..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Jal wyjść z obozowiska łotrzyc?
Autor Wiadomość
xena 

Wysłany: 2018-02-27, 16:45   Jal wyjść z obozowiska łotrzyc?

Jak wyjść z obozowiska łotrzyc z godzinę siedzę latam po wiosce i nie widzę żądnych klap gdzie mógłbym wydostać się na zewnątrz jak wyjść z obozowiska łotrzyc na modzie Alchemic pomóżcie błagam!!

BishoYo 
Chaos Leader

Konto na BN: BishoYo#2987
Wysłany: 2018-02-28, 20:48   

Drogą przez Kopalnię, do której wejście jest w Obozowisku.

(http://skull-corp.com.pl/alchemic/)
Zapraszamy!

xena 

Wysłany: 2018-03-02, 20:02   

A dasz rade dokładniej opisac np. kolo akary czy cos w tym stylu bo przeszukałem każdy zakamarek i nie widze?
P.S mam jeszcze takie małe pytanko odnoście graczy możecie polecić jakiś zajebisty mod do diablo 2 lod? Grałem w chaos empire naprawdę świetny diablo staje się wyzwaniem na hazardzie można kupić złote itemki nowe bossy sekrety itemki zakamarki do przeszukania pograłym w alchemic jeszcze nie grałem ale błędy mi wyskakują i kraszuje mi się gra nie da rady grać :/ może to być wina antyvira bo usuwa jakieś pliki które są zagrożeniem. Szukam szukam po internecie ciekawych modów jak ktoś coś ma dobrego do polecenia do niech napiszę plis. Pozdriawiam!

[ Dodano: 2018-03-03, 16:39 ]
Napisz ktoś jak może gdzie jest te wejście do kopalni pod obozowiskiem łotrzyc bo NAPRAWDE nie mogę znaleźć ?

[ Dodano: 2018-03-03, 16:48 ]
Proszę napiszcie gdzie jest wejście do tej kopalni w obozowisku szukam i nie mogę znaleźć

[ Dodano: 2018-03-03, 16:48 ]
Proszę napiszcie gdzie jest wejście do tej kopalni w obozowisku szukam i nie mogę znaleźć

BishoYo 
Chaos Leader

Konto na BN: BishoYo#2987
Wysłany: 2018-03-05, 14:37   

To przejście normalnie widać. Jeżeli go nie widzisz i błędy jakieś ci wywalają to źle masz wrzuconego Moda zapewne. Sprawdź też może nowszą wersję z mojej strony. Adres jest w moim podpisie na dole. Nowsza wersja się trochę różni i ma jakieś poprawki. Na stronie są też linki do serii filmów Gramy w Moda Genesis i pierwszy i drugi odcinek to jest chyba wyjście z Obozowiska. Tam możesz zobaczyć jak to powinno wyglądać.

(http://skull-corp.com.pl/alchemic/)
Zapraszamy!

Odpowiedz do tematu