..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Witajcie!
Autor Wiadomość
Avedo 
Ladder Europe

Konto na BN: Avedo
Wysłany: 2017-09-08, 10:44   Witajcie!

Witajcie, wiem, że to forum nie jest tak żywe jak było kiedyś, nie mniej wiem, że dalej gra trochę ludzi na d2. Teraz, kiedy na battle necie blizzard zaczął coś robić, a także szukać ludzi do pracy nad nowym projektem dotyczącym starszej wersji Diablo pojawiły się plotki nt. ewentualnyego odświeżenia tej gry.

Jakoś tak od dłuższego czasu zaczęło mnie ciągnąć żaby trochę pograć na closed battle.net, nigdy jednak nie grałem jakoś specjalnie długo, a jestem sam i tutaj mam pytań parę:

1. Szukam kogoś, dzięki któremu mógłbym mule robić (przerzucać przedmioty). Fajna byłaby współpraca - ktoś mi by w tym pomagał, a ja mu. Można dostać blokadę na konto już po 3 szybkich relogach, więc stary solowy sposób jest trochę problematyczny! Znalazła by się taka osoba? :)

2. Jak to jest z tymi kanałami chatowymi i stworzonymi grami? Domyślnie jestem na POL-1, a tam w godzinach szczytu jest może 30~ ludzi, czy da się przejść na jakiś bardziej zaludniony chat angielski?

3. opcjonalnie, jeśli jest tutaj jakiś stary wyjadacz który rozumie wartość przedmiotów (chciałem zadać to pytanie w trade, ale skoro już tworzą tutaj temat...), to czy amulety, heady, które dają sam +2 skill są coś warte, czy raczej musi być to przedmiot bogaty w staty?

Dzięki za ewentualne odpowiedzi :)

Odpowiedz do tematu