..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Po latach...
Autor Wiadomość
Nightmarefire 

Konto na BN: Nightmarefire
Konto na IDR: Nightmarefire
Wysłany: 2018-11-08, 08:24   Po latach...

Witajcie!

W sumie trochę z przypadku, trochę z podświadomej potrzeby wpadłem na ID i niby to z ciekawości zajrzałem na forum. Cudem udało mi się zalogować - no to mówię: ja nie napiszę? potrzymaj mi piwo! ;)
Podejrzewam że mało kto z Was, jeśli ktoś w ogóle mnie skojarzy. Grałem kilka lat przede wszystkim na rankingowym battlenecie jako druid elementalista ;) W zasadzie byłem wtedy na tyle no lifem że potrafiłem po drodze do Reala myśleć o recastowaniu huraganu ;) mieliśmy swoją ekipę - sand Piotrek, Maciek, Ania z synem ;) pozdrawiam Was i wszystkich pozostałym, których nicków nie pamiętam! Piękne czasy... Później na bn zrobiło się tak gęsto w boty że ciężko było grać a i samo ,,szpilanie'' straciło na wartości, od gry zacząłem odchodzić. Po pewnym czasie znając ID, wiadomo, skusiłem się na IDR namieszałem w plikach i trochę pograłem u Was, było fajnie i miło ale już nie było tej samej pasji co wcześniej. No i gra poszła w odstawkę :( A byłem wręcz pewien że do śmierci będę robił Baalruny ;)
Toczyłem się potem przez życie różnymi drogami często bezdrożami ;) Hajtnąłem się, przeprowadziłem ale co jakiś czas sprawdzam czy jesteście, czy ID funkcjonuje, oglądam karczmy Ajantisa. Zatrzymałem na Diablo 2, 3 to już nie to samo a ostatnie info co się odpierdala w blizzardzie w temacie serii (o tym diablo mobilnym klonie pay 2 win) odbiera całkowicie nadzieję na coś nowego w starym klimacie.
Kibicuję Wam wszystkim i gratuluję tej ciężkiej pracy jaką wykonujecie. Bo jesteście cały czas obecni i mnie to tak cieszy, bo wiem że może kiedyś nadejdzie ten czas, że wrócę... Pamiętam i śledzę ;)

Nightmarefire --> DuElem, pozdro!

Orson 

Wysłany: 2018-11-09, 22:04   

Też już prawie nie gram w D2 ale co jakiś czas tu zaglądam....
Kawał życia zostawiłem i tu i na BN :)
Nic nie trwa wiecznie ale sentyment pozostanie na zawsze.
Pozdro :)
Liga MF#7: 96,40
Liga HRs#7: 79,40

I nie zadzieraj pan ze mną, bo to bracie na dobre nie wyjdzie. No!

POTF 

Wysłany: 2018-11-13, 09:37   

Fajnie że wpadłeś na forum i napisałeś kilka słów od siebie wspominając dawne czasy. Mamy 2018 rok, gra osiągnęła pełnoletność, ale BN żyje i ma sie dobrze. Doświadczeni gracze dalej sa obecni, nowi napływają, a i sytuacja z botami jakby wyraźnie sie poprawiła. Weteranów takich jak Ty, którzy zrobili sobie dłuższą przerwę, ta gra zawsze przyjmie z otwartymi rękoma. Naprawdę jest do czego wracać, nawet jeśli miałby to być powrót casualowy. Pozdrawiam.

weronikaneska 

Konto na BN: już nie gram
Konto na IDR: już nie gram
Wysłany: 2018-12-26, 22:56   

To i ja coś skrobnę...
Jak pewnie wielu, od czasu do czasu tu wpadam na chwilkę. Pewnie nie będę oryginalna pisząc że z sentymentu. Choć z drugiej strony jaki inny by miał być powód. D3 mnie nie interesuje od samego powstania tego przelukrowanego cukierka. W D2 nic się raczej nie zmieni. IDR od czasu chyba drugiego resetu przestało być fajne... Owszem wpadłam tam jakiś czas temu, bo naszła mnie ochota na zrobienie poczciwego hammerka, ale jak zobaczyłam co tam się wyrabia to szybko uciekłam. Ofc to tylko moje odczucia. Jakiś czas temu pograłam chwilkę na BN.
Ale zaraz, zaraz... chyba nie o tym chciałam pisać.
A już wiem...
Cieszę się, że stonka nadal jest. Nie piszę celowo, że istnieje.(bo to raczej tylko egzystencja), ale mimo wszystko jest. Żal, że lata świetlności ma za sobą, ale mimo wszystko dziękuję za te wszystkie wspaniałe lata przed kompem. Ile tu sie godzin nasiedziało...

itemeczek 
Przywódca klanu PvMM
Członek PvMM

Konto na BN: itemeczek2/itemeczek4/itemeczek5/itemeczek6
Klan: PvMM
Konto na IDR: itemeczek
Wysłany: 2018-12-31, 14:33   

Ohoho
Było fajnie, kupa lat i znajomych, masa wspomnień. Było minęło, ja tu dalej będe, jako ostatni zgaszę światło :wink:

Odpowiedz do tematu