..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Sytuacja Imperium Diablo i plany Anubina
Autor Wiadomość
Anubin 

Grafik 3D

Konto na BN: anubin#2524
Klan: Komturia Zachodniej Marchii
Konto na IDR: anubin
Wysłany: 2018-11-20, 09:19   

Polityka Blizza sie zmienia, zasady też. Wygląda na to że trzeba za nimi po prostu łazić i prosić w obecnym momencie.

Niektóre modyfikacje plików zostaną przepuszczone podczas procesu sprawdzania wersji. Ludzie np zmieniają kolory run, albo dźwięki dropu. Istnieją modyfikacje "niewykrywalne" i myślę, ze takie mogła mieć ta pani na myśli.

Nizari 
Beyonder

Wysłany: 2018-11-20, 09:48   

Ajantisie, to jest dokładnie to samo, co powiedziałem ja i Kingpin. Na Phrozen Keepie nie ma żadnego problemu, ponieważ wszelkie modyfikacje mogące ingerować w zamknięty battle.net są zakazane i tępione z najwyższą surowością. To jest powód, dla którego PK istnieje po dziś dzień, a strony takie jak blizzhackers czy shadowdiablo zostały "zdjęte" przez samego blizzarda, a ich właściciele mieli kłopoty natury prawnej.
Nizari#2580

Anubin 

Grafik 3D

Wysłany: 2018-11-20, 16:28   

Wiem, że próbujesz pomóc i naprowadzić na odpowiednie tory. Jednak próby pozyskania czegokolwiek od Blizzarda dla Imperium kończyły się fiaskiem. A teraz...

Teraz musiałby się najpierw znaleźć ktokolwiek chętny do zajęcia się samym ID...

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Klan: War Masters
Wysłany: 2018-11-24, 22:30   

Teraz to rzeczywiście wydaje mi się, że sprawa współpracy z Blizzem jest do załatwienia, szczególnie jeśli ID miałoby mocną sztamę z ludźmi, którzy są z Blizzem blisko (jakimiś youtuberami, streamerami itp.). Główny problem to to, że nikt nie ma chęci zajmować się serwisem...

Nizari 
Beyonder

Wysłany: 2018-11-24, 23:11   

Nie jest prawdą, że nikt nie chce zajmować się serwisem. Już dawno temu stał się on hiper hermetyczny. Kompletny brak zaufania, chęci wobec potencjalnie nowych członków w redakcji, brak odświeżenia wśród moderatorów na forum. Serwis jest martwy od strony redakcji/administracji/moderatorów. Po co ludzie mają tu wchodzić, skoro nie dzieje się nic od strony samego serwisu?
Redakcja ID jest zamknięta od środka. To problem.
Co do braku zaufania/chęci, przykładem ja - od kilku lat nie mogę doprosić się praw moderatora w dziale poświęconym mojemu własnemu modowi. Brak zaufania, nie każdemu daje się moderatora forum - w pełni rozumiem, ale na miłość, jaki "demedż" mógłbym wyrządzić w dziale zrobionym dla mnie, o moim modzie, gdybym okazał się niedobry? Skasować posty o nim (modzie)? Chciałem tam zrobić porządek - wszystko elegancko poustawiać, zaktualizować, żeby ładnie wyglądało, zachęcało do zajrzenia. Już dawno przestałem próbować.
Nizari#2580

Naerys 
Valar Morghulis

Konto na BN: niue
Klan: niue
Konto na IDR: niue
Wysłany: 2018-11-24, 23:41   

^i sie nie dziwie, kto jak kto, ale taki słowny uzytkownik na moda, kto by takiego chcial xD

Anubin 

Grafik 3D

Wysłany: 2018-11-25, 11:07   

Cytat:
Nie jest prawdą, że nikt nie chce zajmować się serwisem. Już dawno temu stał się on hiper hermetyczny. Kompletny brak zaufania, chęci wobec potencjalnie nowych członków w redakcji, brak odświeżenia wśród moderatorów na forum. Serwis jest martwy od strony redakcji/administracji/moderatorów. Po co ludzie mają tu wchodzić, skoro nie dzieje się nic od strony samego serwisu?

Kilka razy były ogłoszenia, że ID poszukuje redaktorów - nie odpowiadał zupełnie nikt - a na pewno nie mi.

Nic nie dzieje się od strony serwisu, bo - no serio od bardzo, naprawdę bardzo dawna nikt się już nie interesuje tym tematem (oprócz mnie). Wydaje mi się, że tych, którzy zajmowali się serwisem kiedyś - pożarła nostalgia i wspomnienie dawnej świetności, albo po prostu codzienne życie.

To nie jest tak, że grono tutaj jest hermetyczne - moim zdaniem jak komuś zależy to coś osiągnie. Problem jest taki, że - ja obecnie tylko pozornie mam tutaj najwyższe uprawnienia.

Od strony techniczno/administracyjnej nie jestem w stanie zupełnie pomóc. Musiałbym się postarać np. o umieszczenie ID na własnym serwerze, ale po pierwsze to nie gwarantuje sukcesu, po drugie wkładam czas i pieniądze w tak naprawdę czyjś projekt, a po trzecie nadal bym sprawował piecze nad tworem, który w wielu aspektach przeżywał wiele różnych historii, które są dla mnie nie jasne.

Nie czuję się najlepiej pisząc o tym na forum publicznym - ale mogę powiedzieć tylko jedno, że.

Sytuacja ID może być bardziej skomplikowana niż Wam się wydaje. I zawsze tak jest z dziełami zbiorowymi - a takim właśnie dziełem jest ID.

Eps 
JuniorAdmin

Wysłany: 2018-12-06, 23:01   

Nizari napisał/a:
Co do braku zaufania/chęci, przykładem ja - od kilku lat nie mogę doprosić się praw moderatora w dziale poświęconym mojemu własnemu modowi. Brak zaufania, nie każdemu daje się moderatora forum - w pełni rozumiem, ale na miłość, jaki "demedż" mógłbym wyrządzić w dziale zrobionym dla mnie, o moim modzie, gdybym okazał się niedobry? Skasować posty o nim (modzie)? Chciałem tam zrobić porządek - wszystko elegancko poustawiać, zaktualizować, żeby ładnie wyglądało, zachęcało do zajrzenia. Już dawno przestałem próbować.

Do mnie o takie coś nie napisałeś, a szkoda.
Od dziś masz nadane uprawnienia moderatora na wszystkich swoich działach dot. modyfikacji :3

Odpowiedz do tematu