..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: T25
2009-05-20, 15:46
Wstąpie do jakiegos klanu
Autor Wiadomość
wares 

Wysłany: 2006-06-11, 22:00   

a i macie racje ze lepiej zalozyc klan z pasja niz z tym ze chce sie szpanowac tym

ja poltora roku temu ost raz gralem w d2 i chcialem zalozyc klan jak napisalem wyzej ale niezabardzo wiem jak go zaczac prowadzic wiec jeszcze raz prosze o podpowiedz w tym jak prowadzic klan by sie nie rozpadl itp.

[ Dodano: 2006-06-11, 22:01 ]
aha thx thx wielkie thx

Wizzard 

Wysłany: 2006-06-11, 22:28   

Czemu masz w profilu kobieta i piszesz "grałem" "napisałem" ?

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Klan: War Masters
Wysłany: 2006-06-12, 01:47   

Wizzard napisał/a:
Czemu masz w profilu kobieta i piszesz "grałem" "napisałem" ?

Troo, troo :)
Cytat:
ja poltora roku temu ost raz gralem w d2 i chcialem zalozyc klan jak napisalem wyzej ale niezabardzo wiem jak go zaczac prowadzic wiec jeszcze raz prosze o podpowiedz w tym jak prowadzic klan by sie nie rozpadl itp.

1. jeśli nie grasz na bnie co najmniej pół roku (nie tak, że kiedyś tydzień, kiedyś drugi itp. ale nieprzerwanie pół roku) to sobie odpuść, klan ci się znudzi i pójdziesz grać w CSa,
2. nie bierz ludzi z pol-1 tylko z for, kolegów jakichś itp,
3. pokazuj WSZĘDZIE, że ty i twoi ludzie (na początku przede wszystkim ty) znasz się przynajmniej przyzwoicie na d2
4. "różne", "aniihillus" i "leadder" od razu pokazują, że jesteś za młody na robienie klanu i, że musisz więcej się o D2 nauczyć
5. szanuj każdego klanowicza, to, że jesteś szefem nie oznacza, że masz być dla nich idolem, jak każdego, kto ci się nie spodoba będziesz wywalał to w klanie będziesz sam, zaczynasz dopiero robić klan, nikt z lepszych graczy od razu do ciebie nie przyjdzie
6. nastaw się na to, że będą momenty, gdy klan będzie bardzo słabo działał, mało ludzi będzie grało, będzie mało sukcesów, będą kłótnie itp. dlatego weź najlepiej zaufaną osobę na drugiego szefa (pamiętaj, że im starszy, tym lepszy) jak ty nie będziesz mógł czegoś zrobić, to on zrobi, poza tym lepiej zawsze ustalać wszystko we dwóch
7. to jest moje skromne zdanie ale klan bez stronki to nie jest taki pełny klan, może być w miarę prosta ale musi być dla mnie, brak stronki (a zamiast niego na przykład samo forum) pokazuje, że albo ktoś nie umie stronki zrobić (da się zrozumieć), albo nie chce mu się (najgorszy z możliwych wariantów), albo ten klan to taki team a nie klan
8. ludzi musisz brać do klanu dyskretnie, jak wyskoczysz na pol-1 z tekstem ZAKLADAM NOWY SUPER KLAN NA BATEL NECIE KTO HCE DOLONCZYC SIE PISAC DO MNIE /W JASIU1995 to możesz liczyć na klanowiczy w stylu progamer z dwutygodniowym doświadczeniem i najlepszym sprzętem w postaci butów Sigona.

Ogólnie - jak zaczynsz grać w D2 albo grasz krótko to odpuść sobie, klan podziała miesiąc, może trochę dłużej, potem ci się znudzi i po klanie. Jak masz zapał, doświadczenie już jakieś i wiesz co jest nie tak w "Anihillusie" to możesz klan zakładać, będziesz miał frajdę ale klan to też dużo pracy i organizowania, sam się klan nie zrobi, wszystkim musisz się zająć ty więc musisz mieć też na to czas i ochotę.

Szop 

Wysłany: 2006-06-12, 15:59   

Szukam aktywnego klanu biorącego udział w różnych zawodach(np.w PCL)
Mam Amke,trap ase.ale moge zrobic sobie nową postac jak nie pasuje:P
(np.w 1 dzień 80 lvl ^^)

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2006-06-12, 16:10   

Jeśli chcesz się dostać do klanu pvp to po takiej reklamie nikt cię nie przyjmie. Napisz czy brałeś udział w jakichś turniejach czy ligach, czy masz jakieś sukcesy, kim jesteś najlepszy, jaki masz sprzęt w tej postaci, czy znasz zasady PCL (jeśli chcesz do klanu pvp grającego na zasadach PCL) i takie tam rzeczy :)

Szop 

Wysłany: 2006-06-12, 18:37   

Thx za doradzenie w sumie chce wstąpic do jakiegos klanu bo chce się poduczyć w TvT
bo mam znajomych którzy nie chcą sie duelować i nie mam na kim trenować xD
a co dobpiero walki w dróżynach:P(uważają że duelki to "głupota dla noobów") :(

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2006-06-12, 19:20   

Szop napisał/a:
uważają że duelki to "głupota dla noobów"

;) Nie dorośli jeszcze do gry pvp, to samo kiedyś powinno przyjść jak pograją trochę dłużej w D2.

żurekk 

Wysłany: 2006-06-12, 21:11   

Ajantis napisał/a:
Nie dorośli jeszcze do gry pvp, to samo kiedyś powinno przyjść jak pograją trochę dłużej w D2.

Ohh to fajnie teraz sie posmieje z starszego kumla który po dwóch przegranych na Duelu wychodzi z gry a za kika minut pisze na fm że duel to nonsens :D Sry za offtopic :P

modo87 

Wysłany: 2006-06-12, 21:32   

Mam pytanie czy klan WotE jeszcze istnieje :?:

Szop 

Wysłany: 2006-06-12, 21:32   

Inaczej weżmie mnie jakiś klan który gra na zasadach PCL (np.WotE :mrgreen:
)i poprost da mi ze soba potrenować ^^ proszeeeeeeeeeeee :D

wares 

Wysłany: 2006-06-13, 13:01   

zaznaczalem wszystko co bylo pierwsze a w ogole nie mialem czasu zeby to pozmieniac

[ Dodano: 2006-06-13, 13:07 ]
a i dzieki za doradzenie zwiazane z powstaniem klanu .... ^^

żurekk 

Wysłany: 2006-06-15, 22:39   

modo87 napisał/a:
Mam pytanie czy klan WotE jeszcze istnieje

Istnieje istnieje. Gdyby został rozwiązany to juz pewnie niemiałby działu na tym forum...pomyśl

pravy_ 
UTT. Acc: pravy

Wysłany: 2006-06-17, 10:36   

wares napisał/a:
sorry ale mam pytanie chcialbym zalozyc klan ale nie zabardzo pamietam jak prowadzic go sprawnie i zeby jakos tam zaistnial czy moglby mi ktos wytlumaczyc jak prowadzic klan zeby pozniej sie nie rozpadl ??? albo chcialbym by ktos mnie przyjol do swojego klanu procz tego kolesia Psychodel czy jakos tak :P :P:P
Hmmm, nie znasz słowa ironia, nie skapowałeś żartu, popełniasz proste orty i chcesz założyć klan? Przeczytaj jeszcze raz wypowiedzi Ajantisa i Obee'ego to może zrozumiesz o co chodzi.

Może to nie są zbyt ciepłe słowa, ale, jak napisał Obee, taka prawda, raczej Ci to nie wyjdzie...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi