..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
alchemic szybkie pytanie
Autor Wiadomość
xena 

Wysłany: 2018-06-23, 16:32   alchemic szybkie pytanie

Mam takie pytanko gram w diablo 2 lord alchemic na patch 1.10 w 1 dzień wbiłem 14 lvl gdzieś mam najemnika z 1 aktu i tu jest problem bo nie może nosić pierścieni amuletow rękawic pasa butow nosi tylko zbroje helm i bron to jakiś dagger? O co chodzi ? nie może wszystkie nosic pomóżcie problaem alchemic 3.0.

P.S coś jest nie tak krwawej wrony nie ma pod maozoleum ani w krypcie na cmentarzu tez nie.
Siedliska zla nie znalalzem pod kopalnia choć przeszukałem każdy zakamarek

BishoYo 
Chaos Leader

Konto na BN: BishoYo#2987
Wysłany: 2018-06-23, 19:39   

Standardowo w D2 najemnik nosi chyba tylko hełm, zbroje i broń (już nie pamiętam no ale na pewno nie wszystko) więc Mod nie działa u ciebie prawidłowo tak jak powinien. Coś tam się miesza a powodów może być wiele, najczęściej to dlatego że ma się więcej kopii D2 na dysku lub się kopiuje folder z grą.

W Kopalni są 2 przejścia i jedno prowadzi do Siedliska.

Na Cmentarzu jest jeszcze jedno wejście pod ziemię.

(http://skull-corp.com.pl/alchemic/)
Zapraszamy!

xena 

Wysłany: 2018-06-23, 19:51   

Krwawa wrone znalazlem jest ukryte przejście możliwe ze z sieldliskiem zla jest podobnie. Niby wszysko chodzi idealnie i nie widze zadnych bledow ale martwi mnie jedna rzecz nie moge mercowi dac pierscieni amuletow butow i rekawic i pasa do noszenia nie wiem czemu to jakiś bug jest czy co może jakies specjalnie przedmioty musi nosic za bron mercowi z 1 aktu moge tylko zalozyc sztylet i cos jeszcze chyba noz do rzucania

[ Dodano: 2018-06-24, 16:25 ]
Chodzi o to że mój najemnik ma pokazane w grze eq ze ma miejsce na pas buty rekawice pierścienie itd. ale jakikolwiek bym próbował nie założyć to jet czerwone pole że nie może tego nosic nie wiem czemu a siedlisko zla to nie wiem gdzie jest przeszukałem każdy zakamarek i nie ma

Odpowiedz do tematu