..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Ankieta - Zmiany elitarnych unikatowych przedmiotów

Czy chcesz zmian w bezużytecznych elitarnych unikatach?
Tak
78%
 78%  [ 33 ]
Nie
21%
 21%  [ 9 ]
Głosowań: 42
Wszystkich Głosów: 42

Autor Wiadomość
Bybzi__Bybzi 
t๏ק кєк

Konto na IDR: Mexicanstandoff
Wysłany: 2017-01-13, 03:01   

Jeśli chodzi o Kościołam to właśnie ctc Bone Spear jest ciekawą właściwością i w ten sposób powinny zostać zmienione przedmioty. A nie że tu damy wincy dmg, a tu może ll, a tutej to dam DS żeby były unikalne... oh wait...
Wyjdą alternatywy w postaci kopii.

Bonehew już teraz jest całkiem dobrym 2h, tyle że są lepsze, jednak zabranie mu UNIKATOWEJ właściwości to krok wstecz. Także zgodzę się tutaj z tym co napisał Shadow113.
solidne 2/10 ode mnie za ten akurat przykład.

Karti 

Konto na IDR: Karti6
Wysłany: 2017-01-13, 04:49   

Nie ma problemu, Bone Spear on hit wrócił do Kościołama, zachowując także wypisane wcześniej statystyki.

Niektóre bronie oparte na unikalnych efektach on hit dalej będą takowe mieć. Postaramy się zrobić te efekty mocniejsze w nich, jeżeli oczywiście większość będzie na tak w ankiecie.

Antique 
IDR PvP KING

Klan: Vatos Locos
Konto na IDR: Antique
Wysłany: 2017-01-13, 06:17   

Wstępnie jestem na tak.
Fajnie byłoby gdybyście chociaż napisali co dokładnie chcecie zmieniać
i w których przedmiotach wtedy konkretną decyzję podjąć będzie łatwiej.
Bo zrobić ankietę przed pokazaniem konkretnych zmian a później na każdą "złą" opinię
odpowiadać : "przecież głosowaliście za" to słabawe będzie imo.
Pokażcie konkretnie co i w jakich itemach zmienicie i wtedy dajcie graczom zadecydować.

fo_Q 
homo sapiens

Konto na IDR: fo_Q
Wysłany: 2017-01-13, 12:09   

wlasciwie to jak juz temat ruszy z kopyta, to mozna zalozyc osobny temat do skladania konkretnych propozycji przez ludzi + osobny temat na kazdy item do zaakceptowania z glosowaniem, np. w subforum pvm

Arakiel 
Piszczyciel

Konto na IDR: Arakiel
Wysłany: 2017-01-13, 13:44   

fo_Q napisał/a:
wlasciwie to jak juz temat ruszy z kopyta, to mozna zalozyc osobny temat do skladania konkretnych propozycji przez ludzi + osobny temat na kazdy item do zaakceptowania z glosowaniem, np. w subforum pvm

Ale wtedy nie bedziemy mogli narzekać na kartiego : l

Karti 

Wysłany: 2017-01-13, 17:07   

@Antique
Najpierw dajemy ankietę, żeby w ogóle mieć pewność, że warto zacząć. My i tak mamy już swoje realne życie i sprawy/obowiązki w nim. Nie będziemy odpowiadać tak jak przytoczyłeś, nie jesteśmy tacy. Po to służy ta ankieta, żeby mieć wasze wsparcie w tymże przedsięwzięciu. Bez tego ani rusz. W końcu, to gracze głównie tworzą realm, nie admini.

Po zakończeniu ankiety będziemy pokazywać więcej, jeżeli ofc większość będzie na tak. Na ten moment więcej powiedzieć nie mogę. Czekamy do niedzieli na wyniki.

Shadow113 

Konto na IDR: Shadow113
Wysłany: 2017-01-13, 21:38   

Też bym nie usuwał bonespeara, bo to dzięki temu ten item był ciekawy a to priorytet ;)
Zaufam tobie i dam okejkę, trzymam kciuki :P

chobits 

Konto na IDR: chobits
Wysłany: 2017-01-14, 23:12   

Jestem na tak, ale uważam że zmiany powinny być adekwatne do szansy na wypadnięcie danego przedmiotu. Przedmioty elite które wypadają dość często, ale są bezużyteczne powinny zostać zmienione delikatnie, a przy przedmiotach które ciężko znaleźć byłbym za tym żeby trochę zaszaleć (z głową oczywiście).

Weźmy np. taki Tyrael's Might - najrzadszy unikat w całej grze, pewnie większość osób tu grających nigdy go nie wydropiła, mi osobiście przez kilkanaście lat grania wypadł tylko raz. Jak już wypadnie to jest radocha, ale raczej nikt go nie ubierze bo delikatnie mówiąc zbroja jest słaba. Ten przedmiot powinien dostać większego kopa. Nie wiem ile jest ich teraz na serwerze (da się to sprawdzić??), ale zgaduję że niewiele, chociaż na imperium są eventy to może szansa na znalezienie jest większa, jakby serwer był bez modyfikacji to pewnie do tej pory by ich było max 2-3 szt.

The Passenger 
MP4/4

Konto na BN: sajmon181
Konto na IDR: Nameless
Wysłany: 2017-01-14, 23:27   

@chobits To nie widziałeś obecnego Tyraela na realmie, jest zmieniony i to o wiele.

Karti 

Wysłany: 2017-01-14, 23:35   

Taki właśnie jest plan - wzmocnić w zależności od częstotliwości dropu. Np taki Młot Schaefera będzie naprawdę potężnym unikatem i zdecydowanie wartym używania, a Zabójca Dżinów lepszym i ciekawym, ale posiadającym myślę lepsze alternatywy.

Co do Tyraela, on już przecież dostał zmiany w aktualizacji, mianowicie +3 all sk, 20% FCR i 1-2 sox. Na ten moment jest 8 Tyraeli na serwie, z czego 4 nowe. W przyszłym ladderze bardzo możliwe, że dostanie +1 do Teleport.

chobits 

Wysłany: 2017-01-16, 06:41   

Odnosnie teleportu to fajnie rozwiazali sprawe na jednym z zagranicznych serwerow - kazda postac dostala umiejetnosc tele z cooldownem, co pozwalalo na urozmaicenie uzywanych armorow, a nie tylko eni eni eni... Sorc ciagle miala przewage, bo ja przy tele ogranivza tylko fcr

fo_Q 
homo sapiens

Konto na IDR: fo_Q
Wysłany: 2017-01-16, 12:58   

niee, nie dawajcie tyraelowi tele, niech bedzie alternatywa enigmy, a nie jego upgrejdem ;/

Hadess121 

Konto na IDR: Hadess121-2
Wysłany: 2017-01-16, 14:56   

fo_Q napisał/a:
niee, nie dawajcie tyraelowi tele, niech bedzie alternatywa enigmy, a nie jego upgrejdem ;/

Zgadzam się. Nowy Tyrael jest na tyle dobry, że nie ma sensu już go zmieniać.

chobits 

Wysłany: 2017-01-16, 16:29   

Moim zdaniem tele na tyraelu to dobry pomysł. Powinno być widać ze to najrzadszy item w grze; najrzadszy powinno się równać najlepszy. Enigmy na serwerze jest pewnie z 10 razy więcej niż tyraela, a przez umiejętność teleportu myślę że wciąż jest od niego lepsza.

Karti 

Wysłany: 2017-01-16, 16:58   

Tyle że wykorzystają go jedynie Czarodziejki w obecnej formie oraz booczer. Imo lepiej by było, żeby każda klasa go widziała jako najlepszą zbroję w grze + Teleport pasuje do niego g:)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi