..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Reset obecnego laddera - 15 czerwca 2018 r.
Autor Wiadomość
Finrod_mw 

Wysłany: 2018-06-18, 09:08   

Czy ja wiem czy beznadziejny. Fakt - ma problem w niektórych lokalizacjach jeśli idziemy samotnie (np. robacze) ale jeśli chodzi o self found to jest banalny. Różdzka - u kupców, amu +3 summon banalne na gamble, to samo z obręczą +3 summon. Tarcza +2 necro też nie jest specjalnie trudna do znalezienia. Do tego w przypadku gry na BNET bardzo łatwo zrobić rw "olśnienie" dla merca i problem braku many znika - a wtedy wybuch zwłok pokazuje swoją prawdziwą siłę...
Runes: 30/33

rafineria888 

Konto na IDR: rafineria888
Wysłany: 2018-06-20, 21:39   

I co, gracie to HC czy nie?
Szukam kogoś, bo na public zaraz dostane pk.

Masyw 

Konto na IDR: masyw
Wysłany: 2018-06-20, 22:27   

Ja grałem nawet się z finrodem spotkaliśmy parę razy ale ripłem na 82 trapką więc na razie robię sobie przerwę. A co do public gierek ja bardzo lubię grać z randomami diablo ma całkiem fajne community jeżeli o to chodzi.

rafineria888 

Wysłany: 2018-06-21, 12:30   

Rip hammer 75lvl. Dla mnie ladder się już skończył.
Ludzie na hc latają z griefami, CtA, enigmami... szkoda gadać. Czekam na sierpień, albo wrzesień jak będzie reset laddera na IDR.

Finrod_mw 

Wysłany: 2018-06-21, 20:22   

Ja ripłem sorc na 78 więc został mi hammer. Ja tam sobie na luzie gram z bratem, czasem tez na public i szczerze mówiąc zwisa mi to i powiewa z czym ktoś lata, nie ścigam się z nikim więc w sumie co by miało mnie to obchodzić :)

Btw, mieliśmy z Masywem całkiem spoko ekipę jak robiliśmy act 2 hell - było zabawnie. Mi udało się wyjść z gry przy 15 HP, Masyw też coś podobnie :D Generalnie kwintesencja HC :)

rafineria888 

Wysłany: 2018-06-21, 21:54   

Tak... ja jestem mega szczęściarzem, bo hammerem miałem z 10 takich sytuacji. Zaliczyłem ripa jak biegłem do wp w 5 akcie. z****** mnie impy tak szybko, że na 1300hp nie zdążyłem użyć full potiona.
Macie jakiegoś discorda, czy coś? Na HC nie ma już publicznych gier prawie, a pograłbym z kimś.

gomez898 

Wysłany: 2018-07-21, 08:56   

Ja gram na SC ladder,
w obecnym ladderze raczej sporadycznie.

Ale jakby ktoś nie grał obecne i chciał wiedzieć jak wygląda sytuacja, to powiem jak to teraz wygląda.
Niestety - botów jest masa!
W poprzednim ladderze (grudnowym) blizz zbanował dosłownie wszystkie boty. Po 2-3 miesiącach botterzy wrócili.
I w obecnym ladderze (czerwcowym) boty są od samego początku, nie było żadnych banów.
Więc ekonomia jest jak to z botami, już w pierwszym tygodniu były osoby na JSP sprzedające 6x shako po cenie znacznie poniżej rynkowej, lub po kilka różnych HRs.

HRs dość długo były coś warte,
Jah/Ber wciąż chodzą po 130fg.

Ale poza tym już wszystko jest już tanie.
shako = 1fg
ist = 4fg
unid torch = 15fg
itd.
A minął dopiero miesiąc laddera.

Słowem mówiąc, ladder z grudnia 2017 był wyjątkiem, a teraz wszystko wróciło do normy :D Ceny i tak są chyba nieco wyższe niż w starych ladderach, gdzie jeszcze więcej ludzi botowało.

Są też zalety botów - dzięki temu zawsze jest dużo gier Diaruns / Baalruns. Ludzie się nawet fatygują żeby konfigurować boty robiące BRs norm, żeby ludzie sobie podexpili ;)

Przyjemniej się grało bez botów, ale co poradzić ;p
Jak na blizza to i tak jest nieźle, że choć trochę wspiera tak starą grę.

Benny 

Konto na BN: Było może będzie...
Wysłany: 2018-07-22, 11:45   

Cytat:
Ludzie się nawet fatygują żeby konfigurować boty robiące BRs norm, żeby ludzie sobie podexpili ;)

z tego co widziałem grając ostatnio to takie boty reklamują sklepy z itemami
nie jest to więc czysto bezinteresowne

Finrod_mw 

Wysłany: 2018-07-23, 06:13   

Botów jest sporo - potwierdzam. Ale tych z reklamami póki co nie widziałem. Chyba, że to kwestia HC bo gram tylko tam...

jin12345 
nic

Wysłany: 2018-07-26, 17:16   

Gdyby nie boty ta gra była by już martwa, słyszałem, że duża część botterów odzyskała klucze po grudniowym banie, w sumie to chyba prawda bo sam odzyskałem za loadera wow, podobno niebiescy się osrali, że po banie grało 1/10 tego co wcześniej więc pooddawali klucze, moze to "fake news", ale sam pamiętam że było ok 1-3k świeżo po odzyskaniu moich kluczy, teraz jest 12-15k.

W sumie nie zdziwiłbym sie jeżeli byłby to ostatni ban wave w D2, liczby musza sie zgadzac, nikt nie bedzie inwestowal dodatkowych srodkow w gre, w ktora gra ~1k osob.

D2HD to co innego, chyba przetestowali systemy na D2, potem beda masowo banowac przy D2HD, i tak ludzie kupia kolejne kopie przez jakis czas, pozniej oleja jak z D2, zwazywszy, ze juz podobno spokojnie dzialaja private hacki na SCR.

Moje trzy grosze
cya

Odpowiedz do tematu