..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Stan moda
Autor Wiadomość
Sheani 

Wysłany: 2017-04-13, 13:23   

Czy masz zamiar wypuscic wersje beta ? Z tego co piszesz da sie wywnioskowac ze jeszcze sporo pracy masz przed soba wiec moze wrzucenie jakiejs wersji testowej gdzie ludzie mogliby zabrac glos I ewentualnie wylapac jakies bledy przyspieszylovy prace ?

Nizari 
Beyonder

Wysłany: 2017-04-13, 13:41   

Nie mam aż tak strasznie dużo pracy, trochę to jeszcze potrwa, ale jest ok (chociaż dokucza mi nieobecność Kreona). Błędów nie powinno być, strasznie pedantycznie wszystko sprawdzam. W razie czego zawsze jestem gotowy wypuścić szybkiego hot fixa jeśli zajdzie potrzeba.
Może wypuszczę jakąś wersje beta z aktem 1 norm lub coś w tym rodzaju.
Nizari#2580

Sheani 

Wysłany: 2017-04-13, 14:44   

Byloby genialnie nawet gdyby to mial byc tylko jeden akt. Moznaby sie troche z gra w nowej wersji oswoic I jak wiadomo apetyt rosnie w miare jedzenia takze taka beta umililaby czas oczekiwania na pelna wersje

Naerys 
Valar Morghulis

Konto na BN: niue
Klan: niue
Konto na IDR: niue
Wysłany: 2017-05-24, 16:39   

ja bym chcial taki item

piter131 
Java Power!! :D

Wysłany: 2017-05-25, 22:54   

Cześć,
szybkie pytanko. Gram soską na FB, dobiłem 25 lvl, ubiłem Andy (grisa z tristram i kowala nawet nie zadrapałem), teraz wybrałem merca z 2 aktu z medytacją (w końcu nie ma problemu z maną...), niby coś tam ubijam, ale np. do Radamenta mam problem się zbliżyć i go zatłuc - twardy skubany. Powalczę jeszcze w a2, wbije lvl i powinno się udać.

Jakieś porady jak sobie taką soską poradzić? Merc ma 9ll ale jak jest większa grupa to pada. Muszę mu jakąś broń ogarnąć i wrzucić tam czachy dla ll chyba.

Pytanie też na koniec, czy po wypuszczeniu wersji końcowej trzeba cisnąć od nowa? Czy można tą postacią co teraz latać?

Super mod, czekam na więcej !

Nizari 
Beyonder

Wysłany: 2017-05-25, 23:22   

Na niektóre potwory (np wszystkie rodzaje szkieletów) wysysanie życia nie działa. Chyba że poprzez klątwę. Jedynym sposobem by sobie poradzić jest wbicie lvl i znalezienie lepszych itemów. Polecam pochodzić na Vivian Vixen i Prastarego Koza. Są blisko wp w obu monastyrach.

Niestety, wszystkie postacie stworzone poza wersją finalną będą niekompatybilne, wynika to z ilości zmian :(:: Na pocieszenie: a może następnym razem czarka na "Piorunujący gniew"?

Skoro mowa już o Radamencie, to jako ciekawostkę, a obiecałem je od czasu do czasu umieszczać, podam kilka ze zmian tyczących się questów (w niedostępnej wciąż wersji finalnej):
- księga z Radamenta daje +2 zamiast +1 do wszystkich umiejętności
- złoty ptak daje 175 zamiast 20 życia
- księga Lam Esena daje 12 stat zamiast 5
- Izual daje +3 zamiast +2 do wszystkich umiejętności
- permanentny portal do świątyni Nihlathaka
- starożytni na normie dają 5 mln expa (oznacza to +1 lvl na poziomie na którym gracz jest w stanie ich ubić)

:582:
Nizari#2580

gimopl 

Wysłany: 2017-05-26, 17:08   

A jak jest z krowim poziomem? Nadal trzeba uważać na króla czy można śmiało będzie lać wszystko i wszystkich? ;d

Nizari 
Beyonder

Wysłany: 2017-05-26, 17:11   

Nie trzeba uważać na krowiego króla :)
Nizari#2580

Penumbra 

Wysłany: 2017-06-04, 14:17   

Yo, mam pytanko: czy jest na normie u ciebie JAKIKOLWIEK item który daje przeszywający atak? razortail jest niestety na koszu dopiero :) no i unikatowe oszczepy, do tej pory nie wydropiłem żadnego.

Btw fajny mod, tylko uniq są w miarę do siebie podobne. prawie każdy ma @, skill i progi.

Nizari 
Beyonder

Wysłany: 2017-06-04, 14:34   

W wersji w którą grasz nie ma niczego takiego, a jedyne unikatowe oszczepy na normie to te dla amazonki.
Z unikatami faktycznie jest taki problem, ale z drugiej strony, w tym modzie bez @ większość itemów była by kontrowersyjna z racji zupełnego braku wzmacniania przeżywalności postaci. W 2.0 rozwiązałem ten problem balansując każdy item osobno oraz wprowadzając "super moce" o których nieraz już wspominałem.
Nizari#2580

Naerys 
Valar Morghulis

Wysłany: 2017-06-04, 19:45   

Eee a jakbyś mógł mniej więcej ocenić, w ilu % mod jest gotowy, to byś dał tak ze 75%? :571:

Nizari 
Beyonder

Wysłany: 2017-06-04, 21:14   

~85%
Nizari#2580

Penumbra 

Wysłany: 2017-06-04, 22:27   

A jest coś, w czym zwykły user jak ja mógłby pomóc, by przyśpieszyć pracę? Znam podstawy c++ oraz html i css gdyby trzeba było zrobić stronkę www specjalnie pod moda (tylko trzeba odświeżyć wiedzę :D ).

Nizari 
Beyonder

Wysłany: 2017-06-05, 12:50   

Brzmi ciekawie, napisze do Ciebie pw.
Nizari#2580

Naerys 
Valar Morghulis

Wysłany: 2017-06-11, 21:39   

Nizari napisał/a:
~85%

bedzie trza czekac do 100% czy moze wyjdzie wczesniej jakas wersja demo z 1 aktem i gracze wylapio ewentualne bugi? bo do 100% to pewnie z rok jeszcze sobie poczekamy :567:

Odpowiedz do tematu