..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wasz najlepszy dzisiejszy drop
Autor Wiadomość
Orson 

Wysłany: 2017-12-19, 10:12   

No pięknie ASX76 :)
Eth zbroja, 4 sox, 1131 def Cię nie zadowala? Chętnie ją przyjmę...:P
Ja na razie czarką szwendam się po Andy, Mefie i Hrabinie na koszu.
Mam już Insi w kosie ale za to 17 aura :)
Najlepszy mój drop to Gheed 39 mf z baalruna :)
Z runek to Pul z kuźni jak dotąd najlepsza.
Liga MF#7: 96,40
Liga HRs#7: 79,40

I nie zadzieraj pan ze mną, bo to bracie na dobre nie wyjdzie. No!

ASX76 

Konto na BN: Atlantyd
Wysłany: 2017-12-19, 14:14   

Liczyłem na 3 sox, bo jak na razie stać mnie ino na tańsze słowa runiczne :P
Oczywiście te 4 sox też się przyda, tyle że później. No, chyba że uda się wydropić coś lepszego ;)
Niedawno wykosztowałem się na Wizziego za UM i wbrew pozorom był to dobry interes - z zaliczonym progiem 63 fcr można trochę poszaleć, aczkolwiek lagi zdarzają się prawie w każdej grze... Czarka na Orb i Ścianę Ognia, więc szwendam się głównie po Starożytnych Tunelach + Mauzoleum & Krypta. Kur...na chata, gdybym miał większy MF, to już dawno bym opływał w luxusy ;)
Merc ma na łbie Maskę Tal Rasha, w rączkach kokosi crapny Insight, a na barkach dźwiga Dym ;) Wyprawy na Mefika Hell okazały się stratą czasu. Za pierwszym razem dał Reapera (questowy), za drugim hełm Wilhelma, a potem tylko crap z niego leciał. Sama podróż do niego do przyjemności nie należy zważywszy na stosunkowo niski fcr. Ani razu nie padłem podczas tele, ale oczopląsu można dostać ;) Trzeba przyznać, że jest dość ruchawy, gdyż nawet Sidła Kelpie spowalniające o 75% nie zabezpieczyły merca w 100% i kilka flaszek "energetycznego paliwa" mus mu zapodać - nie bawię się w walenie (pardon za wyrażenie) Mefika zza "rzeczki", ponieważ okolice niebezpieczne i łatwo se ściągnąć na łeb wampiry, albo i członków Rady, tym bardziej, że wiecznie napalony najemnik rzuca się na pierwszego lepszego ;) Innymi słowy: face to face - merc zajmuje uwagę Mefa, a czarka stojąc z boku puszcza orby + ściany ognia :P Zdecydowanie najfajniej Siła Kelpie działają na Baala :P
Ładny Gheed, a i Insi robi wrażenie :)
U mnie z Kuźni na Koszu wyleciał Lem, a mogło być znacznie gorzej ;) Na Hellu to jeszcze się wybiorę. Kiedyś ;)
Z tego co pamiętam, UM na Koszu to max.
Zaletą korzystania ze Ściany Ognia jest choćby to, że da się ją rzucić na większy dystans, a Fire Ball musi lecieć, żeby dolecieć ;) Akurat nieumarli najczęściej nie należą do "demonów szybkości", a poza tym merc utrzymuje ich w kupie, więc płoną całkiem spoko ;)

ASX76 

Wysłany: 2017-12-21, 11:56   

Czas na kolejny meldunek z pól bitewnych.
Jako że miałem już serdecznie dość białych: shako, kadyceuszy i innych takich, w końcu doszedłem do słusznego wniosku i zainwestowałem w: Skulldera (2 pule) i Pięść Maga (pul), zatem wciąż trzymam się progu 63 fcr. No bo ileż można latać na Hellu w Skradaniu się, tym bardziej na 87 lvl-u? :lol:
Z runek wyleciał Mal w Zaginionym Mieście - czasami masakruję tam co ciekawsze skupiska mobów ;)
Natomiast z itemów zbroja IK - czym prędzej sprzedałem ją za Gul :P
Warto jeszcze wspomnieć o Laskoszczycie - fajny armor, który jednakowoż sprzedałem za Pula - póki co i tak nie mam jak z niego korzystać, a miejsce w skrzynce się przyda ;)
Po raz pierwszy w historii gry w "Diablo 2" udało się wydropić jewel 40 ed (niestety bez ias), jak również wielki talizman 40% do złota. :o
A lagi w dalszym ciągu... Kuźwa, już 2 razy przez nie padłem... :?

ASX76 

Wysłany: 2017-12-22, 17:01   

Wreszcie padł Monarch i zrobiłem Ducha. Próg 105 fcr został osiągnięty, co przekłada się na o wiele większy komfort gry. W Czeluści dropnęło shako (w końcu doczekałem się złotego) o "oszałamiającym" 99 def ;) Sprzedałem za Chama :P
Aha, no i jeszcze Gheed, oczywiście crapny, 21% MF ;)

Orson 

Wysłany: 2017-12-23, 09:46   

Ja też znalazłem Monarchę...ale pękniętą :P 104 def. Chyba zrobię w niej ducha bo w końcu nie def jest ważny tylko te 35% fcr hehe
Poza tym Viper 28 od Andy.

ASX76 

Wysłany: 2017-12-23, 16:38   

Nieźle :) Tego Vipera to warto sprzedać, póki jeszcze jest coś wart...
Dla czarki polecam Skullder, a fcr i resy lepiej dobić z innych itemów, np. Wizziego, który powinien być już tańszy (swojego "kupnąłem" aż za UM).
Co ciekawe, Blizzard wreszcie (z)robi(ł) porządek z botami i cziterami, bo jak do tej pory nie widziałem ani jednego... :shock: :D

W międzyczasie robię Kick-Assę. Bardzo fajny i diablo niedoceniany jest zestaw Cleglawa (miecz, tarcza i rękawice): 35% szansy na druzgocące uderzenie, 6% mana za każde trafienie, 20% IAS, elegancka premia do skuteczności ataku, spowalnia cel o 25%, 50% szansy na zabójcze uderzenie (nie wiem tylko, czy to się liczy dla Kickerki...), czas działania trucizn zmiejszony o 75%, odrzut... Co do użyteczności tego ostatniego można polemizować ;) Banalnie tanio i piekielnie skutecznie. Noszę również Angel Combo.
Do tego dorzucić: hełm Wilhelma + zupgrejdowanego Jeźdźca Rzezi = 85% szansy na CB.
W celu zaokrąglenia CB do 100% - Przymus... może będzie ;) A teraz czekam na pochwały za kreatywność... :P

Orson 

Wysłany: 2017-12-27, 11:14   

Duże brawa za kreatywność ASX76 :P .
Właśnie dzisiaj wypadł mi miecz Cleglawa, Rece gdzieś mam na mułach i tylko tarczy brak ale łatwo ją wydropię.
Generalnie ja zawsze zbieram wszystkie sety z małymi wyjątkami (Naja, Milabrega, Niebiańscy Bracia), bo przydają się bardzo przy tworzeniu nowych postaci.
W Święta nie miałem czasu na grę ale teraz może wreszcie trochę polatam czarką w ciekawe miejsca i coś znajdę lepszego niż crapy.
Skuldera mam ale wolę Vipera dopoki nie wydropię Wizziego
Co do Kick Assy to kiedyś próbowałem nią grać ale nie starczyło determinacji.
Może w połowie laddera ją zrobię jak będzie z czego.
Botów nie ma i to jest problem, bo nie ma baalrunów tyle co dawniej. Ciężko będzie dojść do poziomu 90+
Wszystko ma swoje dobre i złe strony.

ASX76 

Wysłany: 2017-12-28, 11:10   

A dziękuję :wink:
Oczywiście tej tarczy najlepiej szukać na Normalu.
Latałem czarką w ciekawe miejsca (raptem trzy) i w końcu mi się znudziło - za dużo klikania ;) Zapragnąłem wypraw na Diablo i Baala trwających o niebo krócej, więc zrobiłem swoją ulubioną postać, czyli trap assę (a gdyby jakimś cudem objawił się DC, to reset umiejętności i będzie chwilowa kickerka). Trapka jest znacznie przyjemniejsza w obsłudze, a dzięki szybkości nawet łażenie "z buta" przebiega stosunkowo szybko ;) Morduje o niebo sprawniej od czarki, co znajduje odzwierciedlenie w dropie. Shako z Diablo (tym razem sprzedałem za gul + ist), zbroja Tal Rasha ze zwykłej skrzynki na Zlodowaciałej Wyżynie (za: gul, ist, 4 male, um, 2 pule, 2 x sc 20 life), ładny Reaper (niestety non eth) z bossa koło Eldtricha, ist w Sanktuarium Chaosu, Verdungo w Czeluści, Gore Raider, eth CA 4 sox (a to cudko zmutowałem w kostce), kilka białych Monarchów...
Mam 2 wizzy, więc jakby co, mogę jednego odstąpić za free :)
Na MF Skullder to święty obowiązek! ;)
Z Kick Assą jest taki problem, że... Trapką gra się fajniej :wink:
Brak botów to żaden problem, tylko błogosławieństwo!! :D Primo - dzięki temu rynek itemów nie padł na pysk i można na nich godziwie zarobić... Secundo - brak irytującego spamu non stop (na poprzednich Ladderach nieraz nie było widać co dzieje się na ekranie...). Tertio - co w sumie przekłada się na większą motywację do giercowania :P
Ballruny są, tyle że rzadkie, niemniej wystarczy takiego "upolować" i się go trzymać :)
Ja tam z nich korzystałem rzadko, wyższe lvl-e nabijam sam poszukując itemów i hr-ów ;)
Po raz pierwszy grając trapką nie używam na mercu Olśnienia, lecz Reapera. A na Baala zakładam mu Sidła Kelpie i gdy już w nie wpadnie, to chłopczyk robi się bardzo nieruchawy, więc "dymam" go błyskami bez obaw ;)

ASX76 

Wysłany: 2017-12-31, 12:32   

Fleshripper (świetna broń!) z Baala, Vex z jednej fal u tegoż, więc dlaczego skoro jest tak dobrze, nie mogło być jeszcze lepiej? Zrobiłem więc CTA... I co się okazało? Gorzej już być nie mogło... 1 do Rozkazów... :lol: 7 istów (sprzedałem to "coś" za 2) jak kotu w... - 60 sekund działania mnie nie urządza... ;)

EDIT:
"Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło" ;)
Strata spowodowała, iż skusiłem się na Cowsy i za drugim razem padło LO, więc w sumie wyszedłem na dużego plusa :P

Orson 

Wysłany: 2018-01-04, 19:56   

Podziwiam Cię :)
Ja od Świąt jakoś nie mogę się zmusić do wejścia na BN.
Ale jest postęp; dzisiaj zajrzałem na forum to jutro chyba wreszcie zagram :P
Gratuluję i zazdroszczę zwłaszcza LO.

mesual 
smither

Konto na BN: diames2
Wysłany: 2018-01-05, 16:52   

LO bardzo ładny drop gratuluje.
Polecam jak ktos ma tele zwłaszcza soso podczas mf runow zajrzeć w dolne kurast pootwierac pare skrzyneczek:) mi w tym ladderze padły tam właśnie 2x vex i podstawą jest urwanie głowy eldrichowi, szczerze mówiąc najwiecej mi tam unikatów padło w tym ld :)

ASX76 

Wysłany: 2018-01-05, 21:53   

Dzięki! :)

A ja gratuluję Vexów :)
Ze swojej dwójki zrobiłem Ohma, którego zmarnowałem na najbardziej kiepskie CTA w historii ;) Skoro było już tak źle, że gorzej być nie może, to następnym razem może być tylko lepiej ;)

Dolne Kurast słynie z high runek, aczkolwiek jakoś się nie złożyło, żebym odwiedzał je częściej. Zapewne dlatego, że Assa nie ma Eni, choć z drugiej strony całkiem szybko biega, więc trza będzie i tam się pofatygować ;) Ileś tam Ladderów temu znalazłem tam Ohma, bodaj ze zwłok ;)

Eldritch - z sąsiedniego bossa jakiś czas temu wyleciał Reaper Toll, natomiast z niego samego lipa... ;) Inna sprawa, że wtedy miałem stosunkowo mały MF...

xvpablovx 

Konto na IDR: xvpablovx
Wysłany: 2018-01-06, 15:39   

Diabolo postanowil rzucic eth tomb reavera 3 sox midowe staty, i ist na krowkach oraz udalo sie zrobic ebug pala shield 414def 37 all res dzis :D

ASX76 

Wysłany: 2018-01-07, 13:02   

xvpablovx napisał/a:
Diabolo postanowil rzucic eth tomb reavera 3 sox midowe staty,

i ist na krowkach (ciach)

1. Łomatkoboskoczęstochowsko... :shock: Najbardziej pożądany przeze mnie item... Nie dość, że eth, to jeszcze i te 3 sox... + miodowe staty... Nie za dużo szczęścia jak na raz? ;) Tylko pozazdrościć! Gratulacje!! :D

2. Po tym szokującym pkt. 1, ist nie robi wrażenia... ;) choć i tak brawo! :)

ASX76 

Wysłany: 2018-01-10, 19:26   

Z rzeczy godnych uwagi ostatnio wyleciała Zaka w Dolnym Kurast. Jednakowoż nie ze skrzynki, lecz z bossa małp zagłady ;)
Wyprawy Na Baala obfitowały w exp, natomiast jakoś nic specjalnego nie dał, póki co. Raz nawet sypnął czterema złotymi itemami (i dwoma żółtymi) w jednym rzucie, lecz crapy straszne :P
W eth cv za pierwszym razem udało się zrobić Insight z 17 lvl aury regenerującej manę, a i pozostałe statsy niezłe... Nie to, abym był jakimś fanem cv (fatalny ias...), ale skoro lecą, a nic innego pod ręką nie ma... ;)
Aha, no i u Pindla padł diadem...
Niestety, żółty... :wink:

Odpowiedz do tematu