..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Po latach...
Autor Wiadomość
Nightmarefire 

Konto na BN: Nightmarefire
Konto na IDR: Nightmarefire
Wysłany: 2018-11-08, 08:24   Po latach...

Witajcie!

W sumie trochę z przypadku, trochę z podświadomej potrzeby wpadłem na ID i niby to z ciekawości zajrzałem na forum. Cudem udało mi się zalogować - no to mówię: ja nie napiszę? potrzymaj mi piwo! ;)
Podejrzewam że mało kto z Was, jeśli ktoś w ogóle mnie skojarzy. Grałem kilka lat przede wszystkim na rankingowym battlenecie jako druid elementalista ;) W zasadzie byłem wtedy na tyle no lifem że potrafiłem po drodze do Reala myśleć o recastowaniu huraganu ;) mieliśmy swoją ekipę - sand Piotrek, Maciek, Ania z synem ;) pozdrawiam Was i wszystkich pozostałym, których nicków nie pamiętam! Piękne czasy... Później na bn zrobiło się tak gęsto w boty że ciężko było grać a i samo ,,szpilanie'' straciło na wartości, od gry zacząłem odchodzić. Po pewnym czasie znając ID, wiadomo, skusiłem się na IDR namieszałem w plikach i trochę pograłem u Was, było fajnie i miło ale już nie było tej samej pasji co wcześniej. No i gra poszła w odstawkę :( A byłem wręcz pewien że do śmierci będę robił Baalruny ;)
Toczyłem się potem przez życie różnymi drogami często bezdrożami ;) Hajtnąłem się, przeprowadziłem ale co jakiś czas sprawdzam czy jesteście, czy ID funkcjonuje, oglądam karczmy Ajantisa. Zatrzymałem na Diablo 2, 3 to już nie to samo a ostatnie info co się odpierdala w blizzardzie w temacie serii (o tym diablo mobilnym klonie pay 2 win) odbiera całkowicie nadzieję na coś nowego w starym klimacie.
Kibicuję Wam wszystkim i gratuluję tej ciężkiej pracy jaką wykonujecie. Bo jesteście cały czas obecni i mnie to tak cieszy, bo wiem że może kiedyś nadejdzie ten czas, że wrócę... Pamiętam i śledzę ;)

Nightmarefire --> DuElem, pozdro!

Orson 

Wysłany: 2018-11-09, 22:04   

Też już prawie nie gram w D2 ale co jakiś czas tu zaglądam....
Kawał życia zostawiłem i tu i na BN :)
Nic nie trwa wiecznie ale sentyment pozostanie na zawsze.
Pozdro :)
Liga MF#7: 96,40
Liga HRs#7: 79,40

I nie zadzieraj pan ze mną, bo to bracie na dobre nie wyjdzie. No!

POTF 

Wysłany: 2018-11-13, 09:37   

Fajnie że wpadłeś na forum i napisałeś kilka słów od siebie wspominając dawne czasy. Mamy 2018 rok, gra osiągnęła pełnoletność, ale BN żyje i ma sie dobrze. Doświadczeni gracze dalej sa obecni, nowi napływają, a i sytuacja z botami jakby wyraźnie sie poprawiła. Weteranów takich jak Ty, którzy zrobili sobie dłuższą przerwę, ta gra zawsze przyjmie z otwartymi rękoma. Naprawdę jest do czego wracać, nawet jeśli miałby to być powrót casualowy. Pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu