..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wersja przedpremierowa - opinie/pomysły/sugestie itp
Autor Wiadomość
Jamesoon 

Wysłany: 2017-09-10, 15:43   

Hej, zalozylem tutaj konto, by pogratulowac Tobie swietnie zrobionej modyfikacji. Utłukłem dzisiaj Mefista nekro na trucizne, z ktorego wyszedl najsilniejszy build - obrazenia do 8k dmg. Szkoda, ze mi gre wywalilo gdy wlazlem do portalu do IV aktu. Setow w modyfikacji dales tyle, ze na 40 lvlu mam 33 rozne niekompletne zestawy, ktorych nazwy musialem sobie ponotowac, by sie w tym jako tako orientowac. Taka mala prosba, gdy bedziesz mial czas - czy zrobisz liste RW do tej wersji ? Zrobilem ''Ducha'' w mieczu i wyszedl, ale bez skilli. Jeszcze raz gratuluje moda i dzieki !

pawes93 

Wysłany: 2017-09-10, 17:12   

Jamesoon, wywalilo bo to wersja przedpremierowa/beta.
Nizari mial na weekend dac 4 akt ale cos nie wyszlo... a szkoda bo mod swietny.

ps. Ja barbem z setem madawca na rzucane topory uciulalem 13k dmg, ale cos slabo bije, mysle ze mobki maja sporo % na fizyczne.

Nizari 
Beyonder

Wysłany: 2017-09-11, 11:09   

pawes93 napisał/a:
ps. Ja barbem z setem madawca na rzucane topory uciulalem 13k dmg, ale cos slabo bije, mysle ze mobki maja sporo % na fizyczne.

Nie mogłeś osiągnąć 13k na tym secie, nawet z rybką full na max dmg. Takie obrażenia z dystansu to wina blizzardowskiego buga, który bardzo źle wyświetla obrażenia z dystansu. Naprawiłem go, a co za tym idzie, nie używasz któregoś z plików dll, będących obowiązkową częścią moda.

W rzeczywistości masz około 2,5 - 3k dmg.
Nizari#2580

pawes93 

Wysłany: 2017-09-11, 11:40   

To by sie zgadzalo, dzieki. Moge miec cos pozmieniane bo robiac downgrade, gra wogle nie dziala, a po skopiowaniu plikow bez downgrade'u (na patch 1.14d) gra dziala. Gram tylko na single wiec wystarcza mi frajda z przechodzenia gry solo i zbierania nowych setow. Szkoda ze wyjatkowe bronie rare i uniq maja tak wysoki lvl req. w pierwszej czesci gralem glownie bronmi ktore upgradowalem w kostce ;)

Pozdrawiam i owocnych prac, czekam(y) z niecierpliwoscia.

Nizari 
Beyonder

Wysłany: 2017-09-11, 20:25   

Nie grając na 1.13c nie grasz tak naprawdę w tego moda, a jedynie w jego "szkielet".
Nizari#2580

Arakiel 
Piszczyciel

Konto na IDR: Arakiel
Wysłany: 2017-09-11, 21:38   

Panie, Ty nam tu nie gadaj tylko obiecane przedawnione akty dej... do testowania oczywiście, żebyś wiedział szybko czo spartoliłeś :D

Jamesoon 

Wysłany: 2017-09-12, 11:28   

Panie, nie popędzaj twórcy. To od jego dobrej woli zależy, kiedy odda do użytku efekty swojej pracy. Lepiej poczekać na dopracowanego moda, niż męczyć się z zabugowanym govnem.

Naerys 
Valar Morghulis

Konto na BN: niue
Klan: niue
Konto na IDR: niue
Wysłany: 2017-09-12, 12:42   

Jamesoon napisał/a:
Panie, nie popędzaj twórcy. To od jego dobrej woli zależy, kiedy odda do użytku efekty swojej pracy. Lepiej poczekać na dopracowanego moda, niż męczyć się z zabugowanym govnem.

masz racje, dajmy mu jeszcze ze 3 lata zeby dopracowac mod, przeciez nikt nie chce grac w zabugowane govno xDD

Obishedo 
D1, D2 LoD, D3 RoS

Konto na BN: Obishedo
Klan: DoT / EPI / ZROM
Konto na IDR: ------------
Wysłany: 2017-09-14, 00:11   

"Nigdy nie trać cierpliwości – to jest ostatni klucz, który otwiera drzwi."

http://www.youtube.com/obishedo

boski2 
Crimson Dervish

Konto na IDR: boski
Wysłany: 2017-10-19, 06:34   

Weźcie pod uwagę, że to nie robot i poza pisaniem moda ma też inne zajęcia w życiu. Chcecie mieć JUŻ? Może pomóżcie, to skończy wcześniej.

Karti 

Konto na IDR: Karti6
Wysłany: 2017-10-24, 02:07   

boski2 napisał/a:
Weźcie pod uwagę, że to nie robot i poza pisaniem moda ma też inne zajęcia w życiu. Chcecie mieć JUŻ? Może pomóżcie, to skończy wcześniej.

To żaden argument akurat. Pozwól, że przytoczę Ci jego informację z 4.09, którą pozostawił bez jakichkolwiek późniejszych wyjaśnień:
Nizari napisał/a:
Ok, dam IV akt. Akurat na weekend, czyli za kilka dni :)

A poza tym, jak ma mu ktoś pomóc, skoro nikt tutaj praktycznie się nie zna na modowaniu? :?:

boski2 
Crimson Dervish

Konto na IDR: boski
Wysłany: 2017-10-27, 09:37   

Jak nie dał, to łatwo się domyślić, że z jakiegoś ważnego powodu (Czasem lubi się coś sypnąć w stylu domina i trzeba to naprawić od zera). Może to i w dobrym tonie jest wyjaśnić powód opóźnienia, ale czy warto rozliczać autora z wszystkiego, co powie?

Dla tych, co się dziwią, czemu go tak bronię: nie, w żaden sposób mu nie pomagam, nie chce mi się tego uczyć, póki co mam matury i egzaminy; ale sam lubię tworzyć różne rzeczy i wiem, jak to czasem bywa.

Dla tych, którzy pokuszą się o nazywanie mnie hipokrytą (co, nawołujesz do pomocy, a sam nic nie robisz bla bla ):
A czy ja napisałem, że chcę gotowy mod JUŻ?
Jak już napisałem, rozumiem autora, pozostawiam mu wolną rękę w kwesti czasu tworzenia i życzę sukcesu.

Jamesoon napisał/a:
Lepiej poczekać na dopracowanego moda, niż męczyć się z zabugowanym govnem.

This^

Karti napisał/a:
A poza tym, jak ma mu ktoś pomóc, skoro nikt tutaj praktycznie się nie zna na modowaniu? :?:

Skoro tak, to tym bardziej powinni się zastanowić.

Karti, postaw się na jego sytuacji. Albo przypomnij sobie Wydarzenia na IDR i płacze tych, którzy im nie sprostali, albo w ogóle nie próbowali. Wtedy też stałem po stronie Autora, wiesz kogo ;-)

Edit.
Arakiel napisał/a:
No to zdaj tą mature i komentuj.

Dzięki za wsparcie, teraz napewno zdam na 5.
Ostatnio zmieniony przez boski2 2017-10-28, 09:11, w całości zmieniany 1 raz  

Arakiel 
Piszczyciel

Wysłany: 2017-10-27, 17:04   

No to zdaj tą mature i komentuj.

Eps 
JuniorAdmin

Wysłany: 2017-10-28, 13:46   

Arakiel trzymaj się tematu bo Twój post nic tutaj nie wnosi. ;)

Arakiel 
Piszczyciel

Wysłany: 2017-10-29, 18:40   

Wnosi. Wnosi tyle, że wśród dorosłych ludzi panuje przekonanie, że jak się powiedziało A, to trzeba powiedzieć B. Więc jak Niz podał konkretną datę, to chyba ponaglanie i dopytywanie się oczekujących userów nie jest czymś dziwnym :O Tak więc wnosi tyle, że spożytkuj energię marnowaną na takie posty na nauke do matury lepiej :p
A to czy oczywiście kiedykolwiek zechce wydać swoja prace to inna sprawa ofc :)

Odpowiedz do tematu