..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Lajtowy temat na zakończenie mojej gry
Autor Wiadomość
RedVex2 

Konto na IDR: *RedVex
Wysłany: 2016-06-22, 20:41   Lajtowy temat na zakończenie mojej gry

Dzisiaj udało mi się zdobyć ostatnie miliony z puli 3,520 doświadczenia i jako że to kończy moją "karierę" na tym zacnym serwerze, to chciałbym podziękować kilku osobom, które stanęły mi na drodze podczas tego tripa.

Kolejność będzie przypadkowa, każdy z was miał swój wkład w moje "osiągnięcie".

- Ragern - on mnie przywiódł na IDR, pokazał że tego typu serwer może być zabawniejszy niż BN, gracz z niego raczej grymaśny i niezbyt cierpliwy, ale spędziliśmy wiele wiele godzin grając ekran w ekran w rl.

- Adamkarlowaty - mój główny partner do expa, od momentu kiedy zaczęliśmy gadać na kanale IDR przegraliśmy razem taką masę godzin, że aż mnie głowa boli jak o tym pomyślę. Jest to najsprawniejszy i najbardziej ogarnięty gracz pvm jakiego znam, zawsze wyciska maxa ze swoich runów i najuczciwiej byłoby gdybyśmy te 99's wbili razem! Zna swoje postacie na wylot i gra z nim to czysta przyjemność. On jest odpowiedzialny za ogromne przyrosty expa u mojej Sorc. Dzięki Adaś!

- Swish - stary druh z BN przypadkowo spotkany tu po latach, top paladyn IDR, zacięty ale bardzo bardzo grzeczny. Solidny gracz, chociaż kieruje się zasadami, których czasem nie ogarniam. Mój najlepszy e-kumpel, więcej w nim stylu niż konkretu, co jest w tych czasach ogromną zaletą. Mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy!

- Phermit - spora ilość bardzo szybkich runów w swoim czasie, bardzo szybko się dostosowuje i potrafi użyć swojego pvm barba tak, że runy z jego udziałem zawsze są wręcz relaksujące. Bardzo przyjazny typ.

- Acid - kolejny expiarz, któremu nie straszne jest ugranie 200 baalrunów z rzędu. Szybki i bezkonfliktowy, chociaż potem się ode mnie trochę odłączył, to dzięki niemu na moim koncie przybyła cała fura doświadczenia. Dzięki stary.

- Eczek - jak to Eczek, więcej gadania niż grania, trochę konfliktowy i kłopotliwy w obróbce, ale bez Eczka nie byłoby IDR.

- Antique - gracz z ogromną wiedzą dot. pvpd2, ale równie mocny w pvm, nie popełnia błędów, jest wytrwały i bardzo mi pomógł na moim ostatnim etapie expienia. Jak dla mnie to on był zawsze pro-guru takim, ale po bliższym poznaniu okazuje się być fajnym kumplem i zacnym partnerem do expa.

- Cuirassier - również bardzo mocny gracz, jak dla mnie bezbłędny z tą swoją niewyparzoną gębą, idealnie potrafi rozładować napięcie towarzyszące nudnym runom. Szkoda, że poznałem cię tak późno!

- Fizio sympatyczny gościu, którego poznałem niestety zbyt późno. Powodzenia w twoim 99!

Tym osobom dziękuję najserdeczniej, gdyby nie wy nigdy by mi się nie udało wbić 99 i uczciwie zakończyć gry tutaj!

Jest jeszcze wielu graczy, z którymi miałem krótsze epizody, ale każdy z nich to fajny człowiek i dobry/bdb gracz: Karti, Shot, Lumpiasty, Nadja, Boski, Tacho, Karas, Mistrz, Dunmer, Wrona, Proxy, Drzazga i wielu innych, których już nie ogarniam - DZIĘKUJĘ za support różnego rodzaju (nie zawsze dotyczący expa) - to są gracze, którzy tworzą IDR i można z nimi pograć na najwyższym poziomie. Jeżeli o kimś zapomniałem to wybaczcie.

Pozdrawiam też ekipę z poprzedniego laddera, w większości już nie gracie lub nie mieliśmy kontaktu na obecnym ladderze. Może jeszcze kiedyś na siebie trafimy!

Ostatnią rzeczą, którą chciałem napisać jest fakt że ten serwer (choć niezbyt liczebny) ma swój unikalny klimat i grało mi się tu zawsze lepiej niż na BN. Wpadnę do was czasem jeszcze na jakieś wydarzenie moją Sorc, ale tak to kończę tu przygodę i dziękuję za wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia!

Dunmer 
COYI

Konto na IDR: dunmer
Wysłany: 2016-06-22, 21:10   

Lajtowy temat a jakoś tak smutnawo :(

Gratulacje jeszcze raz i do jak najszybszego zobaczyska!

Eczek 

Wysłany: 2016-06-22, 21:18   

HB maluszku spotkamy sie kiedys na woodstocku

wiem ze wrocisz :* :mrgreen:

Konsumenci 2 
Diablo 2 <3

Konto na IDR: Konsumenci
Wysłany: 2016-06-22, 21:26   

Fajny temat choć z drugiej strony tak trochę smutny, gdyż ciężko jest jak jakaś osoba odchodzi z rodzinki IDR :D
Anyway GL i powodzenia w przyszłości :)

Ragern 
Jaskier

Wysłany: 2016-06-22, 23:40   

Pograłbym coś, tak do 93 lvl'a. To może reset? ;< Gratz Red.

Karti 

Konto na IDR: Karti6
Wysłany: 2016-06-23, 02:59   

Gratulacje! g:)

Jako że i tak będziesz do nas zaglądać, to pożegnanie z nami nie ma zbytnio sensu g:)

Do następnego wydarzenia, czyli początku lipca (teaser confirmed) :P

karaass 

Konto na BN: *
Konto na IDR: karas
Wysłany: 2016-06-23, 15:38   

GZ wbicia 99Lv. Pozdrawiam :)

boski2 
Crimson Dervish

Konto na IDR: boski
Wysłany: 2016-06-24, 20:40   

Gratki za 99lv i szacun za wytrwałość ;)
Powodzenia "na nowej drodze życia" :P

acid 

Konto na IDR: acid
Wysłany: 2016-06-24, 20:58   

Fakt, to tylko gra, ale nie sądziłem, że mnie tak miło zapamiętasz. Popatrz, dzisiaj naszedł mnie pomysł, żeby po dłuższej przerwie zalogować się na IDR (właśnie skończyłem instalować D2), a tutaj najlepszy ekspiarz wbił właśnie 99.

Pozostaje podziękować mi za wspólną grę i złożyć szczere gratulacje. Niewielu ma tyle zapału i cierpliwości.

Cuirassier 

Wysłany: 2016-07-03, 22:33   

proponuje usunac ten temat, gdyz uzytkownik redvex wcale nie zakonczyl swojej gry a co lepsze, ciagle go widze online co tylko jestem na idr,

odnosze wrazenie, ze zalozyl ten temat tylko po to zeby sie pochwalic swoim 99 lvl ( jakby bylo czym heheszki ).

Antique 
IDR PvP KING

Klan: Vatos Locos
Konto na IDR: Antique
Wysłany: 2016-07-04, 10:10   

A ja proponuje dać Ci znowu suspa na pisanie postów bo co Cię to obchodzi kto jaki
temat na forum pisze i czy gra dalej czy nie ???
To jest jego sprawa czy gra dalej czy nie i nie Ty będziesz o tym decydował czy ma tu zostać czy nie i jakie tematy/posty będzie pisał na forum.
Bardzo dobrze że red gra dalej bo to jeden ogarnięty gracz więcej, do tego zaczął pogrywać PvP i w końcu się ruszyły jakieś 2v2
bo wcześniej na grach tego typu stałem sam po kilka godzin i czekałem aż ktoś wejdzie chociaż na kilka rund 1v1.
Nie nauczył Cię nic widzę ostatni susp i tylko czekasz żeby kogoś przyhejtować czy to na forum czy na shoutboxie, ogarnij się chłopie.
Cuirassier napisał/a:
zalozyl ten temat tylko po to zeby sie pochwalic swoim 99 lvl ( jakby bylo czym heheszki ).

Sam chciałem taki temat założyć bo zasługuje na to w 100%.
Wbił ten level jako pierwszy i nie na ewentach typu efekt masy, area 95 czy skarabeusze tak jak Ty na tamtym ld tylko na cs+brh solo z mułami lub czasem z jakimś kompanem.
Wbij tak kiedyś to będziesz wiedział czy jest się czym chwalić czy nie bo jak narazie to tylko hejt z Twojej strony płynie i nic więcej.

RedVex2 

Konto na IDR: *RedVex
Wysłany: 2016-07-04, 12:09   

Cuir - Nie wiem czy słyszałeś o takich sytuacjach, że ludzie czasem zmieniają zdanie. Mogę zrobić co zechcę, a to czy ten temat tu będzie czy nie to mnie nie za bardzo obchodzi - głównym jego zadaniem była chęć podziękowania graczom, którzy pomogli mi to ugrać. Dmuchanie balona również miało się tu odbyć, no i się odbyło. Jak ci nie pasuje jakiś topik, to go po prostu nie czytaj, a co do mojej obecności na serwerze to już totalnie nie rozumiem czemu miałoby ci to przeszkadzać w jakikolwiek sposób. Mam nową postać, podoba mi się, to gram dalej. Po wbiciu 99 autentycznie myślałem, że to koniec przygody ale powtarzam LUDZIE CZASEM MOGĄ ZMIENIĆ ZDANIE i zdarza się że naprawdę to robią. Czy taka odpowiedź cię zadowala?

Antique - Dzięki, ale nie trzeba...Wg mnie Cuir jest przezabawny i fajnie pisze - zawsze jak się pojawia to jest regularna komedia - i dla mnie to jest okej. On też nie jest w stanie mi natrolić w żaden sposób, choć pewnie teraz będzie przebierał nóżkami, żeby wymyślić coś żeby znowu spróbować zwrócić moją uwagę :)

Discuss.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi