..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Realm Down
Autor Wiadomość
sadi123 

Wysłany: 2017-08-25, 18:15   Realm Down

Witam, posiada ktoś sprawdzony sposób lub program który pozwoli ominąć RD? Trwa to już 7 dzień a ja mam dość nie po to kupowałem grę by nie móc w nią grać. Próbowałem paru programów do zmiany IP takich jak CyberGhost (Pograłem 1 dzień następnego dnia gdy wchodzę do battlenetu wyskakuje błąd "Połączenie zostało przerwane proszę połączyć się ponownie" ) Miałem także Kepard'a Podobna sytuacja co w CyberGhoscie następnego dnia nie chciał zatrybić, było jeszcze parę innych ale w nich nawet nie moglem połączyć się z BN za pierwszym razem wiec daruje sobie wypisywanie ich wszystkich. Liczę na pomoc bo tak jak pisałem nie po to kupowałem tą grę by z niej nie korzystać.

Miłego dnia :)

Eps 
JuniorAdmin

Wysłany: 2017-08-26, 06:13   

Warto załatwić sobie u dostawcy usługo internetowych z którego aktualnie korzystasz, pulę zmiennych numerów ip.

sadi123 

Wysłany: 2017-08-26, 12:51   

A są jakies inne opcje?;/ dziś próbowałem udostępnić sobie internet z telefonu i tam odpalić Diablo no i na wszystkie inne serwery pozą europką mogę wejść wyskakuje mi tam ponownie błąd "Połączenie zostało przerwane proszę połączyć się ponownie". Trochę słabe ze strony Blizzarda że takie coś się dzieje

Odpowiedz do tematu