..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Ocena nowego laya

Czy podoba Ci sie nowy lay
Tak
56%
 56%  [ 9 ]
Nie
43%
 43%  [ 7 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
killer 
WoT Owner

Wysłany: 2005-09-06, 19:56   Ocena nowego laya

Porazka czy good lay? ~~

Imo kompletna porazka ;D wyglada jak zygi (sry Przemo) ogolnie dziwniee tak .......lay imo stary - lepszy

Czemu tak oceniam? Cóż, nie podobają mi się menu. Są kiepsko wykonane. Tak samo logo, zwykla tapeta oO, logo powinno byc duze i przypominac wlasnie ten serwis, powinno wygladac ladne (btw ponad minute szukalem nazwy strony w logu ;DDD)
Ten gargulec z prawej - wiem zebyl malowany własnoręcznie ale jest taki śmieszny że nie moge ;P. Wyglada jak potworek z Haloween. Napisy diablowe sa kiepskie, zwykly napis nawet nie ma obramowania ...jak z painta. Ogien z dołu - wow jedyne co można uznać za dobre, jednak strasznie zle wykonczone i nie ma to sensu...co sie pali? zazwyczaj laye uzywajace tego efektu maja tlo papieru albo coś - tu tego nie ma. Powinno być coś czarnego co zmiesza dolne tło z czarnym tłem (takie przejscie z czarnego)..

Przemo nadal czekam na buttona ;P Btw nowa Świątynia Diablo (juz cała skończona - wszystko nowe) też nadchodzi i moze wystartuje w Grudniu.

malyxxl 

Wysłany: 2005-09-06, 20:04   

nowy lay jest niezly ale lepsze było stare rozmieszczenie menu i linków ogulna ocena:3-

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Klan: War Masters
Wysłany: 2005-09-06, 20:12   

Eeee Killer imho trochę przesadzasz :) . Logo powinno być duże ale do tego nic nie mam. Na środku Diablo, po bokach jakieś pierdułki. W sumie to Diablo mogłoby być jakoś zmodyfikowane ale takie też jest okej. Co mnie na stronie tylko brakuje to troche te napisy w menu po lewej. Może lepiej by było jakby przed każdym z nich zrobić na przykład kropkę albo gwiazdkę czy coś. Albo sam napis pogrubić. Oprócz tego może dałbym jakąś słabą tapetę w tle njusów. Nic tam nie ma, możnaby dać jakieś leciutko wyróżniające się znaczki czy coś. No i też ten napis newsy na górze njusów trochę imho niepotrzebny. Ale tak to jest spox :)

Obee 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2005-09-06, 20:12   

Stary lay niestety rozbijał się pod FireFoxem i do tego był mało profesjonalny. Ten jest imo jednak lepszy, ale jedyne do czego się nadaje, to szybka zmiana :P Sorry, nie żebym nie lubił ID2, ale jednak bardziej mi się podobają laye KD albo ŚD... Tło menu jest błe :P

malyxxl 

Wysłany: 2005-09-06, 20:15   

Obee napisał/a:
Stary lay niestety rozbijał się pod FireFoxem

chciałem dodać że pod operą też

ds
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-06, 21:18   

nowy lay jest ekstra przedwszystkom odpala sie szybciej i odpala sie w wyszukiwarce firefox:D

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Klan: War Masters
Wysłany: 2005-09-06, 22:41   

Co wy za głupoty gadacie? W Firefoksie dobrze poprzednia wersja działała.

Obee 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2005-09-07, 08:26   

Działała, ale wyglądała ohydnie :P Ramki zamiast niewidoczne być miały z 3 pixele grubości i były szare itd. choć teoretycznie działało ;)

pery 
n00b :D

Wysłany: 2005-09-07, 15:13   

nowy lay jest good :] szybko odpala na ff...tylko nie podoba mi się tło całego lay'u :|

killer 
WoT Owner

Wysłany: 2005-09-07, 16:09   

Nie Ajan nie przesadzam ;/ naprawde zla robota ;+( ...jak ja uzwazam za sredni lay ten co ja mam (zrobilem juz nowy, ktory bedzie w grudniu i wszyscy oceniali o 10x lepiej) a ten to kompletna porazka. Przemo mowil ze zajmuja sie profesionalisci a tu tego profesionalizmu nie widac szczegolnie do kitu jest logo i te ramki. Przeciez takie rzeczy w paincie mozna zrobic...no ale coz

(wulg.) ema knp?

Aragorth 

Wysłany: 2005-09-12, 11:08   

Mi takze bardziej podobal sie stary lay :)

a KD mi nie dziala ;(

Przemo 
Administrator
Władca Imperium

Wysłany: 2005-10-06, 14:18   

Mi osobiście podoba sie ten lay, chociaż faktycznie, jest przejściowy. Jak juz gdzieś mówiłem to czy komuś podoba się wygląd strony (jakiejkolwiek) czy nie, to kwestia gustu ;P W obecnym layou chyba najgorsze jest to menu, za szerokie i mało czytelne. Góra imho jest spox, ale jak już mówiłem to kwestia gustu ;P Na pewno ta szata jest lepsza od poprzedniej, bardziej czytelna i identycznie wyglądająca we wszystkich przeglądarkach. W każdym bądź razie Loostro pracuje teraz nad czymś nowym i przyznam, że trafił idealnie w moje gusta, a czy także w gusta innych to się okaże niebawem ;)

[ Dodano: 2005-10-06, 14:22 ]
killer napisał/a:
Przemo mowil ze zajmuja sie profesionalisci a tu tego profesionalizmu nie widac szczegolnie do kitu jest logo i te ramki. Przeciez takie rzeczy w paincie mozna zrobic...no ale coz

Dodam jeszcze, że zajmuje się tym profesjonalista i wykorzystuje profesjonalne oprogramowanie, chociaż moim zdaniem nieważne w czym się robi lay czy stronę internetową, ważne, żeby włożyć w to serce ;)

Aragorth 

Wysłany: 2005-10-06, 14:57   

Trzeba miec tez poczucie estetyki i umiaru. Ten gosc ich nie posiada :/

ds
[Usunięty]

Wysłany: 2005-10-06, 15:20   

przemo może miec racje bo w końcu oba laye sa takie sobie (dopiero teraz to zauwazyłęm) i niewykluczone że faktycznie niedługo będzie nowa i ładniejsza szata ale to nalezy zostawic ekipie która sie tym zajmuje

Przemo 
Administrator
Władca Imperium

Wysłany: 2005-10-06, 16:04   

Aragorth napisał/a:
Trzeba miec tez poczucie estetyki i umiaru. Ten gosc ich nie posiada :/

Kwestia gustu, ja np. nie lubię umiaru, prostych szat graficznych, wolę layouty z przesytem grafiki :]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi