..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Realmowy Uberq - Otwarcie
Autor Wiadomość
Arakiel 
Piszczyciel

Konto na IDR: Arakiel
Wysłany: 2017-02-16, 23:56   

To teges, dowiedziawszy się że gry wywala jak się bije moby na nienznanych mokradłach - trza się teleporcić dalej po prostu.
karti łoddoj grzyba albo napraw sprawę teraz albo chociaż przypnij info do pierwszego posta czy coś, tak coby ludzie nie tracili borowików szatańskich.

Karti 

Konto na IDR: Karti6
Wysłany: 2017-02-17, 07:06   

W dzisiejszej wersji eventu potwory z Nieznanych Mokradeł zostaną usunięte całkowicie.

pasieki 

Wysłany: 2017-02-17, 09:26   

Jak już gdzieś pisałem, jakby zdobycie grzyba nie było takim kłopotem to graliby w uq wszyscy. Ogarnięci z sukcesami, nieogarnieci pewnie bez, ale bez żalu że po 5 minutach gry i zaplanowaniu sobie czasu na dłuższe posiedzenie coś ich wywala, hm?

diabloel 

Klan: SoV
Konto na IDR: diabloel
Wysłany: 2017-02-17, 10:14   

pasieki napisał/a:
Jak już gdzieś pisałem, jakby zdobycie grzyba nie było takim kłopotem to graliby w uq wszyscy. Ogarnięci z sukcesami, nieogarnieci pewnie bez, ale bez żalu że po 5 minutach gry i zaplanowaniu sobie czasu na dłuższe posiedzenie coś ich wywala, hm?

Niestety na UQ występują błędy z animacja ataku u niektórych potworów co może powodować crash GS.
Jestem w trakcie napraw obecnych potworów, jeżeli nie będzie, wyboru wrzucę za obecne inne moby także z Diablo I.
Jedyne, o co mogę was prosić, żebyście zgłaszali błędy mi lub Kartiemu na pw przyspieszy to prace nad fixem.

Hudini 

Wysłany: 2017-02-17, 20:11   

A teraz takie pytanie: wchodzić czy nie wchodzić na UQ???
Czy błędy powodujące crash GS zostały zlikwidowane czy nadal to jedna wielka niewiadoma
(parę dni temu miało być już wszystko ok a jak się przekonałem na własnej skórze jednak nie było),
Szczerze mówiąc stracić TRZECIEGO grzyba z rzędu nie uśmiecha mi się, tym bardziej, że jak dostałem odpowiedź na PM to można zapomnieć o odzyskaniu grzybów.
Dziwi mnie to troszkę bo patrząc na punkt regulaminu mówiący o:
"Ingerencja w save'y (np. wskrzeszenie zmarłej postaci zawodowej) możliwa jest tylko i wyłącznie gdy straty nastąpiły w wyniku ewidentnego błędu serwera."
Więc strata w postaci grzybów też jest w wyniku ewidentnego błędu serwera więc według mnie powinna być w jakiś sposób rekompensowana no ale cóż nie mi to oceniać, zresztą co my gracze możemy?...

Karti 

Konto na IDR: Karti6
Wysłany: 2017-02-17, 20:48   

Na Nieznanych Mokradłach nie będzie żadnych potworów od dzisiaj. Czy to wyeliminuje problem, czas pokaże.

Co do grzybów - Na ten moment nie mamy możliwości tworzenia/kopiowania grzyba, dlatego nie przywracamy ich. To samo tyczy się innych nowo stworzonych przedmiotów na IDR.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi