..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: T25
2009-05-20, 15:46
Śmieszna sprawa z WotE
Autor Wiadomość
Archi 
Justice Don't Exist

Wysłany: 2006-01-23, 12:21   Śmieszna sprawa z WotE

Dziś grając na BN, spotkałem się z 3 gostkami, którzy mówili że są z WotE i że rekrutują do klanu, za iteamki. Trzeba im było pokazać stuff itp. aby Cie przyjęli i rządali free. Z tego co wiem to są złodzieje którzy obrobili już pare ludzi. Radził bym uważać, mają oni nawet w acc WotE i okradają ludzi aż miło. Acc nie znam ale się dowiem, a ludzie znają stronke ID i jak idioci oddają im co mają, aby tylko się dostać. Niby śmieszna sprawa ale boli, Ludzie podawali się za Moderatorów, okradali po udanej rekrutacji klan udawając że to pożyczają i teraz podają się za ludzi z klanu. Pamiętam że jeden z nich to miał coś w nicku jak jeden uczestnik z klanu mianowicie Saverok czy jakoś tak, dokładnie nie pamiętam. Dziwna sprawa ale sadze że to nie polepszy reputacji ( w dobrym znaczeniu tego słowa ) klanu. Napiszcie co o tym sądzicie i zróbcie jakiś Warning o tym bo ludzie mogą sie na to nadal nabierać ;p

Danek 

Wysłany: 2006-01-23, 12:33   

sliwa przemoz robcie cos z tym bo nawet co do waszych niektorych playerow to klan schdozi na psy i to niezle

Obee 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2006-01-23, 12:47   

Pisze o tym w newsie na ID. Jak ludzie sie nabierali na acc *Obee-scancd i oddawali itemy to co sie mają na WoTE nie nabrać ;p

Archi 
Justice Don't Exist

Wysłany: 2006-01-23, 12:48   

Danek źle mnie zrozumiałeś, chodzi w tym o to że nie Saveryk ( czy ktoś tam ) kradł iteamki, tylko ktoś się za niego podawał, ale serio jajca na maxa odchodzą, ludzie będą panicznie bać się rekrutacji. Możliwe że ich okradną czy cóś, wiem że mi się to zdeczka nie podoba ;p inni playerzy mogą mnieć swoje zdanie, ale to nie jest raczej miłe :)

Obee ale powiedz szczerze, czy gdybyś zobaczył na D2 na BN acc Michal Jackson albo jakaś śmieszna Julia Roberts, to czy dał byś jej free?? To już jest ludzki debilizm, dawa ,, zdeczka znanym ludziom '' free iteamki O.o ja w życiu nie dał bym nikomu kogo nie znam chociaż z miecha nic free, to już są śmieszne rzeczy które mnie dobijają...

Danek 

Wysłany: 2006-01-26, 17:18   

ja bym juli dal ale jak by do mnei wpadla i hmm ... ;d

a co do tych rekrutacji to do nas do klanu sporo przychdozi zgloszen z czego 1/2 odpada opdrazu bo widac ze nobs potem z reszty jaks 1 2 osoby maja jakies szanse ;]

Obee 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2006-01-26, 17:58   

Cytat:
Obee ale powiedz szczerze, czy gdybyś zobaczył na D2 na BN acc Michal Jackson albo jakaś śmieszna Julia Roberts, to czy dał byś jej free?? To już jest ludzki debilizm, dawa ,, zdeczka znanym ludziom '' free iteamki O.o ja w życiu nie dał bym nikomu kogo nie znam chociaż z miecha nic free, to już są śmieszne rzeczy które mnie dobijają...

No racja, ale widać ludzie nie do końca pomyślunek mają. Przecież paru mimo moich wyjaśnień uparcie twierdziło, że to ja założyłem sobie acc *Obee-cośtam, żeby potem oczyścić się z zarzutów ;d Już nie mówiąc o tym, że podobno niektórym groziłem banem na BN :P

Danek 

Wysłany: 2006-01-29, 16:08   

obee mi groziles ze zhackujesz mi calego kompa i wlamiesz sie do domu ;/////

Fenir 
No clan / No skill

Wysłany: 2006-02-12, 14:31   

Ale przecież jak jest do klanu rekrutacja to pisze na stronce. Najlepiej jakby podać acc rekrutujących.

modo87 

Wysłany: 2006-06-12, 21:29   

Ja bym proponował zrobić liste stałych klanowiczów i uwidocznic ja na stronce, można też by było zrobić czarna listę oszustów których spotkaliście i niech się smażą :530: pozdro all jestem nowy na forum :lol:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi