..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: T25
2009-05-20, 15:46
Cala prawda o klanie wote
Autor Wiadomość
pan_kabanos 
Mmm Fresh Meat ;)

Wysłany: 2006-06-28, 17:52   

Po tym poscie moge stwierdzic jedynie ( sam nie bylem w klanie chociaz mialem zamiary do jakiegos dołaczyc :wink: ) ze Klan WotE mozna porównywac z polskim sejmem ( szwindle ,skandale korupcja(z Sliwa podczas turnieju - Sliwa jest adminem forum ID a Obee Modem wiec mogli sie zgadac nie chcąc robic sobie problemów )itp ) .

Czyli WotE = Sad but True ( Piosenka Metalliki ) :wink: .

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Klan: War Masters
Wysłany: 2006-06-28, 18:07   

pan_kabanos napisał/a:
Sliwa jest adminem forum ID a Obee Modem wiec mogli sie zgadac nie chcąc robic sobie problemów

Ta, tylko co by Obee z tego miał? Przecież i tak ma tu moda a w WOTE nie jest więc mu zwisa kto to wygra imho.

MiBac 
Emerytowany Moderator
nie żałuje

Wysłany: 2006-06-28, 18:13   

nie ma co cieplutko się robi ;) cieplutko i to nie koniec ;p :: jak to offtop to moge dostac warna ::

Yoh_Asakura 
Ruski-Założyciel HoS

Wysłany: 2006-06-28, 18:30   

ja nadal nie rozumiem oco sie klucicie... :oops:
klan mial niedawno chyba rekrutacje wiec z nim nie bylo chyba az tak zle??

$liwa 
Emerytowany Moderator
Dragon

Wysłany: 2006-06-28, 18:51   

To może teraz ja się wypowiem.
Z Obee w żaden sposób się nie zmawiałem, poprostu było tak, że nie stawiali się moi przeciwnicy, co na to miałbym poradzić...
Jeśli chodzi o klan, sam doskonale wiem, że to nie wypał był, nie miałem czasu i nie mam narazie na jego prowadzenie. Szykuje coś nowego, mam nadzieję, że wypali.
Więc nie mam tutaj dużo do gadania i potrafie się Jacek przyznać do błedu. Wiem, że Ty ostatnio masz coś do Imperium. Strasznie zbulwersowany jesteś, bo ktoś tam Cie obraził czy coś, a jak Ty ludzi wyzywasz to jest dobrze?? Nie sądze.
A konta Ci nie skasowaliśmy bo już mowiłem, że większość rozmów nie miałaby sensu w takim przypadku.

MiBac 
Emerytowany Moderator
nie żałuje

Wysłany: 2006-06-28, 18:56   

cytat z gg

Cytat:
Jacalec 18:52:26

odpisz w moim imeniu ze traca dobrych userow i ze niedlugo to bedzie siedlisku ludzie jego pokroju jezeli chodzi o wiedze o d2

Undead 
Acc: Undek

Wysłany: 2006-06-28, 19:05   

pan_kabanos napisał/a:
( szwindle ,skandale korupcja(z Sliwa podczas turnieju - Sliwa jest adminem forum ID a Obee Modem wiec mogli sie zgadac nie chcąc robic sobie problemów )itp ) .

Omg, komentując całą sprawe z przekupstwem Obee'go która zaistniała dawno dawno temu w odległej galaktyce to może lepiej byłoby gdyby on już nieorganizował turnieju z nagrodami od CD-P sam z tego ... miejąc? ~~ Bo tak to ktoś robi przysługe i mu się za to dostaje ;'w A ja mogę zaświadczyć że nikt do Obee'go nie przychodził z tajemniczą kopertą etc.

Co do Śliwy to może znajdź jakiegoś godnego zastępce który by miał czas na rozruszanie WotE (sam mówisz że go nie masz), a ty w tym czasie spokojnie się zajmiesz tym nowym projektem?

pan_kabanos 
Mmm Fresh Meat ;)

Wysłany: 2006-06-28, 20:52   

Ajantis napisał/a:
Ta, tylko co by Obee z tego miał? Przecież i tak ma tu moda a w WOTE nie jest więc mu zwisa kto to wygra imho.

Skąd mam to wiedziec moze dal mu ista bo zalezalo mu na autorytecie wsród graczy .Poza tym nie wiem czego sie czepiacie - to powyzsze to tylko i wyłącznie moja hipoteza i nie tylko moja ,jednak nie wylkuczone ,ze przekupstwa nie było ale juz mniejsza o to . Po co zmieniac Obeego ?? ; Za jedną hipoteze? Która nie ma dowodów ? - To powyzsze nie jest skandalem na wielką skale , btw to tylko gra .

Mam nadzieje ,że nowy pomysl pana $liwy na klan przyniesie porządanie pozytywne skutki, i oby tego co napisal Jacuś juz sie nie powtarzalo

Kamillot 
MS member

Wysłany: 2006-06-28, 21:57   

http://ms.realm.pl/for-newmember.htm
tutaj jest schemat rekrutacji do ms... nie zmienione od kilku lat...
Nie mam pojęcią, jak $liwa mógł testować kogo kolwiek ... raz zagrałem sobie z nim 1v1 on soską blizz (chyba) w full perf talu, a ja Drutem z wizzem, przysięgą... jaki był wynik... 5:0 dla mnie... wystarczyło, że założyłem buty aldura i pas M'aviny... po co?? aldury dają 40 frw, a pas 20 frw ... to był wrzesień/październik wtedy o grze pvp jakoś mocno nie myślałem, wysłałem głoszenie, oczywiście się nie dostałem, bo grałem 2 miesiące w diablo... eh, to ciekawe ile on :P
w Styczniu postanowił stworzyć własny klan, który rozpadł się po miesiącu... mojej winy było mało, poprostu członkowie olali sobie, ale do czego dążę... nie dostałem się do wote, zrobiłem własny klan, rozpadł się ofc... wiem jak trudno utrzymać własny, ale...
jako nuup poszedłem do ms, nabrałem jakiegoś skilla i mam styczność z takimi ludźmi... hm nigdy nie myślałe, że będę mówił do nich "elo" ;) , tylko items nie mam, ale nigdy nie miałem ;/ do wote się nie dostałem, teraz nie żałuję... mefować każdy potrafi... nie potrzeba do tego klanu, szkoda tylko, że rekrutacja nawaliła, ale to może dobrze dla mnie ;) ...

P.S. Nie chcę się tutaj wywyższać, ba... nie mam nawet po co :P ale wote hm...
ktoś kiedyś z wote chciał amkę z forti na jakiś pcl rlz pójść ... może nie brakuje tam osób co coś umieją, ale wote imo poprostu ich hamuje...

Signature was made by Wizzard

Celdrick 

Wysłany: 2006-06-28, 21:58   

Powiedz mi co niby miało by wyjść jak $liwa już nie gra w d2? Może wcześniej miałoby to jakiś sens, ale teraz wszyscy wiedzą już, o tym, że $liwa nie jest żadnym pro graczem, a co za tym idzie sam klan nie ma już sensu... Ciekawi mnie teraz czemu nikt nie wyjawił całej prawdy o WotE, o ile mi wiadomo, to dużo osób o tym wiedziało. Pewnie bali się, że dostaną warny czy coś w tym stylu...

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Klan: War Masters
Wysłany: 2006-06-28, 22:04   

pan_kabanos napisał/a:
Skąd mam to wiedziec moze dal mu ista bo zalezalo mu na autorytecie wsród graczy .

Znam kawałek czasu Obeego i raczej jeśli już Śliwa miałby go czymś przekupywać to nie itemkami w D2 ;) .

Celdrick 

Wysłany: 2006-06-28, 22:05   

Kamillot napisał/a:
mefować każdy potrafi... nie potrzeba do tego klanu, szkoda tylko, że rekrutacja nawaliła, ale to może dobrze dla mnie ;) ...

Chyba każdy nowy osobnik w d2 myśli o stworzeniu klanu, nawet jeśli on powstanie ( rzadko to się zdarza ) to pewnie i tak za tydzień się rozpadnie. Wniosek? $liwa miał po prostu szczęście trafił na id i tylko to pomogło przetrwać WotE.

Przemo 
Administrator
Władca Imperium

Wysłany: 2006-06-29, 21:39   

Popełnianie błędów jest rzeczą ludzką, najważniejsze to uczyć się na nich i wyciągać wnioski na przyszłość. Nie wiem czy $liwa reaktywuje jeszcze klan WotE, ale jestem pewien, że zyskał ogromne doświadczenie i kolejna edycja klanu byłaby o wiele bardziej udana.

Tak więc reasumując: błędy z WotE faktycznie były popełnione, ale może być tylko lepiej ;)

I tym optymistycznym akcentem zamykam temat.

Obee 
Emerytowany Moderator
Obik :)

Wysłany: 2006-07-14, 13:58   

Nie czytalem tego tematu wcześniej więc pozwole sobie teraz odpowiedzieć ;'d Jakieś komentarze czy coś na PW pls.

To chyba chodzi o ID Tour? Ja w ogóle słabo ten turniej pamiętam (ladderowy), bo w pierwszym terminie bodaj połowa osób nie przyszła (albo więcej) i był tydzień później. A i tak frekwencja nie była mocna. A jak kogoś nie ma, to tak jakby all wygrali z nim do zera - więc całkiem możliwe jest, że wygrywając mecze walkowerem $liwa dostal sie do finalow czy gdzies tam :p Musialbym gdzies wygrzebac tabele z wynikami, a nie wiem gdzie je mam, ale wydaje mi sie, ze ktos by zauwazyl jesliby np. $liwa przegral mecz 0:3 i mial zapisany wynik wygrany 3:0 na przyklad ;] Nie ma tu miejsca na oszustwo za bardzo ;'d Poza tym naprawde sadzicie, ze $liwa przyszedl do mnie i powiedzial, ze mi sciagnie moda jak nie dostanie wysokiego miesjca w turnieju? :p

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi