..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
DC
Autor Wiadomość
lotar211 
Lotar

Konto na IDR: Lotar211
Wysłany: 2016-03-27, 17:25   

i jak z tym dc mam ze 250 kluczy jak cos

Stef 

Wysłany: 2016-03-27, 18:53   

na teraz mam ok 50. w parę dni zrobię około 100 :)

Fliper140 

Konto na IDR: Fliper140
Wysłany: 2016-03-28, 02:23   

na podkręcenie licznika nie ma co patrzeć bo z moich obserwacji to jest około 20-30 kluczy dziennie, w ten sposób to byśmy czekali jeszcze z 3 miesiące.
Poczekać trzeba po prostu na moment w którym zmagazynowanych kluczy będzie wystarczająco.
Sprawdzimy na przyszły weekend ile tego będzie, jak sie nie uda to spróbujemy w kolejny i tyle

proxy 

Konto na IDR: proxy
Wysłany: 2016-04-11, 22:10   

co powiecie zeby pozbyc sie syfu i ustawic sie na niedziele ~21-22?

u mnie bedzie z 300

Drzazgul 

Konto na IDR: drzazga
Wysłany: 2016-04-11, 22:57   

u mnie 4 stowki

Fliper140 

Wysłany: 2016-04-11, 23:00   

~500
wywalone w sumie w to czy starczy czy nie, na obu kontach nie mam już miejsca na nowe postaci/muły więc co by nie było sprzedam w tym tygodniu all, ustalcie tylko jaki termin wam pasuje

[ Dodano: 2016-04-12, 00:55 ]
Dobra osobiście mam w to wywalone bo po wydarzeniu 3 mam wystarczająco dobrych annixów do końca ld, ale ktoś jest przechukiem, że wywołał klona w poniedziałek wpół do pierwszej. I nie mam na myśli tego, że kolejny potencjalnie fajny annix niejednemu przepadł. Mam na myśli stratę dla osób nowych, a wierzcie lub nie, takich sie pojawia dużo w ostatnim czasie. Nie zlicze nawet ile w ciągu ostatnich 2-3 tygodni zrobiłem taxów i dawałem enchów tym co zaczynali. Oni z pewnością ucieszyliby się z pierwszego annixa jaki im by się trafił na tym ld.
No ale cóż, będą musieli poczekać kolejne 3 miesiące, bo ktoś <choć podejrzenia mam jednoznaczne to z nazwisk wymieniał nie będę> postanowił bez żadnej zapowiedzi annihilusa wywołać o porze, w której online jest 15 osób, gratuluję z całego serca.
Imo ktoś powinien oberwać banem za działalność na szkodę realmu jak to było już kiedyś, dużo osób sprzedawało na bieżąco i troche czasu minęło zanim sie zgromadziło wystarczająco aby delikwent mógł sobie złośliwie wywołać dc

GodMode 

Konto na IDR: GodMode
Wysłany: 2016-04-12, 05:40   

Fliper140 napisał/a:

Dobra osobiście mam w to wywalone bo po wydarzeniu 3 mam wystarczająco dobrych annixów do końca ld, ale ktoś jest przechukiem, że wywołał klona w poniedziałek wpół do pierwszej. I nie mam na myśli tego, że kolejny potencjalnie fajny annix niejednemu przepadł. Mam na myśli stratę dla osób nowych, a wierzcie lub nie, takich sie pojawia dużo w ostatnim czasie. Nie zlicze nawet ile w ciągu ostatnich 2-3 tygodni zrobiłem taxów i dawałem enchów tym co zaczynali. Oni z pewnością ucieszyliby się z pierwszego annixa jaki im by się trafił na tym ld.
No ale cóż, będą musieli poczekać kolejne 3 miesiące, bo ktoś <choć podejrzenia mam jednoznaczne to z nazwisk wymieniał nie będę> postanowił bez żadnej zapowiedzi annihilusa wywołać o porze, w której online jest 15 osób, gratuluję z całego serca.
Imo ktoś powinien oberwać banem za działalność na szkodę realmu jak to było już kiedyś, dużo osób sprzedawało na bieżąco i troche czasu minęło zanim sie zgromadziło wystarczająco aby delikwent mógł sobie złośliwie wywołać dc

Grając na HC nie mam wystarczająco silnej postaci aby ukończyć wydarzenie 3 dlatego liczyłem na DC i zbieram zawsze klucze. Z w/w powodów chciałbym podziękować za wywowałnie DC na szkodę nowych graczy.
Przypomnę jednocześnie, że:
Regulamin wyraźnie mówi :568:
5. Pozostałe

Pamiętaj, że celem stworzenia Realmu jest poprawienie grywalności i bezpieczeństwa w stosunku do BN. Chcemy stworzyć dla Ciebie miejsce, w którym miło spędzisz czas - dlatego dbaj o to miejsce i baw się dobrze! (to tylko gra ;) )
Jeżeli administracja dopatrzy się zachowania, które nie jest wspomniane w regulaminie a godzi w ogół graczy, ma prawo za to ukarać.

Jestem za dodaniem dodatkowego punktu do regulaminu, który uświadomi innym dlaczego nie powinni tak postępować, (albo zastosowaniem obecnego regulaminu).

2iutek 
korba!

Wysłany: 2016-04-12, 06:26   

Znów się robi to co było przed resetem :P ..zamiast zachęcać ludzi do gry to przez tego typu akcje osiąga się raczej skutek odwrotny...zauważcie, że poprzedni dc (jak i może wcześniejszy) były wywoływane bez umawiania się na forum więc część graczy klona mogła nie widzieć już od 2 miesięcy :) ....

Skoro ludzie złapali na poprzednim evencie tyle annixów i straciły one niewątpliwie na wartości, a online nie jest już takie jak po resecie to może warto byłoby pomyśleć nad powrotem do starych widełek i ilości kluczy potrzebnych do wywołania klona?

Co do tematu to chętnie dorzucę prawie całego muła kluczy..chociaż teraz to i tak kropla w morzu :P ......

Gajda 
:)

Konto na IDR: Gajda, Gajda2
Wysłany: 2016-04-12, 08:28   

Kupie annixa, gram od startu, nie trafiłem jeszcze ani jednego, może być 10/10 - wszystko jedno, bede sobie go przerzucał, z postaci na postać. Skoro są takie tanie, to myślę, że za ista kupię?

//Od tego masz dział Bazar! - Eps.
Ostatnio zmieniony przez Eps 2016-04-12, 11:15, w całości zmieniany 1 raz  

Antique 
IDR PvP KING

Klan: Vatos Locos
Konto na IDR: Antique
Wysłany: 2016-04-12, 08:52   

Gajda napisał/a:
Kupie annixa, gram od startu, nie trafiłem jeszcze ani jednego, może być 10/10 - wszystko jedno, bede sobie go przerzucał, z postaci na postać. Skoro są takie tanie, to myślę, że za ista kupię?

Napisz do flipera, skoro tyle ich nachapał na wydarzeniu to zapewne da Ci free 8)
Nie rozumiem w ogóle całego tego oburzenia, nie chcę mi się nawet tego komentować
bo argumenty i tak nie trafiają do coniektórych nawet jeśli są niepodważalne.
Kręćcie sobie dalej drame bo ktoś w nocy sprzedał +2k swoich craftów i wywołał dc, a ja nie złapałem piksela w czerwonym kolorze...
Pozdrawiam i życzę udanej dramy :564:
Ostatnio zmieniony przez Antique 2016-04-12, 09:14, w całości zmieniany 2 razy  

Aandrzej 

Konto na IDR: Andrzej
Wysłany: 2016-04-12, 08:57   

@Gajda: złap mnie w grze, dam Ci.

werysoft 

Konto na IDR: adko66
Wysłany: 2016-04-12, 09:32   

Proponuję, aby administrator wywoływał DC np. co 3 miesiące, podając dużo wcześniej na forum datę i godzinę. Graczy podzielić na 2-3 tury, aby serwer nie padł. Skończy to spory na idr. Inaczej pewnie czeka nas "dobra zmiana".

Aandrzej 

Konto na IDR: Andrzej
Wysłany: 2016-04-12, 10:40   

Jestem jednym z wczorajszych "szkodników". Powiem, jak to wygląda z mojej strony: na DC na forum umawiamy się niespełna od miesiąca (mój post oferujący 500 z 22.03) -> bez skutku. Wczoraj na licytacji mul materiału na craft poszedł za gul-um. Sprzedałem 4 muły, czyli za jakieś 16 guli i 16 um. Do tego masa kasy na amu na hazardzie, mnóstwo czasu na klejeniu, ciułaniu niskich run, lataniu na Hrabinę. I mało PG na mutowanie GC.
Cokolwiek byście nie psioczyli na Cuirra, nie można mu odmówić tego, że jest skutecznym organizatorem, i zamiast biadolić, po prostu robi kolejne DC. A że nie może tego ogłosić na forum, no cóż. Poprzednio próbował, ale przecież nie będzie ciągle innych o pośrednictwo prosił.
Czy nie zrobilibyśmy DC, gdyby inni nie sprzedali wcześniej kluczy? Oczywiście, że byśmy zrobili, może 2-3 tygodnie później, ale to i tak szybciej niż trwa umawianie się na realmie.
Jedyne, dlaczego mam lekkiego moralniaka, to wpisy Flipera, Drzazgi i Proxiego. Próbowali się kolejny raz umówić, ale my już akurat wywoływaliśmy klona. Nie zauważyłem wpisów, przepraszam.

Stef 

Wysłany: 2016-04-12, 11:03   

Takiej zlewy Graczy HC dawno nie widziałem :( poraz kolejny dc wywołano , nie informując odpowiednio wcześniej i w środku nocy........... Osobiscie stwierdzam / oraz Caro / , ze na tym ladderze olewa sie Graczy hc jak nigdy dotąd. :evil: Pisalismy , prosilismy na forum , zbieralismy crafty , o odpowiednie wcześniejsze info ... i znowu cichcem w partykuralnym interesie paru graczy z sc wywołano dc . To , że nie lubimy lamerzyć na sc , gdyż dla nas 1000 razy dednąc i biegnę i wale dalej to żadna sztuka , zaczęło byc traktowane jakbysmy byli dziwakami z pogranicza , z którymi nie warto sie liczyć i o nich pamietać :!: Szkoda , że tak sie na Serverze zmieniło.... pora poszukac innego lub nowej gry ... bb

Fliper140 

Wysłany: 2016-04-12, 11:29   

Cytat:
Kręćcie sobie dalej drame bo ktoś w nocy sprzedał +2k swoich craftów i wywołał dc

podczas gdy do dc brakowało nieco ponad 1k a licznik zatrzymał się 12 kluczy po wywołaniu? :)
Tu już nie chodziło o zebranie ludzi, ja sam z drzazgą i proxem mogłem wywołać to dc w każdej chwili, a praktycznie co wieczór jesteśmy online wszyscy, nie zebranie kluczy było problemem. W zasadzie już nie było problemu, chodziło tylko o ustalenie terminu, który będzie pasował graczom. Mam wrażenie, że ktoś to zauważył i stwierdził "o nie, tak nie będzie, robimy dzisiaj o 00:26" XD

Cytat:
Cokolwiek byście nie psioczyli na Cuirra, nie można mu odmówić tego, że jest skutecznym organizatorem

Ja odmówię, sam miałem ciura w znajomych bo miałem mu pomóc w organizowaniu dc, wywaliłem go z listy jakiś czas po tym jak powiedział, że w dupie ma to dc, żebyśmy sami se wywoływali, oraz po paru zgryźliwych komentarzach dotyczących organizacji dc w późniejszym czasie. Nie jest świetnym organizatorem, po prostu dużo craftuje/craftował, i zna pare osób, które mają podobne preferencje :p jak widać teraz nie wyszło to nikomu na dobre.
Tak na koniec, to proszę was. Będziecie teraz udawać, że wywołaliście to dc teraz bo i tak by nikt nie wywołał? i musieliście to zrobić koniecznie w porze, o której tego annixa złapało max 6 osób? Przyznajcie, że jesteście złośnicy i tyle :p Taka gra pozorów już nikogo nie bawi

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi