..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
DC
Autor Wiadomość
Arakiel 
Piszczyciel

Konto na IDR: Arakiel
Wysłany: 2016-04-12, 12:20   

Nie gram jakiś czas co prawda, ale korona z głowy cebulakom by nie spadła, jakby te sohy o 20 sprzedali nawet i bez info dla ogółu.
Robienie ciulowej atmosfery (bo wywoływanie klałna kiedy userów jest niemal najmniej) to nie tylko leczenie kompleksów małej internetowej kuśki, ale działanie na szkode realmu. Jak widzę takie gówniarskie zachowanie elyty rilmu to tym bardziej nie zamierzam jeszcze tu wracać. A im mniej userów, tym gorzej. Po mnie nikt płakać pewnie nie będzie, ale jak ktoś nowy widzi takie zachowanie, to pewnie tez ominie rilm z daleka. So, pare banów od "złej administracji" jakby miała w końcu jaja, i słoneczko znów wyjdzie w tym miejscu. Chwasty sie wyrywa, nie pielęgnuje. Gadanie w stylu "wolno nam wywoływać priva i o 3 w nocy", "nie łamiemy regulaminu" itp pominę milczeniem, bo przecież nikt Wam jak widać nie zabrania być bucerią. A szkoda.
jak ktoś chce mojego muła kraftów na PUBLIC dc - dajcie info na pw, pewnie jakiś czas mnie tu aktywnie nie będzie.

jak ktoś się poczuł urażony językiem to soraski, ale imo byłoby tego gówniarstwa już. Do roboty admy bo Wasm sie ten przybytek posypie w końcu na amen.

Karti 

Konto na IDR: Karti6
Wysłany: 2016-04-12, 13:18   

Temat wraca niczym bumerang widzę g:)

Starałem się patrzeć na tą sprawę z dość zdrowego punktu widzenia, ale myślę, że w tym przypadku to błąd, bo ci ludzie się niestety nie zmienią (a myślałem, że tak też będzie). Szkoda mi w tym wszystkim graczy hc, bo to oni są najbardziej poszkodowani.

Imo nauczka powinna być dla organizatorów, bo chyba kompleksy u kogoś sięgają zenitu i odbija się to na niekorzyść graczy.

sirensceol 

Wysłany: 2016-04-12, 14:08   

no coz nie pozostaje mi nic innego jak sie pozbyc moich crafcikow :wink: od czasu gdy tu gram to pamietam ze zawsze jakies info bylo na start oraz ustawka na dc w weekend ale widac ze jakies obszczymury wola byc indywidualistami, rozumiem jeszcze godziny 18-22 ale nie w nocy , ludzie tez maja obowiazki ale jak widac tutaj owi gejmerzy na szkołe za glupi do roboty 2 lewe rece , wiec lubia sie pospuszczac troszke przed monitorkiem :mrgreen: szkoda polemizacji na to :mrgreen:

Freak_09 
Moderator

Konto na IDR: Freak_09
Wysłany: 2016-04-12, 15:09   

Nie zamierzam dłużej tolerować takiego zachowania (tj. żerowania na sprzedawaniu sohów przez innych). Jeśli chcecie priv DC - wyrównajcie próg [obecnie sprzedanych zostało 21 sohów, ponad próg], a nikt nie będzie miał Wam tego za złe.

Praktyka którą obecnie stosujecie - w moim mniemaniu jest działaniem na szkodę Realmu. Za to też przewidziana jest kara, o czym przekonał się prowodyr "takich akcji".
Nie zawaham się "nagrodzić" jego naśladowców. Nie pozwolę by takie zachowanie psuło atmosferę na serwerze. To miejsce ma być przyjazne dla wszystkich, a takie egoistyczne zachowanie, godzi w tą ideę.

proxy 

Konto na IDR: proxy
Wysłany: 2016-04-12, 15:30   

Gajda napisał/a:
Kupie annixa, gram od startu, nie trafiłem jeszcze ani jednego, może być 10/10 - wszystko jedno, bede sobie go przerzucał, z postaci na postać. Skoro są takie tanie, to myślę, że za ista kupię?

//Od tego masz dział Bazar! - Eps.

ja swoje loow wyprzedalem w cenach od ist do vex

Antique napisał/a:

Napisz do flipera, skoro tyle ich nachapał na wydarzeniu to zapewne da Ci free 8)
Nie rozumiem w ogóle całego tego oburzenia, nie chcę mi się nawet tego komentować
bo argumenty i tak nie trafiają do coniektórych nawet jeśli są niepodważalne.
Kręćcie sobie dalej drame bo ktoś w nocy sprzedał +2k swoich craftów i wywołał dc, a ja nie złapałem piksela w czerwonym kolorze...
Pozdrawiam i życzę udanej dramy :564:

czemu mialby rozdawac free skoro tez poswiecil czas na ich zdobycie :) ?
to niech sprzedaja odrazu 4k a nie tylko 1,3 by bylo dc :P
my tez mamy SWOJE crafty ale uwazamy je jako niewypaly przy robieniu amuletow ringow czy innych przedmiotow i oferujemy swoje niewypaly innym za darmo. owszem wkurzam sie gdy wchodze na gre i zbieram po kims gemy albo na swojej grze odkupuje od akary p ametysty, rozumiem ze nie kazdy chce sobie robic tym balagan na mulach trudno jego sprawa. co nie znaczy ze skreslam go w zdobyciu anniego.

werysoft napisał/a:
Proponuję, aby administrator wywoływał DC np. co 3 miesiące, podając dużo wcześniej na forum datę i godzinę. Graczy podzielić na 2-3 tury, aby serwer nie padł. Skończy to spory na idr. Inaczej pewnie czeka nas "dobra zmiana".

glupi pomysl

Aandrzej napisał/a:
Jestem jednym z wczorajszych "szkodników". Powiem, jak to wygląda z mojej strony: na DC na forum umawiamy się niespełna od miesiąca (mój post oferujący 500 z 22.03) -> bez skutku. Wczoraj na licytacji mul materiału na craft poszedł za gul-um. Sprzedałem 4 muły, czyli za jakieś 16 guli i 16 um. Do tego masa kasy na amu na hazardzie, mnóstwo czasu na klejeniu, ciułaniu niskich run, lataniu na Hrabinę. I mało PG na mutowanie GC.
Cokolwiek byście nie psioczyli na Cuirra, nie można mu odmówić tego, że jest skutecznym organizatorem, i zamiast biadolić, po prostu robi kolejne DC. A że nie może tego ogłosić na forum, no cóż. Poprzednio próbował, ale przecież nie będzie ciągle innych o pośrednictwo prosił.
Czy nie zrobilibyśmy DC, gdyby inni nie sprzedali wcześniej kluczy? Oczywiście, że byśmy zrobili, może 2-3 tygodnie później, ale to i tak szybciej niż trwa umawianie się na realmie.
Jedyne, dlaczego mam lekkiego moralniaka, to wpisy Flipera, Drzazgi i Proxiego. Próbowali się kolejny raz umówić, ale my już akurat wywoływaliśmy klona. Nie zauważyłem wpisów, przepraszam.

nie mozesz sobie tak wyceniac mula craftu ze wydales na tego dc ponad 16guli. craft to cos jak hazard masz szanse zrobic zaebisty amu/ring czy cokolwiek jesli nie wyjdzie to trafia do akary. na battle necie crafty nie sa kluczem do dc a i tak ludzie crafca. potraktuj to ze wydales 16guli by miec szanse na np amu 2pala 20fcr. Nie psiocze na ciura ja lubie kazdego na tym serwerze a jak ktos nie lubi mnie to jego problem:) co do ogloszenia to prawda, ciur na ostatnim dc prosil o ann co prawda nie pare dni wczesniej a pare h. Poprostu macie juz takie podejscie: " o siema andrzej jak juz jestesmy to chodz walniemy dc" mi tez anni niepotrzebne bo latalem event i nie jest mi z tego powodu przykro, tylko rzeczywiscie dla nowych graczy czy graczy hc jest to nieoceniona pomoc w dalszej grze.

Pytanie brzmi czy teraz bedziecie sprzedawac na biezaco by nowi gracze mogli zdobyc anniego czy zatrzymaliscie crafty na mulach i znow czekacie az bedzie brakowac 1k ? Po liczniku widze ze raczej ta druga opcja, a szkoda bo chyba nie chcemy grac na realmie w 10 osob. Ja tez jak fliper pomagam innym, wielu osobom sprzedaje itemy na "kreche" niektorzy pamietaja i splaca to po miesiacu, niektorzy udaja ze nic nie brali, inni sa juz na wieki wiekow offline
Cytat:

podczas gdy do dc brakowało nieco ponad 1k a licznik zatrzymał się 12 kluczy po wywołaniu? :)
Tu już nie chodziło o zebranie ludzi, ja sam z drzazgą i proxem mogłem wywołać to dc w każdej chwili, a praktycznie co wieczór jesteśmy online wszyscy, nie zebranie kluczy było problemem. W zasadzie już nie było problemu, chodziło tylko o ustalenie terminu, który będzie pasował graczom. Mam wrażenie, że ktoś to zauważył i stwierdził "o nie, tak nie będzie, robimy dzisiaj o 00:26" XD

yep drzazga fliper sirens + ja i byla gorna granica

@arakiel i inni "odchodzacy z realmu"

nie przejmuj sie, zaraz wam zrobimy DC:)

Freak_09 napisał/a:
Nie zamierzam dłużej tolerować takiego zachowania (tj. żerowania na sprzedawaniu sohów przez innych). Jeśli chcecie priv DC - wyrównajcie próg [obecnie sprzedanych zostało 21 sohów, ponad próg], a nikt nie będzie miał Wam tego za złe.

Praktyka którą obecnie stosujecie - w moim mniemaniu jest działaniem na szkodę Realmu. Za to też przewidziana jest kara, o czym przekonał się prowodyr "takich akcji".
Nie zawaham się "nagrodzić" jego naśladowców. Nie pozwolę by takie zachowanie psuło atmosferę na serwerze. To miejsce ma być przyjazne dla wszystkich, a takie egoistyczne zachowanie, godzi w tą ideę.

rowniez jestem za by gracze wyrownali poziom lub w ostatecznosci pozbyli sie wszystkich sohow z mulow bo napewno 1k jeszcze macie na gorna granice

Arakiel 
Piszczyciel

Konto na IDR: Arakiel
Wysłany: 2016-04-12, 15:59   

Ja nie odchodzę, ja mam fazy na diabolo po prostu. Czasem nołlajfie, a czasem gram godzine w miesiącu. Diabolo to taka gra do której sie wraca co jakiś czas, ale przez takie akcje nastepuje to później niż wczesniej. Ot cała filozofia, foszki i tupanie nózką za pikselami to nie u mnie.
Brawo Freak, obiektywnie i stanowczo, na to imho większość liczy.

Prox słusznie pisze z tą wyceną kraftów. O wyrównywaniu licznika wieki temu pisałem, ale była gównoburza. Nikt nie prychnie na priv nub dc o 3 w nocy, o ile licznik będzie się zgadzał po takiej akcji.

GodMode 

Konto na IDR: GodMode
Wysłany: 2016-04-12, 18:00   

Dobrze, że Freak_09 wymierzył karę za ten nieodpowiedzialny czyn, swoją drogą ja bym dodał minimum miesiąc bana jeżeli w ciągu tego miesiąca nie zostanie wywołany DC przedłużyłbym do pierwszego wywołania DC, tak pojmuję sprawiedliwość 8)

proxy dobrze prawi, jednak że mnie osobiście i możliwe, że innych nowych jak i HC graczy takie coś "sparzyć" do tego aby trzymać klucze na mułach - zapewne są ludzie, którzy uważają, że
Cytat:
"Nie rozumiem w ogóle całego tego oburzenia, nie chcę mi się nawet tego komentować
bo argumenty i tak nie trafiają do coniektórych nawet jeśli są niepodważalne."

To jest prawdziwy problem, świadczy o tym, że oni mają głęboko gdzieś społeczność IRD.
Zwłaszcza nowych ludzi, którzy mogą wpłynąć na frekwencje - jeżeli jest to im niepotrzebne (frekfencja) to polecam single player.

Mam nadzieję, że jednak wszyscy zniesmaczeni tym zachowaniem pozostaną na IRD.

BTW. DC robi się w normalnych godzinach w weekend(chyba że masz 100% wkładu kluczy, a tak nie jest...), ewentualnie aby pasowało większej liczbie ludzi, (jest forum, służy min. do porozumiewania się między graczami, trudne co?) którzy rano wstawają do pracy - musiałem to napisać bo niektórzy NIEPOJEMAJET :mrgreen:

Fliper140 

Konto na IDR: Fliper140
Wysłany: 2016-04-12, 18:08   

ja + drzazga mamy 1k kluczy, proxy mówił że ma koło 300, gromadzi też tacho i shot i nie wiem czy dunmer też, myślę że na chwile obecną mamy ~2k

proxy 

Konto na IDR: proxy
Wysłany: 2016-04-12, 18:39   

przy liczbie kluczy: 11860
obecnie sprzedanych kluczy: 12256

400 poszlo, ide zapalic i crafce dalej

jeszcze tylko 2-3k xd

kosib 

Konto na IDR: kosib89
Wysłany: 2016-04-24, 20:43   

nie było mnie na ird jakiś czas i widzę, że nic się nie zmieniło.

Ludzie zbierają crafty i się "umawiają" na DC, a i tak wychodzi na to że to trzeba się umawiać w zamkniętym gronie. Chwała Cuirowi, Andrzejowi i paru innym którzy potrafią zrobić coś więcej niż tylko psioczyć.

Licznik Craftów jest publiczny tzn że każdy może wywołać klauna kiedy tylko chce. Także za co ten ban na miesiąc? Działanie na szkodę realmu?! Serio? :)
Sprawa była poruszana już ładnych parę razy i, co mi trochę smutno powiedzieć, administracja nie zrobiła zupełnie nic żeby rozwiązać ten problem.
Oczywiście najłatwiej dawać bany /pozdrowienia dla mojego ulubionego F*/ i uważać że to rozwiązuje jakiekolwiek problemy.

Do wszystkich pokrzywdzonych "polaczków". Chcesz mieć DC to go wywołaj sobie, a nie narzekaj że ktoś zrobił to za Ciebie.

Rozwiązania sytuacji są conajmniej dwa:
-wprowadzić na GS3 (dawno mnie nie było, ale chyba jest jeszcze) wywoływanie diabełka przy sprzedaniu powiedzmy 500 craftów w jednj grze
-dołączyć się do "niszczycieli IRD" i wspólnie wywoływać DC na GS1

btw - mogę wam dorzucić ok 70craftów, bo na klona na CL i tak nie ma

2iutek 
korba!

Wysłany: 2016-04-24, 20:54   

Ty jesteś poważny :D ??? dc nie było od dobrego miesiąca, ktoś pisał w tym temacie, że ostatnio wpadło parę nowych osób, gracze na hc narzekają na brak annich...i wywołanie dc jak brakowało 1k kluczy nie jest działaniem na szkodę realmu?? nie byłoby jakby zrobili to w bardziej przystępnych godzinach lub po publicznym klonie...a tak na hc znów sobie poczekają trochę czasu bo online jest jaki jest, a na sc większość graczy złapała po parę annich na jednym z ostatnich eventów więc motywacji pewnie nie ma...masz rację była to świetna świetna promocja i okazja dla nowych :+)...

kosib 

Konto na IDR: kosib89
Wysłany: 2016-04-24, 21:36   

2iutek napisał/a:
a tak na hc znów sobie poczekają trochę czasu

to niech łaskawie nie czekają tylko robią crafty!
Sytuacja powtarza się dość regularnie i dawanie banów/wyzywanie/obrażanie się/narzekanie nie jest już nawet śmieszne.

Jeśli DC nie było miesiąc to zadam pytanie retoryczne - co robiliście przez ten czas?

co do nowych graczy - sprzedajcie/oddajcie im swoje nieużywane anixy i po problemie

GodMode 

Konto na IDR: GodMode
Wysłany: 2016-04-24, 21:53   

kosib napisał/a:

to niech łaskawie nie czekają tylko robią crafty!

Łaskawie robili, sprzedawali i na końcu Twój idool zaje***ł im DC (tylko nie płacz, że to bla bla publiczne bla bla, tylko ogarnij się i pomyśl do czego jest licznik i forum)

kosib napisał/a:

co do nowych graczy - sprzedajcie/oddajcie im swoje nieużywane anixy i po problemie

Pewnie i całą resztę itemów też... :570:

Drzazgul 

Konto na IDR: drzazga
Wysłany: 2016-04-24, 22:29   

treaz z innej beczki, 1-2k do wywolania clowna, ode mnie troche ponad 600

Antique 
IDR PvP KING

Klan: Vatos Locos
Konto na IDR: Antique
Wysłany: 2016-04-24, 22:57   

u mnie ~150

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi