..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Eps
2019-11-10, 03:08
Diablo IV!
Autor Wiadomość
samon 

Wysłany: 2019-11-01, 21:12   Diablo IV!

No i nastał ten dzień.. a tu cisza? tyle narzekania, a jak już wychodzi nowe, niemal z uwzględnionymi wszystkimi żalami fanów diablo to nikogo to nie jara?

kosik 

Wysłany: 2019-11-02, 20:05   

Zapowiada się ciekawie, pomimo że wyczuwam zbyt dużo mechanik z Diablo III. Dobrze że chociaż starają się przywrócić klimat dwóch pierwszych części. Trzymam kciuki.

Orson 

Wysłany: 2019-11-02, 22:59   

Znając Blizzarda to myślę, że od zapowiedzi do wyjścia miną pewnie ze 2 lata.
Poza tym ci co byli tu kiedyś aktywni już dorośli i mają teraz inne zainteresowania i obowiązki (praca, rodzina).
Ale chciałbym się mylić. Może to forum znów zatętni życiem :)
Liga MF#7: 96,40
Liga HRs#7: 79,40

I nie zadzieraj pan ze mną, bo to bracie na dobre nie wyjdzie. No!

Vighelod 

Konto na BN: Vighelod
Konto na IDR: Vighelod
Wysłany: 2019-11-03, 23:10   

Na ten moment nie wygląda to źle (wg mnie). Jest zdecydowanie bardziej mroczno ale i zarazem surowo, ale to pewnie jeszcze ulegnie zmianie. Jak w 2008 r. plułem na Diablo III zaraz po samej zapowiedzi (robię to nadal), tak tu jestem pozytywnie zaskoczony i mam nadzieję, że pójdzie to w dobrym kierunku. Jest lekka podjarka :wink:

Nizari 
Beyonder

Wysłany: 2019-11-04, 12:33   

Ja gdy zacząłem być tu aktywny byłem od dawna dorosły, nadal jestem poniekąd aktywny i nadal gram w gry, głównie w diablo.... A mam inne zainteresowania jak chociażby wędkarstwo, mam żone i pracuje. Nie jestem typem osobnika "ło panie ja chodze do pracy (straszne) i na nic nie mam czasu". Bez urazy.
Nizari#2580

Arakiel 
Piszczyciel

Konto na IDR: Arakiel
Wysłany: 2019-11-04, 20:31   

Dorosły człowiek jak mówi, że coś zaraz zrobi, to to zaraz zrobi. Aka Apo :D
Trajler świetny wizualnie i historia jak na diabełka chyba póki co najciekawsza. NIestety, mnie od D3 odpycha grafika, chaos i cukierkowość. To co teraz widzimy to D3 pozbawione najjaskarwszych kolorków.

POTF 

Wysłany: 2019-11-05, 00:42   

Powiem tak. Duży plus za dojrzały klimat i brudny, realistyczny, niepastelowy styl graficzny. Jeśli chodzi o mechaniki rozwoju postaci i itemizację, to póki co jestem daleki od hurraoptymizmu. Po tym co można było zobaczyć na paru gameplay'ach z blizzconu, mam dziwne wrażenie, że to wszystko jest tylko trochę bardziej rozwinięte i złożone niż w D3. Oczywiście nie przekreślam tej gry na tak wczesnym etapie jej tworzenia, bo w siedzibie Blizzarda może dojść jeszcze do wielu dobrych (ale też złych?) decyzji, jednak podchodzę do niej z dużym dystansem i na pewno nie ulegam hajpowi jaki się wytworzył, spokojnie pykając sobie w D2...

Odpowiedz do tematu