..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Stan moda
Autor Wiadomość
Nizari 
Beyonder

Wysłany: 2017-06-11, 21:55   

Musiałbym pomyśleć, jak ograniczyć wersje demo z 1 aktem. Teoretycznie (podkreślam teoretycznie) jestem w stanie opublikować takie coś nawet jutro-pojutrze.
Nizari#2580

gimopl 

Wysłany: 2017-06-12, 13:32   

Szybkie pytanie. Pod jaką wersje patch'a będzie mod? ;d

Nizari 
Beyonder

Wysłany: 2017-06-12, 14:56   

Tak jak zawsze, 1.13c. Bez obaw co do tego. Załącze wszystko co niezbędne do zrobienia downgrade'u, wraz z instrukcją.
Nizari#2580

gimopl 

Wysłany: 2017-06-12, 16:21   

No to pozostaje mi tylko czekać :D

P.S: Z innej beczki, jeśli zdecydowałbyś się zrobić demo, to czy było by tak samo jak z betą odnośnie postaci czy może po wyjściu full wersji, można było by grać dalej? :)

Nizari 
Beyonder

Wysłany: 2017-06-12, 16:28   

Nie wykluczone, że można by grać dalej.
Nizari#2580

Naerys 
Valar Morghulis

Konto na BN: niue
Klan: niue
Konto na IDR: niue
Wysłany: 2017-06-12, 20:12   

to wypuść te demo w najblizszym czasie pls bo juz teraz prawie nikogo tu nie ma, a za jakis czas to bedzie tu juz tylko item na sb pisal 1st :572:

rafineria888 

Konto na IDR: rafineria888
Wysłany: 2017-06-12, 22:26   

A ja twierdzę, żeby nie wypuszczać wersji demo przynajmniej do 95% gotowości Apokaliptic.

Jest jeszcze kwestia tego, że błędy mogą się pojawić w kolejnych aktach (wykraczających poza demo) i w późniejszej fazie gry. To jest w sumie duży problem i jeżeli mod będzie naprawdę mega wielki to ja zamiast demo wydałbym betę na etapie 99% gotowości moda, gdyż wtedy można wyłapywać błędy wszędzie i skutecznie.
Generalnie to Apo powinien być modem, do którego ludzie będą wracać w roku 2025, więc musi być bezbłędny :569:

OCZYWIŚCIE wersja beta udostępniona tylko dla garstki beta testerów!!

Naerys 
Valar Morghulis

Konto na BN: niue
Klan: niue
Konto na IDR: niue
Wysłany: 2017-06-12, 22:50   

bezbłędny bedzie jak ludzie w niego zagrają i wyłapią te bugi
"OCZYWIŚCIE wersja beta udostępniona tylko dla garstki beta testerów!!"
no pewnie, bo tutaj tyle ludu że jest w czym przebierac...
"Jest jeszcze kwestia tego, że błędy mogą się pojawić w kolejnych aktach"
co ty nie powiesz xD ale wiekszosc bugow pod wzgledem grywalnosci bedzie mozna wylapac, a jakies bugi dot questow to pikus
"A ja twierdzę, żeby nie wypuszczać wersji demo przynajmniej do 95% gotowości Apokaliptic."
i tak juz zbyt dlugo czekalismy, jak chcesz czekac az forum calkowicie padnie to powodzenia

Sheani 

Wysłany: 2017-06-20, 13:56   

moze usuniecie andariel ? badz tez po prostu zbustoowanie statow do niewyobrazalnego poziomu co uniemozliwi jej zabicie i cofniecie procesu po starcie pelnej wersji

mam tak wielka ochote pograc ze z przyjemnoscia wespre projekt finansowo jesli pojawi sie opcja paypala

i mam nadzieje ze ten1 akt sie pojawi szybko jako ze jestem zawiedziny l2 revolution po tym jak okazalo sie pay to win 9( a glod za swiatem fantasy pozostal ;)

boski2 
Crimson Dervish

Konto na IDR: boski
Wysłany: 2017-07-14, 19:02   

A ja radzę cierpliwie poczekać.
Wiem, że mod już trochę czasu powstaje, ale to tylko znak, że twórcy naprawdę chcą go dopracować w każdym calu, co mnie bardzo cieszy.
Każdy dzień to krok do przodu i tego się trzymajmy.
Nadal powtarzam wszem i wobec, że to jedyny mod, prócz IDR, który mnie interesuje, życzę więc sukcesu ;-)

Anubin 

Grafik 3D

Konto na BN: anubin#2524
Klan: Komturia Zachodniej Marchii
Konto na IDR: anubin
Wysłany: 2017-07-18, 13:41   

Gratulacje wydania wersji przedpremierowej. Na pewno przyjrzę się bliżej temu projektowi w odpowiednim czasie. Pozdrawiam i życzę dalszych owocnych prac nad projektem.

Odpowiedz do tematu