..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Eps
2018-08-05, 04:51
Problem diablo 2 Plugy SIngle Player
Autor Wiadomość
Czaja23 

Wysłany: 2018-07-13, 23:54   Problem diablo 2 Plugy SIngle Player

Witam Wszystkich serdecznie. po chwili powrotu na battlenet.. gdzie doslownei wszystko jest tanie a grac sie nie oplaca bo 10 razy szbciej sie zarabia na handlu... zateskniłem za prawdzimym dropieniem w diablo. Niestety Mała skrzynka brak questow na torche, nowych słow runicznych itd mnie odpycha.. dlatego chciałem zainstalować sobie tak bardzo popularny Plugy. Niestety po okolo kilku h grania pojawil mi się nieoczekiwany bład.
http://prntscr.com/k67z05
Unhandled_expection:acces Violation (c0000005)
teraz w kazdym momencie.. moge wlaczyc gre, grac... ale jak otwieram skrzynkę... i zjezdzam kursorem w okolice strzalki w prawo do zmieniania stron. error ponownie wyskakuje.. czasami jest sam dzwiek a nie widac nazwy bledu.. czasami widac. czytalem cały dzien o tym błedzie i nic nie udało mi zdziałac
- Instalowalem kilkunastokronie diablo 2 /// rozne opcje single // multiu// pelna wersja
-instalowalem rozne patche 1.11-1.3c/d w 1.14 nie pamietam ale chyba plugy nie dzialal
-zainstalowalem nowego windowsa... z innej plyty niz mam.. w innym jezyku...:D
-sprawdzalem rozne plugggy 10.00-11.02
-sprawdzalem czy to nie jest wina save.. wiec tworzylem nowa postac... blad ten sam miejsce pojawiania sie bledu te same..
sciagnalem jakis plik z zagraczninej strony df3.. cos tam ktory mialem skopiowac do folderu windows/system . teraz po instalacji i testowaniu grafiki pojawia mi sie 3 wybor.. niestety moze zrobilem cos zle gdyz gra sie na nim nie odpala.
-odpalam gre jako administrator /// plugy rowneiz
-odpalalem gre w oknie wpisujac w lokalizacji -w
-oczywscie odpalalem gre ze zgodnoscia xp service pack 2
no juz brak mi pomysłow... Czy ktos ma jakies sugestwie.. ewentualnie Moda... podobnego. aby skrzynka byla taka na setki stron.. abym mogl zbierac przedmioty na rozne postacie jednoczescie... dzialaly slowa runiczne z battle neta... a jesli by jeszcze mozna bylo zdobyc anni i torcha.. to doslownie bylbym wniebowziety;)

Posprawdzalem rozne topiki na tym forum z tym bledem i chyba udalo sie naladowac

tym sposobem

witam mam takowy problem diablo 2 kraszuje jak najeżdzam na zmianę karty i tylko przy spolszczeonej wersji jezykowej jak załaczona jest angielska to działa wszystko
spolszczone plikiem patchD2.mpq czy jakos tak xD
plugy najnowszy

UNHANDLED EXCEPTION: Unknown Exception (e06d7363)
a przedtem
(c0000005)

myślę iż jest to spowodowane czcionką jaka używa gra w danym momencie czy ktos moglby mi podeslac czcionke do angielskiej wersji ale z polskimi znakami ? ktora pojdzie wrzucic do data i sprawdzic ?

[ Dodano: 2017-04-09, 12:29 ]
I GOT THE FIX BITCHES XD

otwórz plik w folderze Plugy/LocalizedStrings.ini

idz do linii 150

linia wygląda następująco
Kod:
POL=Następny Index : przez d% Strony (+shift: %d)

a ma wyglądać
Kod:
POL=Następny Index : przez %d Strony (+shift: %d)

TYLE PROBLEM SOLVED DLA POLSKIEJ WERSJI NARESZCIE :)

ps tyle razy co mi gre wywalilo bo przejechalem przez ten zakichany przycisk jak komus ie to przyda to gites

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi