróciłem.
Przykładowy drop w świątyni żmijoszponów: 100 mikstur, 80 zwojów, 30bełtów/strzał i kilka przedmiotów niskiej jakości. Czekam na next event.

Shadow113 

Konto na IDR: Shadow113
Wysłany: 2015-12-19, 13:36   

Nie przesadzajmy, z porównaniu z tamtymi nawet jest niezły. Mało pada unique ale jest chociaż te 2x więcej mobów, co mnie cieszy. Ja robię na tym evencie tak:
1. Czyszczę czarne moczary,
2. Lecę po klucze na hrabcię,
3. Ng
Ps szkoda że taki mały jest drop kamyczków :p

Hadess121 

Konto na IDR: Hadess121-2
Wysłany: 2015-12-19, 14:32   

Pitek133 napisał/a:
Ps szkoda że taki mały jest drop kamyczków

PSS napisał/a:
- Lekko zwiększona szansa na kamienie bez skazy.

Ja to odczułem.

W 4 akcie chyba jest najlepiej, jeżeli chodzi o drop, exp i wszystko inne. W dodatku brak cold immu g:)

kosib 

Konto na IDR: kosib89
Wysłany: 2015-12-25, 22:46   

co prawda miałem już nic nie pisać w działach niezwiązanych z bazarem (po co mi kolejny warn) ale...

przyzwyczaiłem się że eventy zmieniane są równo co tydzień. Wcześniej było w poniedziałek ok 20-21, a teraz na nieszczęście jest piątek:(
Czemu nieszczęście? Ano dlatego że w piątek to ciężko z obecnością moją albo adminów. Nie ukrywajmy - w piątek to początek weekendu i nie każdy siedzi na kompie.
Trochę czuję się stary mówiąc "kiedyś było lepiej" albo "za moich czasów", ale serio - poniedziałek był jakoś taki lepszy. Nie wiem czy to przez to że nowy tydzień oznaczał nowy event/zmaganie czy to przez to że piątek jest nienajlepszym, wg mnie, dniem. Tak czy inaczej proszę o rozważenie wpuszczenia nowego eventu dopiero w poniedziałek... taka pierdoła:P

Co do samego eventu to fajnie że w końcu więcej mobów. 2x to już lepiej niż x1 ;)
Z racji tego że jest sporo nowych graczy i nie każdy czytał archiwum to na początku bym wnioskowałbym o dokładniejsze rozpisywanie ADDsów.
Teraz np lekko zwiększona szansa na kamienie jest (najpewniej) GLOBALNA, tzn we wszystkich lokacjach a nie tylko a85 (mi np z jednej grupki krów padły 3 kamienie bez skazy)

Karti 

Konto na IDR: Karti6
Wysłany: 2015-12-25, 23:27   

Nie podoba Ci się piątek, bo po prostu Tobie nie pasuje, nie realmowi i adminom.

To właśnie sam doltnit, który wrzuca eventy zadecydował, że będzie je wrzucać w piątki, bo to jest wygodniejszy dzień dla niego niż poniedziałek.

Nowy event miał wejść dzisiaj, ale jest coś do poprawienia w nim, a osoby projektującej ten event obecnie nie ma (wiadomo, święta), więc można się spodziewać wrzutki w któryś z najbliższych dni.

Kopersky 

Konto na IDR: Kopersky
Wysłany: 2015-12-25, 23:28   

W mojej ocenie piątek to najlepszy dzień na nowy event -> ludzie po pracy ruszają wtedy z podwójną mocą :)

NightWolffik 
Kreatywny Wolffik

Konto na BN: no way ]:>
Konto na IDR: NightWolff
Wysłany: 2015-12-26, 11:32   

Nie bardzo rozumiem jaka jest różnica kiedy zostanie wrzucony event skoro i tak trwa tyle samo czasu, czy to od poniedziałku do poniedziałku czy od piątku do piątku.
Jeżeli ktoś nie gra w weekendy bo ma inne zajęcia to po prostu nie zagra na początku lub na końcu tego 7 dniowego okresu w którym jest event, czyli ciągle gra tyle samo dni, jak dla mnie różnica żadna :<

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi