..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Brak postaci i skrzynki w Plugy.
Autor Wiadomość
Hamm 

Wysłany: 2019-03-20, 19:04   Brak postaci i skrzynki w Plugy.

Dzień dobry.

Jakiś czas temu poznałem Plugy i po latach wróciłem do D2. Jednak wczoraj pojawił się problem i obawiam się, że sporo godzin grania pójdzie na marne.

Byłem w grze, chyba grzebałem w skrzynce i wywaliło prąd w sieci. Po resecie kompa i odpaleniu Plugy, nie było w oknie wyboru postaci chara którym grałem w momencie wyłączenia (pliki postaci są w katalogu sava z Plugy) a pozostałymi charami nie można wejść do gry (pojawia się komunikat o błędnym nagłówku). To można ominąć usuwając plik _LOD_SharedStashSave.sss z save (to chyba plik wspólnej skrzynki) i innymi charami można grac (ale współna skrzynka jest pusta) ale to nie ratuje bo:
1. tracę sprzęt ze wspólnej skrzynki
2. nadal nie ma straconego chara (akurat jego najbardziej szkoda bo ma RW i hrs).

Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam.

Eps 
JuniorAdmin

Wysłany: 2019-03-21, 11:50   

Sprawdź czy jakimkolwiek edytorem save możesz otworzyć swoją postać i zapisać ją przy jego pomocy.
Edytor powinien naprawić błąd.

Hamm 

Wysłany: 2019-03-21, 17:40   

Edytor widzi postać, ale przy próbie edycji wyskakuje taki komunikat i nic więcej nie da się zrobić. Pozostałe chary otwierają się normalnie.

P.S.
Pliki .d2s, .d2x są puste. Tzn. niby mają jakiś rozmiar (5 i 22 KB), ale po otwarciu notatnikiem nic w nich nie widać. W pozostałych postaciach pliki te mają jakieś znaczki/krzaczki i nazwy postaci na początku tych krzaczków .d2s

d2.png
Plik ściągnięto 0 raz(y) 76.69 KB

Eps 
JuniorAdmin

Wysłany: 2019-03-22, 19:55   

W takim układzie proponuję Ci odtworzyć przedmioty, które posiadałeś z pamięci przy pomocy edytora postaci, tworząc je na nowo stworzonej postaci.

Odpowiedz do tematu