..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Serwery
Autor Wiadomość
Mithra1907 

Konto na BN: Doma
Klan: Diablo 2
  Wysłany: 2018-01-07, 18:57   Serwery

Cześć, dopiero zaczynam grać w Diablo jak na razie słabo idzie :/ myślałam nad próbą nauczenia się przez dołączenie do jakiegoś serweru.. co o tym myślicie? :)

Obishedo 
D1, D2 LoD, D3 RoS

Konto na BN: Obishedo
Klan: DoT / EPI / ZROM
Konto na IDR: ------------
Wysłany: 2018-01-08, 15:34   

Ja wolałem grać w Single Player zanim pograłem na Battlenecie. Dlaczego? Otóż Single Player to jest naprawdę duże wyzwanie. Przejść grę classic jak i LoD, bez jakiejkolwiek pomocy na poziomie Piekło to już prawie, że wyczyn. Mnie osobiście udało się tego dokonać każdą klasą postaci. Niestety nie w trybie Hardcore. On już był dla mnie na Singlu za ciężki. Jednakże przejść Softcore od A do Z solo to też sztuka. Na Battlenecie już nie było tak ciężko. Wbijasz 80 level w jeden dzień, nazbierasz itemki i robisz kolejną klasę... Tak naprawdę Battlenet posłużył mi jedynie do tego by zrobić solo Uber Tristram i nic więcej. To moje zdanie na ten temat. Może ktoś jeszcze wypowie się w tej kwestii.

http://www.youtube.com/obishedo

Penumbra 

Wysłany: 2018-01-08, 20:33   

A ja bym radził pograć online, ale na tych serwerach gdzie jest ludzi >15 (mało jest takich :P ). Jeśli zdecydujesz się na bn to uważaj na oszustów; co do botów to po ostatnich łatkach możliwe, że ich nie ma wielu z tego co się orientuję (nie gram na bnie, jak nie mam racji pozbawcie mnie złudzeń xD). Słowem, jak cię ciągnie na multiplayer to idź.
Mithra1907 napisał/a:
dopiero zaczynam grać w Diablo jak na razie słabo idzie

Graj postacią nie walczącą wręcz, by nie była zależna od dobrej broni. Normal oraz koszmar starasz się iść jak burza, expiąc przy okazji, a na piekle starasz się zdobywać przedmioty. Tak w skrócie, by oszczędzić ci czasu xd

Mithra1907 

Wysłany: 2018-01-08, 21:22   

Bardziej chciałabym się poduczyć ale żeby nie było tak, że co jakiś czas ginę, co jak na razie często się zdarza :/ (zaczęłam grać w święta) zamiast porządnie grać na multiplayerze

Mithra1907 

Wysłany: 2018-01-14, 10:23   

Ogólnie polecano mi barbarzyńce na sam początek by ogarnąć co i jak, mam na nim 13 lvl i często ginę nawet jak mam najemnika :/

Obishedo 
D1, D2 LoD, D3 RoS

Konto na BN: Obishedo
Klan: DoT / EPI / ZROM
Konto na IDR: ------------
Wysłany: 2018-01-14, 13:27   

Amazonka - Zatruty Oszczep, Oszczep Zarazy, Walkiria - tym spróbuj. Mi się grało przyjemnie.

http://www.youtube.com/obishedo

Odpowiedz do tematu