..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Powrót do gry
Autor Wiadomość
Seshi 

Wysłany: 2019-07-14, 02:49   Powrót do gry

Witam wszystkich, zakładam ten temat aby odświeżyć sobie trochę wiedzę, zasięgnąć rady oraz aby zapoznać się z wszystkimi zmianami jakie zaszły w grze.

Wracam do D2L po na prawdę długiej przerwie bo tak na oko to chyba 10 letniej. Grałem długi czas na 1 resecie, sezonie jak zwał tak zwał i nie będę ukrywał na chwile obecną moje odczucia są dosyć mieszane.

Posiadam w chwili obecnej soso light złożoną pod Mf'a (Oculus, Alrekin, Gniew Czaszkowca, 2x Nagel, pas Tala, Mara, Duch monarcha, Rękawice/buty 25mf) i muszę przyznać że mam często sporo problemy z obrażeniami jak i również samą grą. Kiedyś posiadałem podobną soskę wzbogaconą o ani i torcha i gra była zdecydowanie przyjemniejsza.

Budżet na tą chwile wynosi 10x Pul, 4x Um, 3x Mal, 2x Lem + Arch na sprzedanie.

Teraz parę pytań. Co zmieniło się w przeciągu tych nastu lat, jak wygląda sytuacja z dropek itemków/run itp itd co gdzie i jak opłaca się działać na początku rozgrywki.

Pytanie kolejne która postać obecnie najlepiej sprawdza się w przedziale biednego eq, nie ukrywam że obecnie gra soską jest bardzo wymagająca i wiele lokazji jest dla mnie zamkniętych.

Jestem otwarty na wszelkie rady i sugestie jak uprzyjemnić i poprawić swoją rozgrywkę.

Eps 
JuniorAdmin

Wysłany: 2019-07-14, 08:11   

Seshi napisał/a:
zapoznać się z wszystkimi zmianami jakie zaszły w grze.

Co do zmian z Patchlogów polecam poczytać od v1.13 (Gdyż tam zmienia się drop runek, aż po v1.14)
Link1,
Link2
Link3
Link4
Link5
Link6

Odpowiedz do tematu