..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Finały + Komentarze
Autor Wiadomość
Kierownik 
D3CL Admin

Konto na BN: RoGH
Klan: nC
Wysłany: 2006-09-09, 19:50   

wlasciwie to Rogh ;/

Neo-WM 

Wysłany: 2006-09-09, 20:12   

Kierownik napisał/a:
wlasciwie to Rogh ;/

wiem pomylilo mi sie myslalem ze tam pisze Ama w podpisie ;'~( poprawilem ;'~(

Busterss 

Wysłany: 2006-09-10, 09:19   

Kierownik napisał/a:
luc napisał/a:

nie ośmieszaj sie chłopcze -.- :cry:

chlopcze, na twoim miejscu uwazal bym co i do kogo mowisz
nie znam calej sytuacji, wiem ze Tass gral jednoczesnie w tourze 1v1 ld i 4v4 nld
sam fakt ze doszedl do polfinalu jednego i w tym samym czasie wygral drugi swiadczy o tym ze ma prawo krytykowac pewne rzeczy ktore go zdenerwowaly
jak mowie, nie znam sprawy, ale zakladam ze wynikly jakies problemy, w wyniku ktorych tass nie mial mozliwosci zagrac polfinalu
ofc, biorac udzial w obydwu tourach wiedzial ze bedzie bardzo ciezko sie wyrobic na 2 fronty, ale nie ty jestes tym ktory bedzie go krytykowal i obrazal, chcesz to mozemy o tym porozmawiac na privie, bo to forum nie stwarza mozliwosci otwartej dyskusji, ale sugeruje ci nastepnym razem sie zastanowic zanim bedziesz obrazal kogos z HC
prezentujesz pewnie laddera, o ile w ogole jeszcze grasz, wiec nie ma sensu cie straszyc/grozic ci bo zagrac mozemy co najwyzej po resecie ..

Skoro gral 2 toury naraz to dlaczego ma pretensje ze dostal w/o ? Mielismy czekac jeszcze 30min na niego? Mimo ze juz bylo 2.00 i czekalismy dobre 30min ?
Poza tym jak jestes tak fajny i w ogole hc jest takie dobre (a jest bo znam pare osob) to gratuluje ze przyjeliscie zlodzieja do klanu (tass) Pewnie nie znacie paru szczegołow ale zapytaj o to tassa.. zobaczymy co Ci powie a jesli chcesz pogadac ze mna i dowiedziec sie paru rzeczy to proponuje pm.
Poza tym za to co zrobil tass na pewno od dawna powinien miec bana na pcl (niestety ja zawinilem bo nie mam screenow) i z pewnoscia nie bylby tutaj juz od dawna szanowana osoba

Kierownik 
D3CL Admin

Konto na BN: RoGH
Klan: nC
Wysłany: 2006-09-10, 10:05   

nie uwazam jego pretensji za sluszne, gdybym ja to sedziowal to tez byl dal w/o, regulaminowo trzeba czekac z tego co pamietam 15minut i tego trzeba sie trzymac
mielismy juz kiedys jednego zlodzieja w hc i zostal usuniety, Tassa znam krotko bo nie gram na ladderze, mam do niego duze zaufanie, a poza tym jest imo obecnie najlepszym albo prawie najlepszym hammerem na pcl
btw, zajal 2 miejsce na wczorajszym 1v1nld
ale jezeli masz cos ciekawego do powiedzenia na jego temat, ofc popierajac to dowodami jakimis, to zaraz sle pma.

Tass 

Wysłany: 2006-09-10, 19:26   

hihih jubilerek sie poskarzyl, ze go orznalem kiedys tam bla bla bla, ale to ze oddalem 1/2 a nawet 3/4 to nie raczyl powiedziec, no niestety, popatrz na swoich przyjaciol (Zaba, Jaro wielka leganda, a zwyczajny zlodziejaszek). Tak wiec nastepym razem popatrz z kim chodzisz za reke zanim zaczniesz sie wydzierac.

Danek 

Wysłany: 2006-09-10, 21:51   

zle miejsce se wybraliscie do klotni ;p

Tass 

Wysłany: 2006-09-10, 22:26   

czy ja sie kloce?

Busterss 

Wysłany: 2006-09-10, 22:55   

Tass napisał/a:
hihih jubilerek sie poskarzyl, ze go orznalem kiedys tam bla bla bla, ale to ze oddalem 1/2 a nawet 3/4 to nie raczyl powiedziec, no niestety, popatrz na swoich przyjaciol (Zaba, Jaro wielka leganda, a zwyczajny zlodziejaszek). Tak wiec nastepym razem popatrz z kim chodzisz za reke zanim zaczniesz sie wydzierac.

1# Oddales tylko dlatego ze dowiedzialem sie ze to ty.. ? Chyba nie zaprzeczysz
2# Oddales 1/2 czy tam 3/4? Chyba liczy sie sam fakt ze stracilem ze 100scs przez ciebie ~~
3# Poskarzylem sie? Bede to robil wszedzie gdzie tylko bedzie taka okazja
4# Na ch** mowisz o jaro jak gadamy o tobie? Juz sie z nim nie koleguje... poza tym miec keyloggery a okradac qmpla to mala roznica..
5# Na ch** wymieniles zabe? Okradl kogos ?

Kierownik --> Jego post to wystarczajacy dowod?

henry 

Wysłany: 2006-09-11, 06:43   

poza tym BUSTER kluciles sie zeby byc na tym 2 miesjcu LOL
poprostu zal no ale wsumie lepiej 2 niz 4 jakby to mialo znaczenie ^^

Tass 

Wysłany: 2006-09-11, 14:37   

Oddalem Ci stuff bo mialem maly sentyment. To, ze mnie bedziesz nazywal zlodziejem itd to nie robi wcale :| Dlaczego wymienilem Zabe? Ano dlatego, ze razem ze Snejkiem kradli na forum ep robiac LS'y przy czym zostawiali 1 postac na koniec w lobby i nastepnie po ubraniu postaci kradli :Q m.in. stad Zaba mial neca nld pajacu

PS. czym sie rozni zlodziejstwo poprzez KG, a zrobieniem kogos w barana? imho zadnym wiec go nie bron wazeliniarzu

Busterss 

Wysłany: 2006-09-11, 15:22   

Tass napisał/a:
Oddalem Ci stuff bo mialem maly sentyment. To, ze mnie bedziesz nazywal zlodziejem itd to nie robi wcale :| Dlaczego wymienilem Zabe? Ano dlatego, ze razem ze Snejkiem kradli na forum ep robiac LS'y przy czym zostawiali 1 postac na koniec w lobby i nastepnie po ubraniu postaci kradli :Q m.in. stad Zaba mial neca nld pajacu

PS. czym sie rozni zlodziejstwo poprzez KG, a zrobieniem kogos w barana? imho zadnym wiec go nie bron wazeliniarzu

Nie bronie go.. bo KG to tez zlodziejstwo ale co innego jak okrada sie kogos znajmoego a co innego jak kogos obcego.. ja przynajmniej widze roznice
Miales maly sentyment? Miales go tylko dlatego ze dowiedzialem sie ze to ty.. Inaczej do tej pory gralbys wyjebanym necem na scl ^

Henry piesku na ch** szczekasz jak cie nikt nie prosi ? Nie wiesz jak bylo wiec stfu..
Czekalem na walke z tassem z 20min po czym zagralismy 1 partie w ktorej danek mi spamowal co tak dlugo.. po walce tass znow poszedl grac scnl toura a ja dalej czekalem jak glupi.. danek wszedl do gry i zadecydowal jak zadecydowal..

killer 
WoT Owner

Wysłany: 2006-09-11, 18:09   

zachowanie regulaminowe, argumenty tassa co do organizacji zalosne (jesli to co wypisal to wszystko), jazdy na siebie nie potrzebne a to czy tass dostanie bana czy nie i czy wyleci z HC czy nie decyduja admini pcl / liderzy HC, to co dzialo sie na ladderze przed powstaniem ligi pcl na LD i czy tass kradl czy nie - nie ma znaczenia IMO, bo jesli okradnie kogos z ligi to bana dostanie...nie wiem jak z HC (bo another jakos jest) ale szczerze zwisa mi to i powiewa. nie wydaje wam sie ze ta dyskusja jest dosc jalowa?

amen

(wulg.) ema knp?

Odpowiedz do tematu