..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Gra nie czyta postaci
Autor Wiadomość
agniech926 

Wysłany: 2019-06-02, 17:38   Gra nie czyta postaci

Wiem, że było sporo postów w tym temacie, ale wszystkie przeglądnęłam, do wszystkich porad się stosowałam i nadal nic. Mianowicie mój problem polega na tym, że gra nie czyta mojej postaci i w obu przypadkach stało się to w 3 akcie, po prostu znika po zapisaniu gry. Nowej o takiej nazwie stworzyć nie mogę bo wyskakuje informacja, że taka postać już istnieje. Folderu save znaleźć nie mogę. Odnalazłam pliki z postacią ds2, ale brak aplikacji, która mogła by je odczytać. Hero edytor też nie pomaga, także nie czyta postaci, odznaczyłam w właściwościach opcję ,,tylko do odczytu". Próbowałam instalować patch, ale wyskakuje mi komunikat, że takowy w grze się już znajduje. Mam zakupioną oryginalną wersję ze strony blizzard, wersja 1.14d. Nie zakłądałam konta na battle.com. Proszę o pomoc, bo nie widzę sensu w dalszej grze skoro i tak nie przejdę powyżej początku 3 aktu.

Eps 
JuniorAdmin

Wysłany: 2019-06-02, 19:20   

Witaj agniech926,

agniech926 napisał/a:
Mianowicie mój problem polega na tym, że gra nie czyta mojej postaci i w obu przypadkach stało się to w 3 akcie, po prostu znika po zapisaniu gry. Nowej o takiej nazwie stworzyć nie mogę bo wyskakuje informacja, że taka postać już istnieje. Folderu save znaleźć nie mogę.

Od wersji: v1.14 zmieniono lokalizację save i znajduje się w:
Cytat:
C:\Users\(Nazwa Twojego użytkownika)\Saved Games\Diablo II

Jeżeli masz taką możliwość, to podeślij mi plik Twojego save w celu zdiagnozowania problemu. :wink:

agniech926 

Wysłany: 2019-06-02, 22:15   

Dzięki za odpowiedź, faktycznie save jest, ale nie mogę gop odczytać żadnym dostępnym programem na komputerze. Załączyć też niestety nie mogę wiadomości, dostaję komunikat, że to zabronione :evil:

Eps 
JuniorAdmin

Wysłany: 2019-06-03, 15:48   

W takim układzie podeślij mi go na @. Wysłałem Ci pw.

Odpowiedz do tematu